Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Nem vonzó férfi. Létezik...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem vonzó férfi. Létezik ilyen szerintetek?

Figyelt kérdés

Nőket kérdezném elsősorban. Szerintetek lehetséges, hogy egy férfi nem vonzó? Úgyértem BÁRMIT tesz, soha nem lesz vonzó?

A sokadik elutasítás után igazából nincs már kedv újra próbálni sem. Mint amikor egy elefánt ugrálni akar. Megpróbálhatja háromszázszor és hiába tanácsolják, hogy 500szor próbálja meg, nem lesz jobb. És hiába változtat AKÁRMIT magán, akkor sem fog tudni ugrani.

Létezik ilyen, aki sehogyan sem kell a nőknek soha?



2020. aug. 20. 22:37
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
67%
Szerintem ilyen nincs. Minden zsáknak meg van a maga foltja:)
2020. aug. 20. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
57%
Biztos hogy van. Pl Balázska, na, hát ő szerinted vonzó? Mondjuk ezt a kérdést neked annak fényében teszem fel, hogy láttál e már róla képet, mert én annó igen, küldött, és...phfeejjjj....xP
2020. aug. 20. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 A kérdező kommentje:
2: Nem láttam.
2020. aug. 20. 22:42
 4/18 anonim ***** válasza:
69%

"Úgyértem BÁRMIT tesz, soha nem lesz vonzó?"


Nem, olyan nincs. Csak a többség nem tudja, hogy mit kellene tennie, mert 1, nincs reális énképe, 2, képtelen akár csak egy pillanatra is a másik fél szemével látnia saját magát, és rájönni, hogy mi tenné vonzóvá őt a másik szemében. Ezért is voltak hasznosak az olyan műsorok például, mint a Queer Eye for the Straight Guy. De ez csak egy példa a sok közül.

2020. aug. 20. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
43%
#2: jogos észrevétel, de Balázskának a fejében is vannak gondok rendesen, az egész pasi úgy elcs*szett, ahogy van, kívül-belül. Plusz az ízlése (öltözködés) is egy katasztrófa. De szerintem őt most még mint példát is hanyagoljuk már, legalább itt.
2020. aug. 20. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
73%

Nem ismerek a közvetlen környezetemben olyan férfit, aki még soha, senkinek se kellett volna.

Egyszer pl. össze akartak hozni egy fiúval, aki nekem így a nagyon nem kategória volt. Aztán eltelt kb. egy év, és egy nálam sokkal csinosabb barátnője lett.

Inkább azt tudom elképzelni, hogy valaki bizonyos típusú nők számára nem tud vonzó lenni.

2020. aug. 20. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:

#5


Rendben. Csak leírtam egy tényt. De jó, akkor hagyjuk. Igaz, szóra sem érdemes.

2020. aug. 20. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 A kérdező kommentje:
4: Én az utóbbi 10 évben: Izmosodtam/sportoltam, tanultam, jobb munkám lett, baráti társaságom szerteágazóbb lett, öltözködésem más lett, hajviseletem, arcszőrzetem volt többféle illetve változott, nyitottabb/bulizósabb lettem (bár itt azért visszafogottnak mondható vagyok még mindig), és ki tudja még mi mindent csináltam. Magam miatt, nem a csajozás miatt, ez oké, rendben van. De továbbra is láthatatlan vagyok a nőknek és akinél be is próbálkoztam, elutasított.
2020. aug. 20. 22:49
 9/18 anonim ***** válasza:
31%
Balázska vagyok, mi Balázskáztok itt?
2020. aug. 20. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
100%

Én is ebben a cipőben járok. Egyszerűen nincs nő aki szerelmes lett volna belém. Voltak rövidebb kapcsolataim de nem mondhatnám, hogy dúlt volna a szerelem. Van sok barátom akikkel sok időt tőltök együtt, mindenki viccesnek, kedvesnek tart...de mint egy zsiráf, szép meg minden de nem kéne otthonra. Ugyanakkor van egy kollégám a munkahelyen akit mindenki kerül a személyisége miatt. Nagyot csodálkoztam amikor kiderült, hogy van egy szép, kedves felesége.


Szerintem inkább a kisugárzás teszi az vonzóvá embert...

2020. aug. 20. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!