Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » 24 év körüli introvertált...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

24 év körüli introvertált férfiak. Ha egy nektek bejövős lány minden nap rátok írna az idegesítő lenne vagy örülnétek, hogy nem nektek kell kezdeményezni?

Figyelt kérdés

2022. ápr. 19. 23:11
A kérdező szavazást indított:
Zavar
Nem zavar
Picit zavar: hagyjon nekem is esélyt írni
17 szavazat
 1/7 anonim ***** válasza:
69%

Örülnék neki,holnap ne felejts el írni. 🙂

24F

2022. ápr. 19. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
62%
bármelyik férfi örülne ennek, ne viccelj
2022. ápr. 20. 01:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
67%
Aki bejön, annak mindig örülök
2022. ápr. 20. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Örülnék neki. 25F
2022. ápr. 20. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 BohócKolbász ***** válasza:
5%
Egy intro fiatal férfival nincs az az extro nő aki foglalkozna. Az ilyenek a hátsójukat rázzák vmi helyen részegen vagy a cucctól beállva. Te meg otthon polírozod a bohócot poreszra, és büszkén vered a melled mert önbizalomhiányosként (amit a szüleid neveltek beléd), jobb vagy.
2022. ápr. 20. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Én örülnék, bár kétlem, hogy bármilyen csajnak bejönnék. Arra meg, hogy pont olyan lánynak tetszek aki nekem is tetszik nagyjából 0 az esély.

Szóval ez csak álom marad.

2022. ápr. 20. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Meglepődve tapasztalom ,hogy mindenkinek jól esne ,hogyha egy lány mer kezdeményezni illetve írogatna is nektek...


Én ilyen lány vagyok szinte mindig ráírok a kiszemeltemre viszont én már kezdtem úgy érezni ,hogy sok vagyok, de úgy látszik ,hogy a fiúk többségének ez tetszik..


Ami örömmel tölt el, hogy vannak olyan férfiak akik tudnak örülni ennek.:)

2022. ápr. 20. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!