Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Amelyik nő határozott, magas,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Amelyik nő határozott, magas, sportos, férfias pasit szeretne magának az mind meg is fogja találni? Van elég ilyen pasi, mint amennyi nő szeretne?

Figyelt kérdés
2016. júl. 19. 09:07
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
0%

Szerintem nem.


Engem nem érdekel, elég ha nekem megvan az olyan partner akit keresek. A nőknek is magukba kellene nézni és +5kg felesleggel nem a chipset zabálni.

2016. júl. 19. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
83%

Van.

Már csak azért is, mert nem minden nő akar ilyen pasit, másnál más szempontok a fontosak.


Mondjuk olyan nő kevés van, aki a neten siránkozó, mindig másokat hibáztató, önmagáért tenni lusta, lúzer pasikra bukik, de ne add fel a reményt te sem!

2016. júl. 19. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
10%
Ha normális a nő, akkor igen, mert sokkal több ilyen férfi van, mint normális nő.
2016. júl. 19. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
79%
Ha a nő is hasonló életmódot él, akkor miért ne találhatná meg? Erős nő mellé erős férfi való, máskülönben a nő megeszi a férfit reggelire. Nyilván, aki úgy vár el ilyet, hogy két pofára zabálja a pizzát a tévé előtt, az más kérdés. De ha én határozott nő vagyok, és mozgok rendszeresen, és nőként nőies is vagyok, a magasság az egyetlen, amibe nem lehet egy életkor után sehogyan sem beavatkozni, akkor mi kifogásod lenne ellene, hogy hasonló életmódú és felfogású társat szeretnék, nem egy lusta, irányítható bábot?
2016. júl. 19. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
26%

Na, végre, újra itt vannak az "erős nőzők".

Elég egyszerű a képlet: ilyen alfát szeretne a nő, akkor nem felfejleszti magát olyan szintre, ahol ez reális igény lehet, hanem egyszerűen kinevezi magát papíron olyannak, akinek az ilyen pasi jár és ha történetes az ilyen pasi nem olvasta azt, nem tud róla, hogy neki az ilyen "papíron" jó nő való és elutasítja, megvan a B-terv: a pasi nem volt elég érett egy erős nőhöz.


Így könnyű nagy egót tartani hölgyeim.

Leszólítalak, nem kellek, mert 180 alatt nem férfi a férfi, akkor kijelentem, hogy nem voltál elég érett egy ilyen férfihez... hát nem szuper?

2016. júl. 19. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
63%
Hát, én nem csak kineveztem magam ilyennek, én ilyen is vagyok, apámban is zavar, hogy magánemberként nem olyan határozott, mint szakmailag, nem tudok rá felnézni. Soha nem jönnék össze tutyimutyi emberrel. Nekem olyan kell, aki önálló, aki képes döntéseket hozni, aki képes önállóan intézkedni, ha kell, aki legalább annyit mozog, amennyit én is. Utálom, ha valakit rángatni, irányítani kell. Ha gyereket akarok, szülök egyet, társnak nem tartok igényt egy nagyra nőtt gyerekre...
2016. júl. 19. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
24%

Kitalálom ki a szemedben a tutyimutyi. A kezemet figyeld, mert csalok...


Szóval az a tutyimutyi aki vagy nem tud döntést hozni vagy tud, de nem azt, ami számodra elfogadható.

Pl. a gyereket és/vagy házasodni nem akaró férfi is tutyimutyi.

Aki megkíván egy másik nőt és megdugja, az is tutyimutyi.

Aki nem jön oda hozzád, pedig te erősen gondoltál rá, az is az.

Nemde?


Hidd el nekem, amelyikünk a nők mércéjéhez akarja mérni magát, halott ember, csak még lélegzik pár évtizedet, de ez ne tévesszen meg.

2016. júl. 19. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Nem érdekel, ha valakinek más a véleménye, vagy mást dönt, mint amit én döntenék, csak ne legyen határozatlan, álljon ki a saját véleménye mellett, és amit fontosnak tart, ne változtasson önmagán anélkül, hogy ő nem akarja, csak másnak akar megfelelni. Én kezdeményeztem már férfiaknál, mindkét exemnél én tettem meg az első lépést, és az jóval több volt, mint szempillarebegtetés, nem a gondolataim hullámaival próbálok kommunikálni másokkal, beszélni ott a szám. Én cselekvő ember vagyok, nem passzív. Saját lakásom van, és én intézek mindent, ami egy háztartás fenntartásához kell. Az eddigi összes felnőttkori privát utazásomat önállóan szerveztem meg, a tanulmányaimban is mindig én döntöttem. Nem alszik meg a tej a számban, ha valamiről dönteni kell, legyen az akár egy ruhadarab megvásárlása, pénzügyi befektetés vagy bármi más, mérlegelem a lehetőségeket, és azok szerint lépek. Ha egy felnőtt férfinak ezek gondot okoznak, az csak papíron felnőtt a szememben.
2016. júl. 19. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
30%

Oké, ha ez igaz, akkor aláírom, hogy önálló, normális nő vagy.

De messze nem te vagy az általános jelenség az országban.

Mindazonáltal respect(főleg a kezdeményezés miatt, mert az ritka kuriózum).

2016. júl. 19. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Igen, lehet, hogy kisebbségben vagyok a nők között azzal, hogy én ilyen vagyok, tulajdonképpen a családomból is csak pár embert tudok, akik hasonlók, mint én, de a férfiak között sem sokkal jobb a helyzet.
2016. júl. 19. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!