Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek, ha szeretnék barátnőt, de csajra kiéhezett antiszoc vagyok és nem vagyok vevő a felesleges hacacárére, rokonozgatásra meg ilyen dolgokra?

Figyelt kérdés

[link]


Erről jutott eszembe. 29 vagyok szűz és ha lenne egy barátnőm akkor azzal nem ilyen baromságokat csinálnék mint festegetés, múzeumlátogatás meg trécselés a hideg teraszon néhány macskajancsival, hanem dugnám ahogy csak bírnám meg nyalnám-falnám.

Az utazás még belefér ha megőrizzük az intimitást, de másokat már nem akarok belevonni.


Az ilyen rokonlátogatásoktól/szülői vacsoráktól vagy baráti bratyizgatásoktól meg egyenesen herótom van. Senkinek semmi köze nem kell, hogy legyen a kettőnk kapcsolatához.


Van köztetek, aki hasonlóan gondolkodik?



2022. ápr. 9. 11:16
1 2 3 4
 31/35 FoxtrotLidérc ***** válasza:
98%
Kérdező, ismét jobbító szándékkal: A legtöbb nő nem felszínes riherongy. Az, hogy vannak érdeklődési/baráti köreik, az nem jelenti egyből azt, hogy felszínesek. Vagy hogy riherongyok. Ahogy az sem sci-fi, hogy neked nem lesz sose senkid. Nyilván: Vannak olyan megnyilvánulásaid, amiket le kell hozzá vetkőznöd. De egyáltalán nem elérhetetlen dolog.
2022. ápr. 9. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/35 anonim ***** válasza:
93%

29

Ja értem! Tehát, aki nem viseli el, hogy luzer vagy, csóró, antiszoc, és csak b*szni akarsz, akarsz felszines riherongy! Nice🤘👍 irj privit...

Hülyegyerek...

2022. ápr. 9. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/35 anonim ***** válasza:
80%

#32

“ "A legtöbb nő nem felszínes riherongy"

De, a legtobbje igen. Amelyik nem az, az mar 20 evesen gyurus menyasszony.....

37F incel”


te már csak tudod a fene nagy tapasztalatoddal a nőkkel kapcsolatban. 🙄

2022. ápr. 9. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/35 anonim ***** válasza:
85%

Én ilyen vagyok nőben, nyáron a 31-et töltve. Csak szexelni szeretnék - de mennyiségileg és minőségileg is kielégítően, kölcsönös vonzalomra, működő kémiára alapozva az egészet. Egyetlen bibi van az egésszel: g*cironda vagyok. Nyilván így esélytelen. Már 1 hónap híja sincs annak, hogy 8 éve "apáca" legyek.

Ha sz*rul nézel ki, sajnos neked sem jobbak az esélyeid, ugyanis minden kapcsolat alapja vagy legalábbis az első szűrő a külső, és szexkapcsolatra ez hatványozottan igaz.

2022. ápr. 9. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/35 A kérdező kommentje:
#35: Beszélgethetünk privátban?
2022. ápr. 9. 18:29
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!