Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » 43 éves férfi aki "semmit nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

43 éves férfi aki "semmit nem ért el" , hogy lehet kiegyensúlyozott, fiatalos és jókedvű?

Figyelt kérdés

Nem megvetésből kérdezem, de az alapján amit elmondott magáról a tök átlagos dolgai sincsenek meg: se egy saját lakás, albérletben él, se egy autó mert jogsija sincs( csak robogós jogsi), se gyereke, se volt feleség, semmi.


Olyan dolgokkal tölti az idejét mint egy gimis srác: edzeget (nagyon sportos) bicajozik, hobbikkal foglalkozik, könyveket olvas, kirándulni jár.


De az arca kisimult, mosolygós, jókedvű, de mint férfi egy nulla, mármint semmit nem épített fel az életben: se egy komoly szakma, se egzisztencia, azt mondta grafikai szakmája van.



2022. máj. 2. 17:24
1 2 3 4
 21/40 anonim ***** válasza:
100%

“ de mint férfi egy nulla, mármint semmit nem épített fel az életben: se egy komoly szakma, se egzisztencia, azt mondta grafikai szakmája van.“


Nem feltetlenul attol vonzó aferfi, hogy sok penze van...

En pl. mindig munkanelkuliekkel jartam egesz eletemben, egy-ket kivetellel.

Soha egyiknek sem volt sajat penzbol vett lakasa, se kocsija,se allasa se nagyon, szulei tartottak el oket legtobbszor.

En olyenekkel nme szoktam foglalkozni,hogy mennyit keres,meg mit dolgozik, van-e penze abankban.



49/N

2022. máj. 2. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/40 anonim ***** válasza:
100%
Gondolom téged meg kikosarazott, azért fröcsögsz rá :D A legtöbben csak álmodnak ilyen életről, ami neki van.
2022. máj. 2. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/40 anonim ***** válasza:
76%
21-es vagyok. Engem is kikosarazott most egy ferfi,aki panelben lakik,fizeti ahitelt, egyszeru melósember es 20 eves kocsival jar. De en akkor is szeretem messzirol. Remenykedem.
2022. máj. 2. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/40 anonim ***** válasza:
57%

21- es vagyok. Neki sincs gyereke! En annak orulok! Mert nekem sincs.

Felesege volt egyszer 1 evig...szoval kb. neki se volt még felesége.

En ennek orulok, mert nekem se volt ferjem!

Orulok,hogy ilyen sok bennunk a kozos.

2022. máj. 2. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/40 anonim ***** válasza:
100%

A lényeg, h Ő boldog így.

Nem is lett egy idegroncs és megfelelési kényszeres besavanyodott emberke.

N30

2022. máj. 2. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/40 anonim ***** válasza:
82%

21- es vagyok.

Munkanelkuliekkel azert szuper jarni,mert idomilliomosok!😄

2022. máj. 2. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/40 anonim ***** válasza:
66%

21- es vagyok.

Azert azt neha sajnalom,hogy pl. 10 evente csak egyszer jutok el nyaralni..

Ez a hatulutoje...

Mert neki sincs penze, meg nekem sem. Vag ycsak akkor tudunk menni,ha mindent en fizetek,es alegolcsobb helyre csak...es azt is csak 10 evente egyszer...

2022. máj. 2. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/40 anonim ***** válasza:
100%
20 as nők.. Nem ismerik még a pénzt annyira. 4-5 fröccs azt viheted haza őket.
2022. máj. 2. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/40 anonim ***** válasza:
100%

Nemrég néztem egy videót ahol a készítő pontosan arról beszélt, hogy manapság akármit is érsz el, akármivel foglalkozol, ha annak nincs anyagi vonzata, akkor te nem számítasz sikeresnek. Ha mondjuk pedagógus vagy és imádod a munkád, vagy önkéteskedsz, vagy bármi mást csinálsz ami nem vagy nem feltélenül jár anyagi gazdagodással akkor te a 21. században sikertelennek számítasz.

Undorító egy felfogás és életcél meg kell hagyni.

Halmozni a sok fölösleges holmit, szarságot, gürcölni, költekezni, fogyasztani... ennyi a 21. század emberének, a SIKERES embernek az ismertetője.

Ha nincs kocsid lúzer vagy, ha nem keresel jól, vagy esetleg leszarod a munkádat lúzer vagy, ha nem jársz menő éttermekbe, bárokba, nincsenek drága ruháid, ájfónod akkor is lúzer vagy...

Az emberiség tényleg megérett a pusztulásra és nagyon meg is érdemelné.

2022. máj. 3. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/40 anonim ***** válasza:
100%

Ha jókedvű, fiatalós, akkor már bőőőven sok mindent elért az életben. Sőt, kiegyensúlyozott. Ez óriási. Ezt az emberek nagyja sose éri el életben, szóval az a "semmi" már több, mint amit az átlag ember élete végéig elér. 😃😃


Az átlagos nem jelent jót. Nézz körül. Ez az átlag, és 99,9%ban rossz.


Amiket felsoroltál, nem az élethez köthetőek, hanem ezen a bolygón lévő rendszerhez.


Férfi, egy nulla? Hát nekem ellenkezője látszik a leírásból. Úgy tűnik, teljes, nem nulla, hanem max. Boldog, tudja mit akar, csinálja amit szeret, elégedett, egészséges mentalitású.


Szerintem a nulla nem ő..., azt máshol keresd. 😃 Pl mélységedben, normalitásodban, iq-dban, mentalitásodban, értékítéletedben, spirituális fejletségedben, és egyéb helyeken. Hatalmas, tiszta nullákat fogsz találni. 😃😃😃

2022. máj. 3. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!