Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mernél kezdeményezni nőként...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mernél kezdeményezni nőként ilyen esetben?

Figyelt kérdés
1 éve dolgozok a jelenlegi munkahelyemen és van egy srác aki nagyon érdekel. Sajnos eddig még egy szót sem beszéltünk egymással kb. és fogalmam sincs hogy tetszem-e neki de párszor már összeakadt a tekintetünk. Gondoltam bejelölöm facebookon de lehet hogy fura lenne mert a munkahelyről csak 1-2 ember ismerősöm és gondolná hogy mi a francnak jelöltem be mikor nem is beszélünk. Várjak inkább amíg egyértelműbb lesz a dolog?
2022. máj. 6. 19:48
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
33%
Nem mernék. 19L
2022. máj. 6. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
Simán, de nem a bejelöléssel, hanem odamennék egyszer bármilyen mondvacsinált indokkal és beszélgetésbe elegyednék vele a munkahelyen.
2022. máj. 6. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
Beszelgetni kene. tiszta égő ha csak a chat menne "arctalan"
2022. máj. 6. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%
2-nek igaza van. Nyomulj rá bajnok!
2022. máj. 6. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%

Egy jelölés nem egyenlő esküvővel, max. egy jelzés hogy beszélnél vele. Lehet semmi nem lesz utána se, akkor maximum kitörlöd. Élőben is oda lehet menni, munkával kapcsolatban bármit kérdezni.


Persze várhatsz is nem csinálva semmit, akkor ugyanúgy nem történik semmi mint most.

2022. máj. 6. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%
Én is azt tenném, amit a kettes írt.
2022. máj. 6. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%
Igen, és én is inkább személyesen. Lehet, hogy egy értelmes mondatot sem tud mondani, a víz lever a hangjától, vagy 3 éve barátnője van. Attól, hogy bejelölöd, és akár ő visszaigazol még ugyanúgy futhatod a köröket, és ismeretlenül sokkal kínosabb lesz.
2022. máj. 6. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:

Jelölj be egyszerre több kollegát, köztük őt is! Aztán csekkold le hogy egyedülálló-e! Eddig semmi gáz nincsen

Közben valóban érdemes csevegni is vele, szépen és barátságosan.

Kezdeményezned nyilván nem kell

Ha egyedülálló, erről érdemes tudakozódni, eddig terjedhet minden kezdeményezésed, mert tulajdonképpen a pasas dolga hogy kezdeményezzen. De minnél jobban keresed a társaságát, annál inkább növeled az esélyét hogy a srác bepróbálkozik.

2022. máj. 6. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 BohócKolbász ***** válasza:
Azért mert beszélgetni akarsz ne f*sd le a bokád. Jelöld be és írj neki vmit. Feankón az őszintét. Másfelől amit most érzel azt mi férfiak sokkal többször érezzük.
2022. máj. 7. 02:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
De nem értem. Azt sem tudod milyen ember és bele vagy zugva? Pontosan így készülnek a toxic kapcsolatok. Előbb meg kene ismerni és aztán eldonteni, hogy bejön e, a külseje max csak vonzhat fizikailag, de ennyi.
2022. máj. 7. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!