Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Külföldi egyetemen tanuló...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Külföldi egyetemen tanuló fiatalok, Ti hogyan találtok párt?

Figyelt kérdés

Bécsben vagyok egyetemista, és nem szeretnék elkésni a párválasztással, de mindenképp magyar barátnőt szeretnék majd, és nem tudom hol találhatnám meg. Sportolok is, de azt is egy osztrák egyesületben. Hétvégente haza jövök, de csak 1,5 napra, amikor általában családdal kirándulunk, otthon besegítek a munkában vagy tanulok. Interneten nem szeretnék ismerkedni, tehát itt gyakorin sem, a személyes megtalálás híve vagyok.

20/f



2022. ápr. 10. 00:05
 1/6 anonim ***** válasza:
87%

Én a helyedben kinn keresnék párt pl. ha kinn szeretnél majd élni. Egy magyar barátnő nem biztos, hogy mindent feladva elhagyná Magyarországot, másrészt a távkapcsolat sem egyszerű.

Ha nagyon magyar barátnőt szeretnél, akkor keress magyar egyetemisták között Bécsben, sok ilyen csoport van, vagy járj el ilyen eseményekre.

2022. ápr. 10. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm a választ.

Egyetem után haza szeretnék jönni Magyarországra.

2022. ápr. 10. 01:14
 3/6 anonim ***** válasza:
84%

Én Bécsben dolgozok, és egy Német barátnőm van aki szintén itt lakik.


Szerintem ne korlátozd le magyar lányokra a keresést, mert:


-Egyáltalán nem biztos hogy majd vissza akarsz jönni. Lehet majd lesz valami diákmunkád és már az ráfog ébreszteni hogy itt mennyivel egyszerűbb pénzügyileg felfele haladni.


-Ha össze jössz egy magyar lánnyal ő sem biztos hogy haza akar majd jönni.


-Élvezd hogy ilyen multikulti környezetben vagy, és van mindenféle lány. MO-n Budapesten sincs ilyen.


-20 éves vagy ember, ráadásul férfiú, inkább csajoz még mint hogy életed szerelmét keresd. Ráérsz majd azzal ha eldöntötted hol akarsz élni.

2022. ápr. 10. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
92%

Ja és még egy dolog amit saját tapasztalatból mondok és esetleg hasznos lehet neked is.


Próbáltam magyar lánnyal a távkapcsolat dolgot. Budapest Bécs nem nagy távolság, de nem jött össze szétmentünk. (ez persze nem azt jelenti hogy neked sem jöhetne össze)


Sok sikert!

2022. ápr. 10. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
67%

Első vagyok:

Amit a hármas ír annyira igaz. Bécs multikulti, ne korlátozd le magad magyar lányokra, miért olyan biztos, hogy velük tutira működne?

Másrészt szerintem Bécs után nincs az az ember, aki vissza akarna menni Magyarországra... Teljesen más életszínvonal...

2022. ápr. 10. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

"Egyetem után haza szeretnék jönni Magyarországra."


Tudom, hogy nem ez volt a kérdésed lényege, de ne tedd. Én épp azon dolgozok, hogy egyetem után le tudjak lépni innen, sokkal jobb lett volna, ha már egyetemre is kinn járhatok.

2022. ápr. 12. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!