Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Diplomás mérnök férfiak! Ti...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Diplomás mérnök férfiak! Ti adnátok esélyt egy egyszerű gyári munkás lánynak?

Figyelt kérdés
2022. máj. 6. 13:34
1 2 3 4 5
 1/43 anonim ***** válasza:
36%
Kinézet számít, ha jól néz ki, igen. Talán még szerencsésebb is, ha aluliskolázott, mert kisebbek az igényei anyagi vonatkozásban.
2022. máj. 6. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/43 anonim ***** válasza:
74%
Hagyjuk már ezeket a kérdéseket kérlek! Már nagyon unalmas ugyanazt olvasni némi alakítással. Váltsunk már témát... Ez már minimum a 3. ilyen kérdés, legalábbis amivel én összefutottam.
2022. máj. 6. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/43 anonim ***** válasza:
54%
Ne spammolj már!
2022. máj. 6. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/43 anonim ***** válasza:
66%
Nem. Hiába néz ki jól, ha a diplomám miatt bszogat. Az ilyenek úgy akarják megmondani a frankót, hogy fingjuk nincs az egyetemről.
2022. máj. 6. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/43 A kérdező kommentje:
3. Nem spammelek
2022. máj. 6. 13:54
 6/43 anonim ***** válasza:
64%

Rohadtul unom ezeket az egyenkérdéseket, de lássuk.

Nem, nem szeretnék gyári munkás lánnyal összejönni. Egyáltalán nem nézem le őket, sőt, nagyon becsülöm a kemény munkát, de úgy gondolom, nem sok közös lenne a világképünkben, céljainkban és hasonlókban. Szellemi partnert keresek a társamban, nem értem azokat, akiknek 'mindegy, csak nézzen ki jól és meg lehessen dugni'. Pláne nincsenek olyan tencendiái, hogy "több" legyek a páromnál és "nézzen fel rám".

2022. máj. 6. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/43 anonim ***** válasza:
57%
*tendenciáim
2022. máj. 6. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/43 anonim ***** válasza:
86%
Jelenleg egy pénztáros lánnyal randizgatok. Egyáltalán nem buta, ha erre akarsz kilyukadni a kérdéseddel. Nem volt lehetősége tovább tanulni. Megértem, én is szegény családban nőttem fel, én is javarészt az ösztöndíjaknak köszönhetem, hogy el tudtam menni egyetemre. Meg persze diákmunka.
2022. máj. 6. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/43 anonim ***** válasza:
72%

Több diplomás-szakmunkás párt ismerek mindenféle felállásban. Ha van kémia, jól kijönnek, akkor teljesen mindegy, hogy van-e diplomája a másiknak.


Mi is ilyen pár vagyunk. Soha nem érzékelem a különbséget, nincs jelentősége.

2022. máj. 6. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/43 anonim ***** válasza:
20%
Dehogy adnèk.
2022. máj. 6. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!