Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hátrány ismerkedésnél, ha a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hátrány ismerkedésnél, ha a férfi nem hord karórát?

Figyelt kérdés
Harmincas férfinak nincs karórája a randin. Ez nagy hátrány? Olyasmi, mint nőnél a rövid haj, hogy nagyon kevés ellenkező nemű az, aki nem tartaná hátránynak?

2020. dec. 7. 17:18
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
92%

Hát én észre se venném, hogy van rajta vagy nincs. Mármint nem ilyen megjegyzem módon.

Bár én nem vagyok instamodell, szóval lehet az én szavazatom nem számít..

2020. dec. 7. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
91%

Hát én olyan pasival nem is ismerkedem, aki nem hord karórát... 😅😀😊

Nekem súg vki,h ilyen hülye kérdéseket teszel fel?

2020. dec. 7. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
90%
Engem abszolút nem érdekel, pedig szeretem ha stílusos egy férfi.
2020. dec. 7. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:
100%

Neked!!! Bocsi, ugy látszik freudi elszólásba kerültem. 😊

2-es voltam.

2020. dec. 7. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 A kérdező kommentje:
2: Én gondolkodni szoktam. Akkor jönnek ilyen "agyalások". ;)
2020. dec. 7. 17:24
 6/26 anonim ***** válasza:
21%
Én ilyen Appel Wasch-ot (Serys 5) viselek, vagy mit. Azon a videós oldalon láttam, hogy ez a sikeres, gazdag, produktív emberek jelvénye. Minden szettet feldob, pedig én az a szürke mackó + barna bőrdzseki típusú ember vagyok.
2020. dec. 7. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:
97%
Sztem ne gondolkodjál kérdező. 😊 Árt a kornyezetednek, meg nekünk is itt a Gyk-án. 😊
2020. dec. 7. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 A kérdező kommentje:
7: Pedig Occam borotvájának elve alapján, ha kizársz minden logikus magyarázatot, bármi marad is a végén, az lesz az igaz. Ezért próbálok már mindenre gondolni, mint a sikertelenség oka.
2020. dec. 7. 17:39
 9/26 anonim ***** válasza:
78%
Ha nincs rajta minimum egy Rolex, akkor szóba se állok vele.
2020. dec. 7. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 A kérdező kommentje:
9: Pedig nem az a golddigger, akinek tetszik egy óra. Hanem az, aki képes az összes márka óráját a hamisítványoktól megkülönböztetni :D
2020. dec. 7. 17:45
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!