Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Most hogy nincsenek külföldi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most hogy nincsenek külföldi férfiak, sem az országban, de társkeresőn is kevesebben, ti is észrevettétek hogy a nők jobban visszaírnak?

Figyelt kérdés

Ezelőtt 1-2 évvel végeztek kísérleteket azzal, hogy ugyanazzal a férfi képekkel és profil szerkezettel regisztráltak magyar és külföldi férfinak kiadva magukat, és hihetetlen, valami 11-szer annyi választ/lájkot/match-et kapott a külföldinek beállított alany!

Szóval amikor arról beszélünk, hogy a magyar nők külföldi férfikat hajhásztak, akkor kicsit sem élünk túlzásokkal.

Ha ennyi haszna is van a COVID-19 nek, hogy legalább ezektől a férfiaktól kitisztította a társkeresési piacot, akkor már jól jártunk?

Tudniillik, a karantén még legalább 2 évig fennmarad, a fertőzésveszély meg még 4-5 évig. A határok ki tudja meddig maradnak zárva. Így a külföldiek kint rekedtek :D


2020. ápr. 15. 13:26
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
91%
Igen, észrevettem. Alig bírom levakarni magamról a nőket. 49/F
2020. ápr. 15. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
100%
Ha jól értem, akivel (a karantén miatt csak chatelhettél), van lehetőséged találkozni, esetleg többre, szigorúan 2-3 évig. 😃
2020. ápr. 15. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
100%
Én pont azt tapasztalom, hogy tavaly mikor még sehol nem volt a járvány jobban visszaírtak. Most meg alig.
2020. ápr. 15. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 A legrosszindulatúbb ***** válasza:
100%
Végiglapoztam pár oldalt az elmúlt hetekből, de mik ezek a hülye kérdések? :D
2020. ápr. 15. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
80%

Hülye vagy kérdező.

Így sem, úgy sem lesz nod, amolyen nyomoronc vagy.

2020. ápr. 15. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
91%
Linkeld már be a kísérletet, köszi. Tudni akarom, hogy a te képzeleted szüleménye-e, vagy valós, és ha valós, mennyire hiteles.
2020. ápr. 15. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
65%

Mit lehet erre mondani...

*cries in any languages except hungarian*

2020. ápr. 15. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
65%
Are you nyomorék?
2020. ápr. 15. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
75%

Még véletlenül sem azért írnak vissza többen, mert unatkoznak, nem. Csakis a külföldiekhez lehet ennek köze. A te sikertelenségednek meg szintúgy, csak és kizárólag idegenből érkezettek az oka. Semmi más. Még véletlenül sem.


Karantén még most sincs, azt meg nem tudom, honnan szülted, hogy fixen 2 évig még így marad. A fertőzésveszély meg elmúlik a vakcinával, amit ki tudja, meddig fejlesztenek, de ha azt szeretnék, hogy a világgazdaság csak egy kicsit omoljon össze, akkor az egész világon 1000%-os erőbedobással dolgoznak rajta (és ezt szeretnék, szóval minden nemzet kutatói dolgoznak az ügyön).

2020. ápr. 15. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
91%
Nem értem az összefüggést. Attól, hogy pillanatnyilag nem tartózkodnak az országban szerinted nem tudnak chatelni? Vagy külföldön nincs net?😂
2020. ápr. 15. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!