Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Tudom egy férfi legyen határoz...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tudom egy férfi legyen határozott, magabiztos, ügyes, ezermester, sportos, humoros és építsen egzisztenciát, de egy nő milyen legyen, nőnek mit kellő teljesíteni?

Figyelt kérdés
2018. ápr. 30. 11:13
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
62%

Nézzen ki jól.


Egyébként ilyen hülyeségez csak azok kérdeznek, akik nem kellenek a nőknek. Másként eszükbe sem jut

2018. ápr. 30. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
5%
A fentiek közül egyik sem kell, ha jól nézel ki ;)
2018. ápr. 30. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
9%

Azon kívül, hogy ne legyen egy kattant, idegbajos hisztigép és nézzen ki jól, kb. semmit. Bár ezeket is ugyanúgy kell egy férfinak is teljesíteni.

Így hirtelen egyetlen olyan olyan tulajdonságot nem tudnék mondani amit a férfiak elvárnak a nőkkel szemben, de ne kellene teljesüljön nála is vagy az vagy a fordítottja.

Ellenbenek egy nőnek egy kazal plusz elvárása is van. Ez van, férfinak születtél, egész életed a bizonyításról és a megfelelésről szól.

2018. ápr. 30. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
71%
Nézd, én nőként ilyen vagyok, miért adjam alább? ;-) Nem kell elhinni, ez egy anonim fórum, de miért hazudnék?
2018. ápr. 30. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
4%
Ne legyen ladyboy és ennyi, aki mást mond az meg lenézi a nőket és ráülnek a feministák!
2018. ápr. 30. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 A kérdező kommentje:
3. És a férfiak ezeket tudják is teljesíteni? Mert ha igen, akkor a férfiak jobbak mint a nők
2018. ápr. 30. 11:21
 7/24 anonim ***** válasza:
55%
A férfiaknak elég az, ha jól néz ki. Nem véletlenül virágzik a Sugardaddy business.
2018. ápr. 30. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 A kérdező kommentje:
1. Persze az idióták nem kérdezik meg, mert nem vesztik észre hogy többet adtak, adnak be a kapcsolatban mint amit kapnak. Idióta igénytelen barmok akiknek annyi jó hogy van egy biztos lyuk mellettük....de a többibe az agyatlanja nem gondol bele
2018. ápr. 30. 11:28
 9/24 anonim ***** válasza:
66%
De a férfiak mondják meg, mik az elvárások. Nem a nők hibája, ha azt mondjátok, elég annyi, hogy nézzen ki jól. Tessék elvárásokat állítani és ragaszodni hozzájuk.
2018. ápr. 30. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
18%

#9

Nekünk férfiaknak ennyi elég. Mi vagyunk a másikat kereső fél, tehát csak a saját dolgunkat nehezítené az egész.

Nem ránk van kereslet, hanem a nőkre.

Ha kiég egy égő a szobában és én brutális elvárásokkal lemegyek venni egy újat akkor, ha nincs olyan pont amit kinéztem visszamegyek vakoskodni? Nem, nézek egy olyat ami tud ugyanannyit nyújtani, tehát világít.

2018. ápr. 30. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!