Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » A férfiak többsége ilyen,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A férfiak többsége ilyen, tehát magabiztos, sportos, határozott, 300 nettó felett keres, humoros vagy a nők bajban vannak mert kevés férfi ilyen, amit a nők 80 százaléka elvár?

Figyelt kérdés
2022. ápr. 27. 07:01
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
41%

#10:


Nem amiatt van ott, hanem mert kultúrával érintkezik. Ha van affinitásod a bölcsészettudományhoz, a világ legidillibb helye tud lenni a könyvtár. De ezt a bunkó paraszt, Stanley Kowalski stílusoddal úgysem fogod soha megérteni, nemhogy az idézett karaktert tudd, honnan van.

2022. ápr. 27. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 Mathus ***** válasza:
#10: vagy a fizikumoddal, vagy az időddel, vagy az eszeddel keresel pénzt. mindnek van egy megtérülési görbéje, a fizikai munka elsőre sokat hoz, aztán hamar bekrepálsz (ha megnézed az átlagéletkorokat települési/foglalkoztatás tipusa szerinti leosztásban, ezt fogod látni, ezek tények). ha az időddel, akkor az hosszútávon folyamatosan fog közepes jövedelmet hozni (itt már sokáig élsz), ha viszont az eszeddel, akkor az elején kevés lóvéd lesz, aztán kilő és a határ a csillagos ég (és így élsz legtovább).
2022. ápr. 27. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
41%

11#

Megsértettem a drága kis értelmiségi lelkecskédet?

Ohh!!Sajnálom!

Okostónikám!Lehet hogy a stílusom parasztos volt,de a tiéd meg kicsit bunkócska.Főleg hogy személyeskedtél egy sort.

Amúgy te ismered, vagy én?Bexarás!,Majd te onnan a drót vegirül megmondod hogy a haverom ,akit ismerek kb 15 éve,miért van ott.


:-D

2022. ápr. 27. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
100%
Ja hát a nők válogatnak, mindig az kell nekik akitől a legtöbb hasznot remélik! Aki olyan szerencsétlen hogy, mínuszos dealnak értékelik annak meg nem lesz nője. Csak nehogy Véletlenül is nekik keljen beletenni bármit a kapcsolatba!
2022. ápr. 27. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
76%
300 nettó kevés! Nőként keresek 570 et!
2022. ápr. 28. 07:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
0%
15. Persze én meg 2millát!
2022. ápr. 28. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 Mathus ***** válasza:
60%
#16: én pénzügyi területen dolgozom, nem értékesítek és megvan a nt400e/hó. tesóm senior csopvez. nemzetközi logisztikai területen nt1M fizuval (beszél 3 nyelven a magyar mellett).
2022. ápr. 28. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!