Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Miért nem csak azok regisztrál...

Miért nem csak azok regisztrálnak társkereső oldalakra akik tényleg társat keresnek?

Figyelt kérdés
Az embernek elmegy a kedve az internetes társkereséstől a sok komolytalan ember miatt.Ilyenkor azt javasolják hogy ismerkedjünk személyesen ami szerintem visszafejlődés.Mert régen nem volt internet,ezért csak személyesen lehetett ismerkedni,rendben van.De hogy most is csak a személyes ismerkedés legyen az egyetlen lehetőség amikor ott az internet az már nincs.Nekem az az érzésem hogy mi nem is akarunk fejlődni.Nem is akarunk többet annál mint amink van.Csak abban vagyunk jók hogy hogyan tegyünk tönkre mindent magunk körül.Ehhez az egyhez értünk és semmi máshoz.
2019. júl. 19. 02:21
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
33%

Én is ezért fejeztem be a társkeresést, ember alig tudott írni, mondtam neki, akkor gyere, fussunk össze.. nem, mert nem ismer.. most bekamuzom neki, hogy én vagyok az atyauristen meg 6x10_23lakásom meg autóm, egzisztenciám van, akkor már ismer? Dd volt ilyenből több is..


Sok időpocsékoló ősember..

21/F

2019. júl. 19. 02:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Ez ugyanaz mint mikor azt mondják ha keveset keresel menj ki külföldre.Csakhogy nem mindig a legegyszerűbb megoldás a legjobb.
2019. júl. 19. 02:41
 3/11 anonim ***** válasza:

Többeket ismerek, akik netes társkeresőn találták meg egymást. Nem lehetetlen, csak nehéz. Nagyon sok a szórakozó, valóban. Férfiak autókereskedős, tengerparton pózolós képekkel vannak fent, (felszínesség), van aki házasságban él és csak futó kalandokat keres, de ez később derül ki.

A nemek megoslzása általában: 2/3 férfi, 1/3 nő. Sok az aberrált, akik első levélként már gusztustalan képeket küldenek a nőknek, egy nő több tucat levelet kap naponta és jelentős része ilyen. Szerintem nők közül is vannak akik csak önbizalom-erősítés miatt vannak fent de nem gondolják komolyan.

A társkereső nekem is sok csalódást okozott. Mikor találtam levelezőpartnert, látszólag rendben ment minden, pár levélváltás után szó nélkül tűnt el, aktívnak aktív volt, nem törölte magát. Lehet mással kezdett ismerkedni vagy kialakulóban volt randi, de ezt velem elfelejtette közölni, inkább szó nélkül eltűnt. Sok-sok levélre amelyet naponta (adatlap alapján leírtakhoz igazítva) írtam, nem érkezett válasz. Persze a sok "ide inkább nem írok semmit úgyse olvassa el senki ismerjük meg egymást inkább" típusú adatlap esetén nehéz személyreszabott leveleket írni.

2019. júl. 19. 04:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
0%

"Nekem az az érzésem hogy mi nem is akarunk fejlődni.Nem is akarunk többet annál mint amink van.Csak abban vagyunk jók hogy hogyan tegyünk tönkre mindent magunk körül.Ehhez az egyhez értünk és semmi máshoz."


Ezekkel a mondatokkal maximálisan egyetértek, és nemcsak erre a területre vonatkozóan. A lehetőséggel élni kellene, és nem visszaélni. Ezért gáz (nagyon-nagyon) ez a mai társadalmunk az országban, mert valóban olyan, mintha sokunknak a mocsár, a xar, amiben élünk, tökéletesen jó, már Paradicsomi állapot lenne.


Azért "nem csak azok regisztrálnak társkereső oldalakra akik tényleg társat keresnek", mert sokan szeretnek szórakozni a másikkal, mert frusztráltal, és így a másikon vezetik le a feszkójukat. Meg nem tudnak mit kezdeni a másikkal, nincs meg a megfelelő kommunikációs, közeledési stílusuk, csak a "Menő Manó vagyok" hozzáállás megy.

2019. júl. 19. 07:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

A netes társkereső is csak egy eszköz a személyes ismetkedéshez... Mashogy nem lehet, pláne nem társat keresni...

Ahhoz kell a másik személyes jelenléte, szaga, illata, testmelege stb stb...

Netes társkereső is csak annak megy, aki hajlandó személyesen ismerkedni.

Annyi, hogy ad egy platformot amin kiválaszthatod kivel szeretnél személyesen megismerkedni.

És igen benne van a pakliban, hogy neki nem leszel szimpatikus és nem veled szeretne, mert egy kép alapján nem fogod meg... De ez nem jelenti, hogy pl komolytalan lenne.

2019. júl. 19. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Ez sajnos valóban így van, hogy már társkeresőn is fent van minden idióta, akik élőben is körülvesznek.


Szerintem az új lehetőségek a kisebb csoportok lesznek, ahol hasonló érdeklődési körű emberek gyűlnek össze. Lehet ez egy hobbi, lehet egy azzal kapcsolatos fórum/face csoport, tanfolyam/munkahely...

Idővel lesz társkereső is, ami ilyen érdeklődési kör szerint szűr majd össze emberekkel. Persze nehéz lesz közülük is megtalálnibazt, aki komolyat akar, de még mindig gyorsabban haladhatsz mint a mostani hányadékks katyvaszban.

2019. júl. 19. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Jelenlegi és az ezelőtti 2 barátnőmmel is Tinderen találkoztam.
2019. júl. 19. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
7-es akkor te szerencsés vagy.
2019. júl. 19. 20:08
 9/11 anonim ***** válasza:

7-es,valóban szerencsés vagy :)

Én most egy időre abszolút feladtam a netes társkeresést. Nálam is volt olyan, hogy 1-2 hét után eltűntek akikkel épp beszéltem, vagy épp már első üzenetként kompromitáló képeket kaptam :/

Sok volt köztük az olyan is aki semmi komolyat nem szeretett volna... Szóval, pihentetem a dolgot :D

24/N

2019. júl. 21. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

7# Vagyok. Én mindig is komolyat kerestem fiúként.


A lányok oldaláról is megvan a "csak szórakozni szeretnék" típus. Egyik legnagyobb csalódásom úgy történt, hogy a lány egy nyitott kapcsolatot akart velem, mert közben másokkal is akart ismerkedni.

2019. júl. 23. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!