Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Más is gondolt már arra, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Más is gondolt már arra, hogy társkereső oldalakra szinte csak azok a nők regisztrálnak, akiknek úgymond bejött az élet?

Figyelt kérdés

Mert szinte senkit nem látok, akinek láthatóan szarul alakult volna bármi az életben - szinte mindenkinek diplomája van, menő szakmája.


Illetve kép alapján is szinte mindenki elmenne modellnek.


Szóval ezeken az oldalakon minden nő elképesztően magabiztos, és gondolom az elvárások is az egekben vannak.


Pont olyan lányokkal találnék közös hangot, aki például kivülállók, akiknek néha küzdelem az élet, akik utálják a munkájukat, akik gondolkoztak már öngyilkosságon legalább egyszer, akik nem fejezték be az iskolát stb.


És akik mindezek ellenére képesek lennének ismerkedni és szeretnék jól érezni magukat valakivel.


Tudom, hülye kérdés - igazából nem is annak szánom.


Amúgy 35 vagyok, Bp-en élek, szeretek zenélni, sakkozni, kerékpározni, néha futni. Soha nem tudni. :P


2022. ápr. 17. 20:08
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
68%
Azok szerintem nagyrészt kamuprofilok. Én azért láttam sok elvált anyukát meg 8 osztályt végzett ...t is. Akiket keresel, azok a nők valószínűleg vagy megkeseredettek, vagy frigidek, és meglátásom szerint képtelenek lennének a normális ismerkedésre. Ugyanis vagy nem érdekelné őket senki, vagy ráakaszkodnának bárkire, akitől a sorsuk jobbra fordulását remélnék.
2022. ápr. 17. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 A kérdező kommentje:

Nem kamu profilok.


Szerintem meg valószínűbb, hogy sok ilyen embernek egyész egyszerűen csak nehezebben megy az ismerkedés.

2022. ápr. 17. 20:31
 3/19 anonim ***** válasza:
76%
Ha nem kamuk, akkor valószínűleg zömmel egófényezésből vannak ott.
2022. ápr. 17. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
87%
A leírásnak megfelelő nő vagyok. Eszem ágában sincs társkeresőre regisztrálni. Az első jól beszél. Ha nőként nem jön be az élet, akkor az ember befordul.
2022. ápr. 17. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 A kérdező kommentje:

4-es:


Igen, de ezt írom is, hogy a megfigyelésem az, hogy csak azok a nők regisztrálnak, akiknek bejött az élet.

2022. ápr. 17. 21:11
 6/19 anonim ***** válasza:
70%
Azokra regisztrálnak társkeresőre, akiket élőben nem találnak meg olyan férfiak, akik megütik az elvárt szintet. A nők soha nem fognak a saját szintjük alatt randizni, pl. egy diplomás nő nem fog gyári melóssal, de egyetemista sem fog villanyszerelő OKJ-ssal. Ezen kívül nem fognak 180 centi alatti pasival sem randizni, valamint aki nem keres minimum 400 nettót. Továbbá nem fognak ronda férfival sem randizni. Az ilyen nők számára a férfiak 95%-a kilőve. A maradék 5%-ot keresik Tinderen és a társain.
2022. ápr. 17. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
50%
#6: Ez igaz, társkeresős tapasztalataim alapján a legtöbb nő felfelé kapar. Sovány, tanult, nem családos, nem bűnronda, a valós életkoromnál mindig is kb. 10 évvel fiatalabbnak gondolt férfiként kik szoktak legtöbbször megnézni? Kövérek, aluliskolázottak, cigók, egyedülálló anyukák, meg magukról képet sem feltevők. Nem vagyok tökéletes, és nem is az elérhetetlen nőket hajszolom, továbbá a műnők sem kellenek, a saját korosztályomból válogatok, nem tizenéveseket akarok felcsípni. De a társkeresőkön hiába próbálok intelligensnek kinéző, átlagos külsejű nőkkel ismerkedni, nagyon kevés sikerélményem van. Tudom, hogy amit írtam, az sokaknak fog fájni, és vállalom is a lepontozást.
2022. ápr. 17. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
Én is egy ilyen appon találtam meg a jelenlegi párom mégis csak egy speciális sulit vègeztem semmi érettségi vagy egyetem nincs mögöttem és az életem is szar még is fel kényszerültem rá regisztrálni mert a valóságban senki nem nyitott volna felém...
2022. ápr. 17. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 A kérdező kommentje:

8-as:


Úgy fogalmaztam több helyen is, hogy "szinte csak" - nem kételkedem, hogy vannak kivételek.

2022. ápr. 17. 22:05
 10/19 anonim ***** válasza:

" akik gondolkoztak már öngyilkosságon legalább egyszer, akik nem fejezték be az iskolát stb."


SOk ilyen van, csak ezzel nem szoktak dicsekedni és főleg beleírni a bemutatkozásba. Ugye ezt te sem gondolod komolyan? :D

2022. ápr. 17. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!