Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ha egy pasi ilyet ír társkeres...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy pasi ilyet ír társkeresőn, hogy most vettem egy új Bmw x3-t,szeretek autóval nyaralni járni,mert szeretek vezetni,eljössz velem 2 hétre a görög-szigetekre?

Figyelt kérdés
24 éves lány vagyok, nem volt még nagyon komoly kapcsolatom, de pár hete ezt írta egy pasi.Azóta már beszélgetünk, de nem tudom mennyire kell komolyan venni, lehet erre alapozni később egy komolyabb kapcsolatot?
2022. ápr. 20. 22:54
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
83%
nyilvánvalóan troll kérdés, legalábbis remélem ilyen buta nők nem léteznek
2022. ápr. 20. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
100%
NE vedd komolyan. Feltehetően a negyede sem igaz annak, amit mond, de ha igaz lenne, akkor is csak az csajozik így, aki kilóra akar nőt venni és nem normális kapcsolatot keres, hanem pénzéhes nőket akar megdugni majd dobni.
2022. ápr. 20. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
87%
Ha nekem egy pasi ilyet írna, hogy most vett egy Bmw x3-at először is megkérdezném, hogy akar e rá Casco-t kötni, mivel biztosítási alkusz cégnél dolgozom. Aztán egy utasbiztosítást is kötnék neki, ha már megy a görög-szigetekre. :D
2022. ápr. 20. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:
100%
Görög szigetekre vezetni? Van tengeralattjáród is?
2022. ápr. 21. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:
100%
Nem is ismer, de már elvinne a görög szigetekre. Innen lehet felismerni a szélhámos palikat. Ha bekapod a csalit (és szerintem igen, mert látszik mennyire naiv vagy) akkor megdug párszor, aztán vége.
2022. ápr. 21. 01:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:
100%
Száz százalékban csaknszexre kellesz neki ez annyira át látszó, hogy nem hiszem el miért nem veszed észre 28N
2022. ápr. 21. 01:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:
100%
Na ezt hogy átbaszás az egész, az is látja aki írni sem tud… neked miért nem tűnik fel kedves kérdező?
2022. ápr. 21. 06:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:
75%
Nem tűnik fel senkinek hogy feltehetően egy trollkérdés?
2022. ápr. 21. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:
63%

Görög szigetekre autóval?

Mazoista troll.

2022. ápr. 21. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:

BMW X3?

Az egyik legcikibb autó.

BMW, mert "luxus"

3-as, mert "minek a nagy"

X, mert a városba piszkosul kell a terepjárás


Az évjáratát még meg kéne tudni, mert másfél milla alatt már simán lehet venni ilyet még a mostani elszállt áraknál is.

2022. ápr. 21. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!