Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hány éves kortól kizáró ok a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hány éves kortól kizáró ok a nők szemében a mamahotelezés?

Figyelt kérdés
2022. ápr. 19. 18:30
1 2 3
 21/29 anonim ***** válasza:
100%

16. Az utóbbi pár évben nagyon alacsonyak voltak a hitelek kamatai, te hol éltél?


Én 3 éve 10 milliót vettem fel 15 évre és a törlesztőm 70 ezer. 20 millió hitelt ha valaki felvett 20 évre, annak a törlesztője is olyan 100 ezer körül lehetett még tavaly is.

2022. ápr. 19. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/29 anonim ***** válasza:
42%
Kár, hogy nincs ott, hogy 18. Ugyanis egy magára valamit adó férfi 18 évesen főiskolára/egyetemre megy, amit azért a családja finanszíroz. Ha olyan csóró a család, hogy ezt sem tudja kiperkálni, az már fekete pont. Persze megteheti, hogy dolgozik mellette, de azért mégis csak érdemes egy teljes lakást bérelni, hogy legyen hova menni. És persze ahogy telik az idő, úgy kell lakásügyileg fejlődni, amíg 25 éves korra meg nincs a saját lakás. Akinek pedig 25-30 éves korár ez nincs meg az el is búcsúzhat a nőktől..:D
2022. ápr. 19. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/29 anonim ***** válasza:
49%
1 éves kortól.
2022. ápr. 19. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/29 anonim ***** válasza:
100%

Nem tudom, én 28 évesen is otthon lakom, pedig van egy saját lakásom XD

Egyedül mi a faßnak külön költözni úgy őszintén?

2022. ápr. 20. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/29 anonim ***** válasza:
48%
24: Hogy csajozhass. Mondjuk ha megemlíted, hogy van saját lakásod, akkor az már nyert ügy, szóval elég akkor odaköltöznöd, amikor összejössz a nővel.
2022. ápr. 20. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/29 anonim ***** válasza:

"Hogy csajozhass. "


Soha senkit nem érdekelt, hogy van e lakásom.

Konkrétan nem tudom elképzelni azt a helyzetet hogy odamegyek a csajhoz, hogy "nékem aztán megadta a jóisten, hogy legyen saját lakásom gyere bébi mostan megraklak ottan". Vagy tényleg mi a faß? :D

2022. ápr. 20. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/29 anonim ***** válasza:
100%
26: Nem is úgy megy. Szépen elhívod randizni, aztán ott mondod el neki és úgy garantált a siker. Persze nem így közvetlenül, és persze ő sem fogja azt mondani, hogy a lakásod miatt van veled, de az lesz az igazság...:D Ha pedig nincs lakásod, akkor másra fogja, hogy "nem vagy szimpatikus".
2022. ápr. 20. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/29 anonim ***** válasza:
77%
Utolsó, szerintem egy 10-15, esetleg 20%-ot tud dobni a pasin, ha van saját lakása. Persze csak akkor, ha nem undorodik a pasitól a csaj, mert akkor semmit sem számít.
2022. ápr. 20. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/29 anonim ***** válasza:
100%

Alapból nem jönne el velem senki randizni, szóval olyan mindegy, hogy van-e valamim vagy nincs.

Társkeresésnél a toronymagasan a külső az elsődleges. A többi csak körítés.

Ha külsőre nem tetszek senkinek akkor baszhatom az egészet...

2022. ápr. 20. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!