Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Férfiaknak vonzerő miért...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiaknak vonzerő miért egyetlen amit "nem illik" fejleszteni?

Figyelt kérdés

Az élet bármely területét szabad fejleszteni: testi egészég, erő, szakmai tudás, pénzügyi ismeretek, motorvezetés megtanulása, sportok, nyelvtanulás stb. ezernyi dolog, de ha egy férfi nem születik eleve vonzónak: most ne a külsőt hanem belső tulajdonságokat nézzük, tehát olyan szerencsétlen a nőkkel, és megpróbálja ezt tananyagokból fejleszteni, akkor eláshatja magát, borzasztó mélyre tapossa a társadalom.


Tehát mi az oka hogy bármiben szabad fejlesztenünk magunkat, szerezhetünk diplomálat 70 évesen is, sőt ünnepli a társadalom, de ha egy férfi fejlesztené a kommunikációját hogy sikeresebb legyen nőknél akkor kiröhögik.



2022. ápr. 25. 16:51
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Valami forrást tudsz linkelni ami az állításod alátámasztja?
2022. ápr. 25. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
73%
Senki sem mondott ilyet. Ezt te találtad ki, mialatt álmodban behugyoztál.
2022. ápr. 25. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
88%
Nem azt röhögik ki, aki konkrétan értelmes módon próbálja fejleszteni a kommunikációját, ismerkedési stratégiáját. Hanem azt, aki az ilyen hótt primitív, dilettáns nőgyűlölő típusú pua-szakkörökre megy és veri magát, hogy ott majd megtanul becsajozni - az olyan típusú kurzusokra, ahol olyan épületes tanácsokkal traktálják, mint hogy "fikázd a nőt, akkor majd érdeklődni fog irántad", "ha nem is tetszik a Zsuzsika, puncsolj nála és ha megvan, húzd fel a farkadra, gyakorlásnak jó lesz", "minden nő a rosszfiúkra bukik" és sorolhatnám... és ezek után még óvodás módon tombol. ha valaki elmondja a véleményét ezekről a pua-táborokról, hogy "biztos csak irigy vagy, mert a mentorom, a Józsi akkora májer".
2022. ápr. 25. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
19%

#3

Ez a PUA téma nagyon 2010, ma már senki se hisz az ilyenekben.


Kérdésre válaszolva azért röhög az ilyeneken mindenki, mert azt hiszik ezzel majd mennek valamire. Kinézet számít egyedül, ha ronda vagy csinálhatsz bármit, mondhatsz bármi akkor se fogsz tetszeni a szép nőknek. Mégis miért választanának egy rondát, ha a legjobbakra is futja nekik. Majd hülyék lennének...


Mindenki a saját szintjén csajozzon, ott meg nem kell mondani nagyon semmit amúgy is tetszel neki...

2022. ápr. 25. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
4%
Egy incel szar vagy. Nem kell ezt túlbonyolítani.
2022. ápr. 25. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
43%
Ki mond ilyet?
2022. ápr. 25. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
94%

A PUA tanfolyamok a közröhej tárgyai, nem a vonzerő fejlesztése.

Azonban a PUA tanfolyamok nem a vonzerőt fejlesztik, hanem manipulációs technikákat tanítanak, ennyi.

2022. ápr. 25. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Nekem 2013-14 körül a PUA segített, hogy 21 évesen elveszítsem a szüzességem és utána kb. két tucat nővel tudjak lefeküdni a következő években. Ja én nem gagyi magyar pua-t olvastam, hanem angol/amerikai szerzők könyveit. Ja és nem tanfolyamokra jártam, hanem könyveket olvastam a témában angolul és aztán amit olvastam átvittem a gyakorlatba. Egynek tényleg jó volt.


De azt aláírom többet ér az, ha más dolgokból szerzel önbizalmat az életben, ami megjelenik aztán a nőkkel való kommunikációdban is.

2022. ápr. 25. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Na de nem mindegy, hogy kapcsolatot akar valaki, vagy kuurva lenni.
2022. ápr. 25. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Miért ne lehetne fejleszteni a külsőt? Lehet sportolni, öltözködni, fodrászhoz járni, ápoltnak lenni, ezek mind a külső fejlesztése
2022. ápr. 25. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!