Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Egy 43éves szingli férfi,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy 43éves szingli férfi, akarhat valamit egy 26éves nőtől?

Figyelt kérdés
40+os férfiak ti belemennétek komoly kapcsolatba egy ilyen korú nővel? Vagy csak szexre kellene?
2017. okt. 7. 20:16
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:

Jézusom...

Meg, hát..

Te, mit akarsz tőle?...???

2017. okt. 7. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 A kérdező kommentje:
Én szerelmes vagyok belé,de nem akarok,mert tudom,hogy csak meg akar d.ni vagy nem.nem tudom.
2017. okt. 7. 20:27
 3/20 anonim ***** válasza:
De tudod...arra hallgass, nem bánod meg.
2017. okt. 7. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 Life08 ***** válasza:
Nézd, ha voltak családja akkor van egy volt nej, aki legtöbbször nem könnyű eset, vannak gyerekei, ha igen akkor lehet nem akar ujakat, te meg lehet, hogy szeretnél, ha nem most majd idővel hidd el biztos fogsz, vedd figyelembe, hogy milyen a te életed és milyen az ővé, barátok, munka, hobbi és mid az amitől az vagy aki, ha túl sok a különbség akkor bizony ez hosszú távon nem fog menni. De ez nem jelenti azt, hogy ez nektek nem jöhet össze. Sok szerencsét!!
2017. okt. 7. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 Life08 ***** válasza:
Nézd, ha volt családja akkor van egy volt nej, aki legtöbbször nem könnyű eset, vannak gyerekei, ha igen akkor lehet nem akar ujakat, te meg lehet, hogy szeretnél, ha nem most majd idővel hidd el biztos fogsz, vedd figyelembe, hogy milyen a te életed és milyen az ővé, barátok, munka, hobbi és mid az amitől az vagy aki, ha túl sok a különbség akkor bizony ez hosszú távon nem fog menni. De ez nem jelenti azt, hogy ez nektek nem jöhet össze. Sok szerencsét!!
2017. okt. 7. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 A kérdező kommentje:
Nincs se volt feleség,se gyerek.
2017. okt. 7. 20:42
 7/20 Life08 ***** válasza:
Akkor meg valami miatt fura is, mit csinált eddig, csak dolgozott és csajozott?
2017. okt. 7. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 A kérdező kommentje:
Azt mondta így alakult
2017. okt. 7. 20:45
 9/20 Life08 ***** válasza:
Szerintem és ez nagyon személyes vélemény, te magad döntsd el, hogy mit szeretnél, tőle s jövödtől, aztán kérdezd meg őt hogy mégis ezután hogy gondolja hogy, hogyan is alakuljon az élete, s hidd el tudni fogod mi a jó neked.
2017. okt. 7. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
23%

Akarhat is meg nem is. Azt, hogy pont Ő mit akar pedig csak ő tudja nem pedig mi.

Mi van akkor, ha ide ír egy 40+os férfi, hogy ő nem tudna elképzelni komoly kapcsolatot, megszakítasz vele minden kapcsolatot gyakorikérdéseken egy ismeretlen 40+os férfi véleménye alapján?

2017. okt. 7. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!