Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » 25 éves fiú egy 43 éves...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

25 éves fiú egy 43 éves nővel. Mit gondolnátok?

Figyelt kérdés

A fiú:

Jól néz ki, kifejezetten jóképű, jó testfelépítésű. Aranyos, bár kicsit zárkózott, sosem volt nagyon sikeres a nőknél a félénksége miatt, de amúgy kifejezetten szexmániás. Olyan típus aki minden csajt megnéz kb az utcán de leszólítani nem meri.


A nő:

Magasságához képest túlsúlyos, nem sminkeli magát, a haja szálkás, mindig össze van fogva, illetve az öltözékére se nagyon ad (csak melegítőben jár). De nagyon kedves, nagydumás, de túl sok férfi nem volt még az életében.


Szerintetek mennyire lehet működőképes ez a kapcsolat? Illetve mennyire lehet őszinte a srác részéről?


(Amúgy én egy 3. Személy vagyok, tetszik a fiú és nem értem a döntését :D én 22 éves vagyok. Ha lehet ne erre térjenek ki a válaszok😅 nem én vagyok a lényeg...)


Köszi!


2022. febr. 7. 14:50
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Hagyd őket, biztos tetezenek egymásnak.
2022. febr. 7. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Hagyom őket, direkt írtam hogy most nem ez a lényeg.
2022. febr. 7. 14:56
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Volt már extrémebb is kapcsolat is a világtörténelem során.


A legfölöslegesebb dolog azon rágódni, ki miért szeretett bele a másikba. Én ritkán rondázok le mást, de volt a középiskolában egyetlen lány, aki tőlem is kiérdemelte ezt a jelzőt. Nagyon előnytelen genetikája és igénytelen öltözködése volt szegénynek, a hajmosás sem lehetett gyakori program.


Na, kinek lett először férje és a gyereke azok közül, akik az én időmben (2010 és 2014 között) jártak abba a suliba? Neki. :) Ráadásul tavaly néztem pont a lapját, és még ma is együtt vannak, már a gyerek is általános sulis.


Az egyik gyönyörű lány az osztályból kétgyermekes anyuka, de a másik nemrég lett szingli. Én átlagos vagyok, 5 évig éltem kapcsolatban, de szakítottam, már egy éve egyedül maradok, és valószínűleg ez nem is fog változni. Más átlagosaknak már szintén van családja, de a csúnyácskábbaknak is. Ilyen az élet.

2022. febr. 7. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Semmit, mind a ketten fenőtt emberek.
2022. febr. 7. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Nem hiszem, hogy az egész életüket el fogják együtt tölteni, de egy ideig biztos együtt lesznek.


És hát irigylem a nőt, mert én is megismertem egy fiút (ugyanekkora volt a korkülönbség) és sajnos én nem jöttem be neki annyira, hogy kezdjen velem valamit. A mai napig is nagyon sokszor gondolok rá.

2022. febr. 7. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
0%
Max szexkapcsolat, de ritka hogy egymasba szeretnek.
2022. febr. 7. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!