Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Az összes csajozos könyv...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az összes csajozos könyv mehet a kukába mert abból nem lehet megtanulni csajozni?

Figyelt kérdés
2016. dec. 15. 14:18
1 2 3 4 5
 1/48 anonim ***** válasza:
85%
Hát, ha valaki komoly kapcsolatot remél holmi kókler "csajozós" könyvektôl, ott már baj van. Nem a kukába kéne mennie, hanem elve meg se kéne venni.
2016. dec. 15. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/48 anonim ***** válasza:
76%

Nem tudom, nálam kizáró ok, ha valaki azért akar felszedni, mert épp csajt akar és épp én jöttem szembe. Rólam lepereg minden "csajozós" ötlet, tipp, praktika, visszataszítónak találom. Először ismerjen meg ENGEM, mint embert, aztán ha az megvan, akkor utána akarjon csak felszedni, mint csajt, ne pedig fordítva.

Akárhány barátnőmmel beszélgettem erről, mind kb Ugyanezt mondták.

Persze lehet, hogy van akinél működnek az ilyen tanult taktikázós dolgok... De szerintem jobb csak lazá emberileg ismerkedni, aztán vagy lesz belőle valami, vagy nem.

2016. dec. 15. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/48 anonim ***** válasza:
18%

Ciki!

Könyvből akarsz megtanulni csókólózni,szexelni?

2016. dec. 15. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/48 anonim ***** válasza:
68%

igen, főleg az ilyen IQ-bajnokoktól meg aztán pláne ne fogadj meg "tanácsokat"

[link]


inkább pszichológiai és kommunikációs könyveket olvass, hogy megtudd, hogy miben különbözik a pasi és a csaj egymástól, ami rávilágít a hibákra és ezeket elkerülve sikeres lehet egy párkapcsolat

2016. dec. 15. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/48 anonim ***** válasza:
35%
Sokat tanulhatsz belőlük, bár talán nem érdemes fizetni, mert a neten is találsz ötleteket. Kérdés, hogy az olvasottak illenek-e a személyiségedhez.
2016. dec. 15. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/48 anonim ***** válasza:
9%

Alapvetően jól leírják a dolgokat, hasznosak, de sajnos ha nincsen benned meg a kellő kitartás, nem tudod tűrni a fejlődés alatt a sok visszautasítást, na meg lelkileg megterhelő kilépned a komfortzónádból, illetve alapjáraton nulla a szociális életed, akkor nem fog menni, ahogy nekem sem ment ezek miatt.

Ha másnem annyira viszont jó lehet, hogy sok mindenre rá lehet jönni a nőkkel kapcsolatban, arra is, hogy a puncinak ne legyen hatalma feletted, és a saját utadat járjad, a nőktől függetlenül.

2016. dec. 15. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/48 anonim ***** válasza:
0%
Ti ismertek ilyen könyveket? Én még nem olvastam egyet sem (így azt se tudom hasznosak-e).
2016. dec. 15. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/48 A kérdező kommentje:

ma 14:26


"Nem tudom, nálam kizáró ok, ha valaki azért akar felszedni, mert épp csajt akar és épp én jöttem szembe."


Ez akkor forditva is igaz nem de?


"ha valaki azért akar felszedni, mert épp pasit akar és épp én jöttem szembe"

2016. dec. 15. 15:09
 9/48 anonim ***** válasza:
45%

Pont erről beszélek, annyira undorító és megalázó mikor a nőkre "punciként" tekintenek. Hé, mi is emberi lények vagyunk ám.


Kérdező, ha ilyen könyveken gondolkozol, akkor én inkább önbizalom-fejlesztést, és önismeret-fejlesztést ajánlanék. A könyvek jó irány amúgy, de én inkább szakemberek által írt pszichológiai témájú műveket javasolnék, esetleg biblioterápiás foglalkozást, nem pedig ilyen wannabe menőcsávók által írt, jó esetben bénácska-nevetséges, rossz esetben felháborító tutorialokat.

2016. dec. 15. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/48 anonim ***** válasza:
Kérdező, hogy érted? Nyilván a pasiknál is kizáró ok kéne legyen az ilyesmi fajta ismerkedés.
2016. dec. 15. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!