Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek, ha szeretnék barátnőt, de csajra kiéhezett antiszoc vagyok és nem vagyok vevő a felesleges hacacárére, rokonozgatásra meg ilyen dolgokra?

Figyelt kérdés

[link]


Erről jutott eszembe. 29 vagyok szűz és ha lenne egy barátnőm akkor azzal nem ilyen baromságokat csinálnék mint festegetés, múzeumlátogatás meg trécselés a hideg teraszon néhány macskajancsival, hanem dugnám ahogy csak bírnám meg nyalnám-falnám.

Az utazás még belefér ha megőrizzük az intimitást, de másokat már nem akarok belevonni.


Az ilyen rokonlátogatásoktól/szülői vacsoráktól vagy baráti bratyizgatásoktól meg egyenesen herótom van. Senkinek semmi köze nem kell, hogy legyen a kettőnk kapcsolatához.


Van köztetek, aki hasonlóan gondolkodik?



2022. ápr. 9. 11:16
A kérdező szavazást indított:
Én is ilyen vagyok. Barátnő csak szexre, romantikázgatásra meg intimitásra kell.
Nem vagyok ilyen, de egy idő után én is belefásulok a kötelező körökbe meg szociális maszlagokba
Egyáltalán nem vagyok ilyen, nálam a szex csak sokadlagos, a legfontosabb, hogy igazi lelki/intellektuális partner legyen, egy társ
47 szavazat
1 2 3 4
 1/35 anonim ***** válasza:
91%
Egyedül fogsz maradni :)
2022. ápr. 9. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/35 anonim ***** válasza:
94%
Olyan dologról alkotsz véleményt amihez közöd sem volt még soha. Szűzként egy hatalmas kúrógépnek beállítani magad elég nevetséges.
2022. ápr. 9. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/35 harebell ***** válasza:
93%
Te nem barátnőt akarsz, hanem szexbabát.
2022. ápr. 9. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/35 anonim ***** válasza:
92%
Senki nem akar egész nap szexelni. Kb egy óra után már teljesen kiszárad a hüvely, élvezhetetlen reszelés lesz az egész.
2022. ápr. 9. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/35 anonim ***** válasza:
92%
Prostizz. Azzal nem kell családot látogatni. Vagy fizetni már nem akarsz? Akkor is marad a szexbaba.
2022. ápr. 9. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/35 Miss Endzsi ***** válasza:
90%
Járj prostihoz, mindenkinek könnyebb lesz.
2022. ápr. 9. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/35 anonim ***** válasza:
91%

Menj k@rvázni az való neked.

29 évesen még szűz vagy, tehát még egy nőt is képtelen vagy felszedni és te arról beszélsz, hogy nem akarsz emberek közé menni. Elég vicces dolog ez. Ahhoz, hogy nőd legyen, először ki kéne bújni a monitor mögül amire jelenleg képtelen vagy. Valószínűleg klinikai eset vagy és szakember segítségére van szükséged. Keress fel egy pszichológust. Már ha egyáltalán ehhez van bátorságod.


Ha, nem akkor maradnak a k@rvák meg a zsebhoki.

2022. ápr. 9. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/35 anonim ***** válasza:
90%
Hesteg #incel szerint a beszélgetés és a múzeumlátogatás, meg amúgy a közös programok=baromság 🤣 Nincs több hozzáfűznivalóm.
2022. ápr. 9. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/35 anonim ***** válasza:
88%
Egyedül fogsz maradni, de ilyen személyiséggel jobb is :)
2022. ápr. 9. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/35 FoxtrotLidérc ***** válasza:
91%

A rokonozásos dologról annyit: Mindenki úgymond "csomagban jön". Mindenkinek vannak rokonai. A rokonlátogatás számomra nem teher - inkább azt jelenti: A mindenkori párom felvállal.


Most így nézem, hogy szerinted a festegetés hülyeség. Múzeumlátogatás hülyeség. Megismerni új embereket hülyeség (ráadásul milyen jogon írsz le ismeretlen embereket macskajancsinak?). Van neked egyáltalán valami hobbid? Mert az esetleg jó szex önmagában mit sem ér... :))) Vagy érdeklődési köröd, vagy VALAMI, BAKKER! Pusztán arra, hogy kvázi nyalod-falod-dugod, NEM LEHET kapcsolatot építeni. Nagyon soktényezős ez a dolog.

2022. ápr. 9. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!