Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért vannak tinderen meg...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért vannak tinderen meg badoon olyan csúnya férfiak, hogy nevetni és sírni támad kedvem egyszerre?

Figyelt kérdés
Groteszk kinézetű emberekkel van tele mindkét általam kipróbált tarskereso. Egy - két jó kiallasu férfi van, aztán ennyi.. 😔

2022. febr. 18. 16:09
1 2
 1/12 anonim válasza:
100%

Nőből sem lehet nagyon normálisat találni. Vagy az első képről látszik, hogy könnyű vérű vagy csúnyácska.

De lehet, hogy én vagyok a szerencsétlen és ezért nem találok a környékemen normális nőt.

2022. febr. 18. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
53%
Mert ők nem 10 éves fotosoppolt képpel mennek fel mint ti nők. A valóságban meg a legtöbb ilyen nő kövér bányarém, aki fennt lóg. Plusz még sokesetben aranyásók is, azt hiszik ott majd jól találnak egy gazdag pasit, akivel belesétálnak a naplementébe.
2022. febr. 18. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
74%
Gondolom, te sem vagy egy matyóhímzés, mire fel vannak elvárásáid...
2022. febr. 18. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
gondolom nem veletlen hogy tarskeresore fanyalodnak azok a csunya nok es ferfiak. aki "jo kiallasu" annak nincs szuksege arra hogy randioldalakon keressen part
2022. febr. 18. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
55%
3# ki tudja te hogy nézel ki baratocskam. Teljesen igaza van a kérdezőnek. Ronda mint a bűn a tobbswg
2022. febr. 18. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
Gondolom azért, mert 30 fölött keresel. Én nőként, mikor annak idején fennvoltam, a legtöbb férfit szimpatikusnak tartottam kép alapján. 22 és 28 között keresgéltem.
2022. febr. 18. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
A Badoo-t nem ismerem, de a Tinder úgy működik, hogy minden felhasználóhoz hozzárendel egy vonzósági értéket, ez az úgynevezett Desirability Score, aztán ez alapján az azonos "színvonalú" embereket ajánlgatja fel egymásnak az alkalmazás. Ez lehet az oka.
2022. febr. 18. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Válaszokat látva a sértődött ronda pasik itt is megjelentek🤣
2022. febr. 18. 19:48
 9/12 anonim ***** válasza:
51%
Hogy jössz te ahhoz hogy bárkit is ki neves? Remélem sosem találod meg a párod.
2022. febr. 18. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Sajnos ugy tunik, hogy ronda vagy :(


A 7-es leirta a valaszt...annyit meg hozzatennek hogy a Badoo is kb ugy mukodik mint a Tinder.

2022. febr. 18. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!