Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért ilyen fura fiúk/férfiak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért ilyen fura fiúk/férfiak vannak fent a Tinderen meg a Badoon?N

Figyelt kérdés

Főleg a "mag", akik évek óta ott vannak

Többször előfordult már, hogy felismertem egy párat utcán és elszornyedtem

Ehhez képest 100-ből 99 lány guccis, tengerparti képes r****

Ezeknek a tarskeresoknek semmi értelme nincs



2022. ápr. 21. 21:21
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
De van a nők és férfiak életének rombolása, tökéletes funkció.
2022. ápr. 21. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
95%

Én normálisnak tartom magam és normálisan álltam a dologhoz, alapvetően komoly kapcsolatot kerestem (Csak Tindert használtam), de a kalandot sem akartam eletni, ha a másik csak arra lenne vevő és nagyon nagy a vonzalom.


Külsőre igényesnek tartom magam és viszonylag jóképűnek is, picit átlag felett.


De úgy tapasztaltam, hogy a normális srácokat nem értékelik a lányok, főleg a 20-as korosztály.

Én kérek elnézést, de 35-40 éves nők, akik hajlandóak voltak velem "leállni", akár gyerek, férj mellől, vagy válófélben, velük nem tudok mit kezdeni.

A 20-as lányokkal pedig 1 db randit sem sikerült összehozni.


Úgyhogy inkább lejöttem onnét elég hamar, 2-3 hónap után. Szerintem sok normális srác is így van ezzel és aki marad, az olyan is. Náluk lyuk-lyuk, mindegy mi lesz. 32f

2022. ápr. 21. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
41%
Normális férfi/nő, miért lenne rászorulva a netes ismerkedésre?
2022. ápr. 21. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
21%

Amikor csajjal regisztráltam magam, azt láttam, hogy ugyanaz a pár Chad van fenn, mint 2020 -ban (az egyiknek még a nevére is emlékszem, "Földi"). A helyzet az, hogy mivel minden nő ugyanazt a felső 5% -ot húzza jobbra, a többi férfi idővel kiég benne, míg ez a felső 5 meg görög istenként élhet, így ottmarad fenn.


Ha tőlük is elszörnyedsz, akkor tényleg over a társkeresés.

2022. ápr. 21. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
31%
3: Normális nő inkább. A normális férfiak vagy párkapcsolatba kerülnek középsuliban és görcsösen tartják magukat hozzá, vagy incelek.
2022. ápr. 21. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
5-ös a normális férfi és az incel ellentmondás!
2022. ápr. 22. 01:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
78%
Normális férfi vagyok és találtam normális nőt tinderen. Ilyenkor mi van?
2022. ápr. 22. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%

"Normális férfi/nő, miért lenne rászorulva a netes ismerkedésre?"


Sok minden miatt.

2022. ápr. 22. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%

#2


A legtöbb nő 30-35 éves korára jut el egyáltalán odáig, hogy megtanulja, mit jelent az ismerkedés, és hogy tisztában legyen a saját preferenciáival. Addig csak sodródnak, és várják a lehető legjobb fogást.

2022. ápr. 22. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
23%
9: inkább úgy mondanám, hogy 30-35 éve korukra kiöregednek és nem pöröghetnek tovább a faszkörhintán, mert a csedeket nem fogja már érdekelni, de csak azért sem fognak megelégedni top5% alatti szintű pasival, ezért kényszerből férfigyűlülő macskásnénik lesznek
2022. ápr. 22. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!