Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ha egy pasi ilyet ír társkeres...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy pasi ilyet ír társkeresőn, hogy most vettem egy új Bmw x3-t,szeretek autóval nyaralni járni,mert szeretek vezetni,eljössz velem 2 hétre a görög-szigetekre?

Figyelt kérdés
24 éves lány vagyok, nem volt még nagyon komoly kapcsolatom, de pár hete ezt írta egy pasi.Azóta már beszélgetünk, de nem tudom mennyire kell komolyan venni, lehet erre alapozni később egy komolyabb kapcsolatot?
2022. ápr. 20. 22:54
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
85%
Hogyha nem zavar, hogy kilóra megvesznek, akkor igen. Szerintem a legtöbb normális nő ilyenkor kedvesen elköszön, mert nem pénzzel kell indítani az ismerkedést, hanem személyiséggel. Pénz csak egy plusz.
2022. ápr. 20. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
14%
Olcsó kis no lehetsz. Mennyi az annyi? Hazhoz jarsz v lakasos vagy?
2022. ápr. 20. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
66%
milyen extrák vannak azon az x3-on? remélem nem alapkonfiguráció xd
2022. ápr. 20. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 A kérdező kommentje:

Egyetemre járok.

Ketten a barátnőmmel élünk egy kis lakásban, megpróbáljuk önállóan fenntartani.

Iskola,tanulás mellett elég nehéz.

Ezért is örültem, mikor rám írt ez a pasi, csak fura, hogy így egyből ezzel kezdte az ismerkedést.

2022. ápr. 20. 23:05
 5/22 anonim ***** válasza:
45%

Lubickolhatsz bébi,

Mint hal a halászlében,

Kúrópajti lehetsz

A hármas BMW-ben!

2022. ápr. 20. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
79%

Ha nekem egy pasi rögtön azzal kerkedne, hogy milyen kocsija van, azonnal offolnam. Primitív, felszínes emberre vall az ilyen marketing.

A páromat egy tök egyszerű emberkent ismertem meg, nem részletezte a javait, már nyakig benne voltam a dologban, amikor megtudtam, hogy 240 négyzetmeteres háza van, a Marinan lakott korábban és a terepjaroja mellett 3 luxuskocsi pihen egy raktárban, ha meg van egy nagy birtoka kB fél milliárd értékben. Es ez tökéletes volt, a szerénység a visszafogottsag, ez igazi erény, ami miatt fel tudok nézni rá.

2022. ápr. 20. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
90%
Nyugi mindenkinek ezzel dicsekszik es aki raharap mint te majdnemhogy azt kezelgeti majd az ut elott aztan ha nem franko az aru lemondja. Tudod mezes madzag stb
2022. ápr. 20. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 A kérdező kommentje:

De akar találkozni is.

Meg mondtam neki, nem olyan vagyok, hogy csak úgy egyből ágyba bújunk.szeretem ha romantikus a pasi és elcsábít.

2022. ápr. 20. 23:09
 9/22 anonim ***** válasza:
100%
Valószínűleg csak neki új az a BMW, mert amúgy 2003-óta gyártják. Egyébként meg a franc se menne kocsival Görögországba, 15-20 óra autóval, miközben meg repülővel 2.
2022. ápr. 20. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
74%

9# szep h találkoztok a wireless szex nem mukodk

Ala adod lovat o ugy csinál es csobe húz

Anyagiasan nyitott nagyon durvan, a tested akarja tesztelesre aztán ha vége dobban a metzkerwerkkel. Ebbol semmi jo nem lesz ha csak nem random dugni akarsz

2022. ápr. 20. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!