Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért van Pesten ennyi egyedül...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van Pesten ennyi egyedül élő 30 körüli nő?

Figyelt kérdés
Kolléganőim is, ismerősök között is jellemző, de több szomszédomnál is azt tapasztaltam, hogy 30 már múltak és mégis egy Pesti bérlakásban laknak egyedül magányosan..
2022. ápr. 12. 10:48
1 2 3 4
 1/40 anonim ***** válasza:
79%
Mert ez a boldogság.
2022. ápr. 12. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/40 anonim ***** válasza:
90%
Annyira ordít erről a kérdésről, hogy a szokásos "30 felett nem kellenek a nők senkinek" férfi írta ki...:)
2022. ápr. 12. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/40 anonim ***** válasza:
92%
Nem találnak maguknak normális pasit vagy nem is akarnak találni.
2022. ápr. 12. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/40 anonim ***** válasza:
100%
Van, aki szeret egyedül lenni. Nem mondom, hogy mindig minden pillanatban tökéletes, de a függetlenség, szabadság igenis lehet érték valaki számára. Főleg egy fővárosban, ahol rengeteg egyéb szórakozási lehetőség adódik.
2022. ápr. 12. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/40 anonim ***** válasza:
1%
30 felett nem kellenek a nők senkinek
2022. ápr. 12. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/40 anonim ***** válasza:
91%
Te meg soha nem kellettél senkinek, ha jól gondolom.
2022. ápr. 12. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/40 anonim ***** válasza:
97%
Az egyedül élés nem egyenlő a magánnyal, sokkal inkább a nyugalommal :D
2022. ápr. 12. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/40 anonim ***** válasza:
100%

Azért, mert a városban élők között elterjedtebb az az életforma, hogy nem akarnak maguknak mindenáron kapcsolatot / a nők értékét nem abban nézik, hogy mikor sikerült magának férjet szereznie és mikor lesz gyereke. Így Pesten több olyan nő lesz, aki nem akar magának görcsösen kapcsolatot, nem keseredik el, hogy egy selejt, ha 30 éves korára nincs férje.

Én is ilyen típus vagyok, volt egy amíg, jó, tényleg jó hosszú távú párkapcsolatom 23 és 29 éves korom között, azóta egyedül vagyok, de megtaláltam a boldogságot az életem más területein is. Persze, jó lenne újra egy kapcsolat, de nem bárkivel és bármi áron. Azt is tudom, hogy nem én vagyok jelenleg az ideális nő a legtöbb férfi számára, és nehezebben ismerkedem, mint a környezetemben levő nők többsége. De így is, pl. idén volt egy randim, mert megtetszettem valakinek, alapvetően normális volt az illető, de semmi közös nem volt bennünk - így úgy döntöttem, hogy nekem jobb lenne még egyedül, mint beleerőszakolni magam egy olyan kapcsolatba, amiben 100%-ig biztos, hogy nem vagyok boldog.

2022. ápr. 12. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/40 anonim ***** válasza:
100%
ja, és még valami, ami nagyon fontos... az egyedüllét nem egyenlő a magánnyal!
2022. ápr. 12. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/40 anonim ***** válasza:
92%
Én nem ott élek, de egyedül vagyok, mert kiábrándultam az emberekből. Macska bebiztosítva már, két gyönyörű fekete, cirmos kandúr. Életem egyik legjobb döntése volt. 😀Itt ugye ez lenézésre méltó, de a francot sem érdekli, amikor imádok rájuk nézni is.
2022. ápr. 12. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!