Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Fiúk! Csak nekem nem megy ez...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Csak nekem nem megy ez a társkeresős dolog? Tinder, fb társkereső. már nem az első lányra írok rá és b.sznak visszaírni. Van olyan ismerősöm aki azt mondja hogy neki maguktól írnak. Mi a franc van, talán a képpel van a baj?

Figyelt kérdés
2022. máj. 4. 16:29
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:

#10


Ez a cikk egy fos, már bocsánat. Érdemes akkor már inkább magát a kutatást végigolvasni vagy elég csak rápillantani a 3. oldalon levő Table 1-re, nagyon szépen mutatja mit művelnek a nők online... Amúgy a kutatáshoz ezeket a képeket (is) használták (használtak valós képeket is elvileg):

[link]


Mi lett volna, ha mondjuk egy átlag alatti kinézetűvel kísérleteztek volna, pláne egy rondával (én)...

2022. máj. 4. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:

#11


[link]

2022. máj. 4. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:

#12


Szerintem jobb, ha a tudományos színvonalú értekezésekre összpontosítasz, azokat visszaellenőrzik független kutatók publikáció előtt stb. Ez csak egy random valami. Nem állítom, hogy valótlan, de érdemes valódi tudományos kutatásokra hivatkozni.


Egyébként röhej nők mit művelnek és mindegyik szentül meg van győződve, hogy külső sokadlagos :D.

2022. máj. 4. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 A kérdező kommentje:
Akkor az a lényeg, hogy nem csak én vagyok szerencsétlen. Egyébként egy-kettő visszaírt de olyan szinten flegmán hogy azoknak meg már én nem írtam vissza.
2022. máj. 4. 20:09
 15/18 anonim ***** válasza:
Nem érdemes erre időt pazarolni. Ennél sokkal értelmesebb dolgokat is lehet csinálni. Amiknek haszna is van. Mert önbizalomhiányos kishercegnők egóját tuningolni az égvilágon nem visz téged előre az életben
2022. máj. 4. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
Esetleg élőben erőlködhetsz még hátha, de online tényleg csak a felső 10%-nak van értelme.
2022. máj. 4. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
Keress rá youtube -on arra a kifejezésre, hogy incel TV. Ott az igazság.
2022. máj. 4. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:

Ez teljesen termeszetes kerdezo, ha nem vagy top 1% ferfi akkor ezek az alkalmazasok a nagy szamokrol szolnak. En kozelrol se vagyok top, de mar jopar no mondta hogy jol nezek kik, magas, sportos vagyok, jo karrierrel stb es igy is a matchek kb 10%-aval szamolok, hogy lesz belole valami. A 90% nem valaszol, ghostol, torol, vagy olyan szaraz a beszelgetes hogy inkabb en hagyom az egeszet. Viszont ha ezt el tudpd fogadni akkor azzal 10%-kal lesznek eredmenyeid.


Jo foto es jo szoveg az persze mindenkeppen kell. Nekem pl volt egy szovegem ami miatt tucatnyi lany irt elso uzenetet

2022. máj. 5. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!