Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Milyen "trükköket", manipulálá...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen "trükköket", manipulálást használtok, amikor megtetszik nektek valaki és próbáltok közelebb jutni hozzá?

Figyelt kérdés

Legtöbbször ezek a munkahelyen/iskolában történik, így a hosszabb tervekre vagyok kíváncsi :D


Pl nálam mindig bevált, amikor tetszett valaki és úgy gondoltam lehet belőle valami, de még nem ismertem eléggé.

Az elején tettem az ártatlant, próbáltam munkahelyen vele lógni. Ekkor csak kérdéseket tettem fel szinte, minél többet tudjak meg róla, és úgy érezze megbízhat bennem hogy ezeket mind elmondja. Majd 1-2 hét múlva, jött a második fázis amikor egyre kevesebbet kerestem a társaságát, de másokkal jól elvoltam.


Majd harmadik fázis a szinte teljes ignorálás. Itt derül ki mennyire volt jól megalapozva az egész, és ha ő jön oda akkor nyert ügy, ha ez megtörtént akkor lehet tovább haladni komolyabban. Szomorú, de szükség van erre, hogy ne váljak játékszerré.



2022. ápr. 4. 10:25
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%

Nekem annyi is elég szokitt lenni hogy csak szóba állok vele. Már nyomulnak.


Olyan hogy nekem trükköket kellett volna bevetni még nem volt. Mindog onmagam adom. Ha van kedvem beszelgetek, ha van kedvem vicces vagyok, ha nincs, akkor meg a sajat dolgaimmal foglalkozom. Ennyj

2022. ápr. 4. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
19%
"meg trükkök százait, amiről nektek nyilván nem kell tudni..."
2022. ápr. 4. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
98%
Semmilyet. Nekem nem kell olyan ember akinek játszmázással kell felkelteni az érdeklődését. Vagy akarjon önmagamért, vagy ne akarjon. A játszmázást meghagyom az ostobáknak és a tiniknek.
2022. ápr. 4. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%

Nem szoktam szandekosan ignoralni es masokkal logni, viszont szoktam masokkal logni azert, mert az o tarsasagukat is birom, es ilyenkor probalok figyelni azert, hogy erdekli-e az illetot, mit csinalok :D

Meg pl probalok azokkal az emberekkel is jo fej lenni, akikkel tudom, hogy o joban van, hatha erkezik rolam par pozitiv visszajelzes XD

A “direkt kerulom a tarsasagat” nekem mar tul gyerekes, meg eleve ha keveset talalkozunk, akkor nem fogom direkt kerulni. Jo esetben amit az elso fazisban irtal, azutan a masodik fazis amikor elkezdunk munkahelyen kivuli programokat is szervezni, akar csak haverilag. (Pl kozos kollegas sorozes stb.)

2022. ápr. 4. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Nem szoktam trükközni, de csak akkor közeledek, ha valaki nagyon tetszik, általában simán igyekszem többet beszélni az illetővel, hogy megismerhessem. Ilyenkor aki normális férfi, az feldob egy randiötletet, amit elfogadok. Amit írsz, azt most csinálták meg velem. Én nem értettem, alapból csak az egyszerű, nyílt kommunikációt értem sajnos, a flörtöt, mimikát, gesztusokat, burkolt célzásokat nem. Szóval, egyszercsak ignorált a közeledés után, amit ő erőltetett. Nem tettem semmit. Elsőre gondolkoztam, mi rosszat mondtam, vagy hogy viselkedtem, de kivételesen semmi autistás marhaságomat nem csináltam, szóval nem tudtam megfejteni az okát. Dolgoztam tovább, mintha egy kést forgatnának közben bennem. Itthon sírtam hétvégén, aztán ma végre feladtam a vergődést, újra visszazárkózok a kis világomba és elkerülöm őt. Sosem bírtam játszmázni, semmi értelmét nem látom, ha csak nem a fájdalom okozása a célja a dolognak.
2022. ápr. 4. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:

Köszönöm mindenki válaszát, nagyon jó, hogy építő jellegű válaszokat kaptam!


Nem mindig rossz ember az aki ilyen trükköket vet be, csupán szeretné a kezébe venni részben a történéseket.


Engem már páran átvertek, így jobbnak láttam, hogy ha az elején nem magamat adom, hanem egy "prémium" csomagot.


A második fázis lezárásaként a legjobb igen, ha elhívod valahová, de utána egy kis ignorálásnak történnie kell, hogy az érdeklődés felerősödjön.


Abban az esetben meg szinte kötelező ezen végig menni, ha a nő is így játszik. Amikor megtörténik az áttörés akkor mindketten eltudjuk engedni ezeket az eszközöket.

2022. ápr. 4. 10:57
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
Alapvetően bizalommal fordulok mások felé, ezt elpusztította most a viselkedésével. Ezek után nem lehet tudni, máskor is csinálna-e random hasonlót anélkül, hogy magyarázatot adna. Többnyire nehezen ismerem fel és tudatosítom a komplex érzelmeket, de ez most tömény fájdalommá vált, ami nem hiányzik. Ha a cél, hogy a másikat jobban érdekeld, akkor is előfordulhat, hogy nem sikerül, ha egy átlagtól eltérő gondolkozású egyént fogsz ki. Szerintem ez gonosz dolog, valakit mélyen megsebez.
2022. ápr. 4. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:

Tapasztalataim alapján inkább dominánsabb emberekre jellemző ez a viselkedés amikor úgy gondolják, hogy elveszíthetik a kontrolt a kapcsolat fölött. Nem szeretnek ezek az emberi érzelmi sakkban lenne, mert felemészti őket a fájdalom és a tehetetlenség.


Ha okos az illető tudja, hol a határ és nem csinálja többet, de ez már teljesen ember függő, hogy ki tartja meg ezt a szokást és ki nem.

2022. ápr. 4. 11:44
 9/12 anonim ***** válasza:
Munkatárssal nem jövünk össze , ez alap szabály.
2022. ápr. 13. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%
Nem szoktam trükközni, akivel látom a kölcsönös szimpátiát, azzal beszélgetést kezdeményezek, úgyis eldől mennyire vagyunk egy hullámhosszon. Szerintem játszmázásnak nincs értelme, mert elüldözöd a normális embereket.
2022. ápr. 13. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!