Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Férfiak, akik nem gazdagok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak, akik nem gazdagok túlzottan! Nektek mi előnyötök származik egy mai nővel való tartós kapcsolatból?

Figyelt kérdés

A szexen kívül. Vagy az annyira fontos, hogy ezt a hisztirohamot éveken, évtizedeken át eltűritek? Ez a kérdés ihlette https://www.gyakorikerdesek.hu/felnott-parkapcsolatok__tarsk..


De mutathatnék több hasonlót is. Egyszerűen el vannak szállva maguktól a nők, minden IS kéne nekik, mi meg csicskuljunk be.


Gyengébbek kedvéért, nem az zavar, hogy ő meghúzza a határait, de akkor


1. A kapcsolat ELEJÉN tegye meg, már az ismerkedésnél. Ja, ahhoz nem fűlik a foguk, olyankor adják a házitündért, amíg ki nem derül, mint lehet a tejbe aprítani, mint a linkelt kérdésben a 45-ös válaszoló, hogy két házat íratott a nevére a balek férje? Valahogy jó órabérnek tűnik, ennek töredékéért lehet kapni határon túli házvezetőnőt és nem pattog, mert alkalmazott. Mellette meg dugsz valaki mást, úgysem jó a munkát keverni a magánélettel.


2. Ne panaszkodja tele az internetet meg a munkahelyén se sirasson a recepciós pultban napi 2 órát erről, hogy nem talál normális pasit és ha már nem bírod és rávilágítasz, hogy talán el kéne dönteni, hogy mit akar és valamelyik (ismétlem: valamelyik, ami számára a legkevésbé fontos) igényeiből lejjebb kéne adni vagy beszerezni egy macskát, akkor ő van megsértődve.


Miért jó panaszkodni, ezért fizetést kapnak? Mert én ha valahol, valamiben nem érzem jól magam, akkor azt lezárom, nem panaszkodom. Panaszkodni akkor szoktam, amikor kényszerből kell valamit elviselnem. Pl. a szomszéd fúrja a falat és nem ölhetem meg, mert büntetnek érte, szólni kár, mert tudom, hogy bolond, elköltözni meg nem reális.


Hivatásos háztartási alkalmazottakkal ki lehetne fogni a szelet a vitorlájukból. Mint mikor a nulla szaktudást és kevés hozzáadott értéket produkáló munkaerő tömörül szakszervezetekbe és veri az asztalt. Ők is rettegnek attól, hogy harmadik világbeli munkásokkal vagy robotokkal legyenek pótolva. Csak azt jogszabály tiltja. De azt nem, hogy én nem alkalmazhatok egy háztartási alkalmazottat és közölhetem az asszonnyal, hogy havi x összeget adok neki és annak a felét elkérem tőle, így nem kell semmit csinálnia. Ha nem tetszik neki, akkor keresek helyette mást.



2022. ápr. 13. 13:28
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
95%
Igazad van, a nők olyan múltszázadiak, már kimentek a divatból, azt nem értem, ha ennyire borzasztó velük, akkor miért nem vagytok inkább férfiakkal? Hiszen ők annyira tökéletesek, rajtuk is van egy pár lyuk amiket tudtok tömködni. Így már a női hisztit sem kell hallgatnotok csak egymásét.
2022. ápr. 13. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
100%

Társas lények vagyunk.

Csak normális nőt kell találni.😉

Te döntésed ha neked jobb egyedül.

2022. ápr. 13. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
95%

Csak az utolsó bekezdésedre reagálok.Nekem takarító cégem van, ez alapján elmondhatom neked, hogy az emberek többsége nem tud és képtelen feltakarítani.Pedig megfordult már nálam 8 általanostól a diplomásig mindenféle alkalmazott.

Érdekes, hogy a takarításhoz "mindenki ért, a hülye is megcsinálja", a valóságban egyáltalán nem ez a helyzet.Emellett ez egy bizalmi pozíció, akárkit nem enged be az ember az irodájába/otthonába.

Nem mellesleg a megbízható alkalmazottnak jó bért kell fizetni, mert lássuk be, ez sokszor kemény fizikai munka, meg ki akar mások emberek szemetébe/ürülékebe tapicskolni könyékig?


És ez csak a takarítás, a többi háztartási munkáról még szó sem esett.

2022. ápr. 13. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
100%
Mi hiszti roham azon hogy ha egy nő dolgozik akkor elvárja hogy a párja is vegye ki a részét? Ha neked ez hiszti az egy dolog, de értelmes férfiak ezt felfogják anélkül hogy magyarázni kéne, mert nem a hasznot keresik a másikban hanem társat.
2022. ápr. 13. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
100%
#3 más emberek*
2022. ápr. 13. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
100%
Nem kellenek nők. Így teljesen felesleges hisztizni minden nap.
2022. ápr. 13. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
100%

"Hivatásos háztartási alkalmazottakkal ki lehetne fogni a szelet a vitorlájukból. "


Mucuka, senki nem fog utánad ganézni. Ez így mellé ment.

2022. ápr. 13. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
96%
Majd a feleséged elkéri a takarító bérének a felét, és akkor nem kell majd házimunkát végezned otthon.
2022. ápr. 13. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
100%
Sztem az ellen semmi kifogasom h az assznnyal felesbe fizessek bejaronot, oszt akkor nem kell takaritanom...
2022. ápr. 13. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 A kérdező kommentje:

3-as: Minimálbérért meg tudom érteni...


8-as: És melyik nő megy bele ilyenbe?

2022. ápr. 13. 14:09
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!