Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit lehet azzal tenni,ha valaki azon férfiak körébe tartozik, akit a nők reflexből balra húznak a Tinderen?

Figyelt kérdés

2022. ápr. 24. 18:43
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Bal gondolom a nem. Hát semmit.
2022. ápr. 24. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Békélj meg vele. Tudom nehéz, de ez van.
2022. ápr. 24. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Sokan vagyunk így. Ha amúgy átlagos kinézeted van, akkor inkább élőben próbálkozz, ott picit több az esély, nemzetközi konszenzus is ez. Ha ronda, akkor meg üdv a clubban. Én is rondának születtem sajnos, nem is volt senkim. Ettől még el lehet éldegélni elég jól.
2022. ápr. 24. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Nem kell Tinderezni, és hátha nem csak balra fognak "húzogatni" a csajok. (Bocsi, sz4r vicc vót...) :,D
2022. ápr. 24. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Ha balra húztak, utána már semmit. :D
2022. ápr. 24. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Mit lehet azzal tenni,ha valaki azon NŐK körébe tartozik, akit a FÉRFIAL reflexből balra húznak a Tinderen?
2022. ápr. 24. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
57%

#6


Olyan nincs ;). Regisztrálj Tinderre másik telefonról + új e-mailcímmel/... és próbáld ki mi történik, ha csak a férfiak 30%-át "jobbra húzod" a 0.5% helyett, ami a nők átlaga. Meg fogsz lepődni. Nagyon.

2022. ápr. 24. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Nem nekem írtad, de 30% már tele van selejttel.
2022. ápr. 24. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

#8


A nemzetközi átlag férfiak esetén 50%, azaz kb. a nők fele tetszik nekik. Nekem is kb. ennyi nő tetszett, gondolom azok nagy része is akkor selejt.


Forrás:

[link]

https://www.youtube.com/watch?v=jPuQ1Wjd2Rk

https://www.youtube.com/watch?v=DZTIbHIsIYw

2022. ápr. 24. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
67%

Töltsd fel fejjel lefelé a képedet, akkor megfordítják a telót és úgy húznak balra, ezért lesz egy rakás matched.

Szívesen, 10 ezer lesz. 😂

2022. ápr. 24. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!