Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » A kövér alacsony nők miért...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A kövér alacsony nők miért 190+-os pasikat keresnek?

Figyelt kérdés

Bejönnek a kicsit ducibb lányok, de valamiért mindegyik lepattint és nekik is a 190 es kigyúrt pasi kell.


Nem értem, azt hittem a ducibb lányok normálisabbak, de ugyanaz azok az igények mint a vékony lányoknak.


Mik a tapasztalataitok?



2022. jan. 2. 19:26
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
100%

Az igények függetlenek a nő kinézetétől.

Majd lejjebb adja valamikor, ha nem talál, de nem kizárt hogy talál ilyen 190+os pasit.

2022. jan. 2. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
84%
Három hete nem léptem fel, most már emlékszem miért.
2022. jan. 2. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
89%

176 cm, 75 kg, én vagyok az abszolút átlagos férfi, paramétereket tekintve.


Barátnőim többnyire vékonyak voltak és nem voltak megugorhatatlan elvárásaik (egyiket sem érdekelte, hogy nem gyúrok vagy hogy nem vagyok 190 cm - jórészt 160-165 cm magasságúak voltak, eleve nem akartak maguk mellé égimeszelőt).

Nem volt ugyan kövér barátnőm, de éreztem a szimpátiát több kövér nő részéről is. Szóval nem tudom, te hol ismerkedsz, de talán próbálj meg másik platformon ismerkedni.

2022. jan. 2. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
25%

Mert nemcsak a szép, hanem az egyszerűbb kinézetű nők is a legjobbra vágynak. Többnyire ez kimerül a külsőségekben.


Vágyak már csak így működnek.

2022. jan. 2. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
19%
Mivel minden ronda/dagadt nőnek is vannak 10/10 barátnői és ő is ugyan azt akarja amit a barátnők megkapnak ennyi!
2022. jan. 2. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
45%
Mert az emberek ösztönlények gondolkodás/eszközhasználat ide vagy oda :D
2022. jan. 2. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
100%

A kinézet nem mindig egyenesen arányos az igényszinttel. (Sőt...)

Ahogy te is válogatsz a nők között, úgy ők is válogatnak a férfiak között. (Mert miért ne?!)

Amúgy téged csak azért pattintanak le a csajok, mert nem vagy 190cm magas és kigyúrt??? Nem hinném... (Szegény "magas-skandináv" férfiak bizonyára feszítővassal próbálják elhessegetni a rájuk tapadt duci és nem duci csajokat...) :,D

2022. jan. 2. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
90%
Miért hiszed azt, hogy aki duci, az "normálisabb"? Mert szerinted önbizalom csak a külsőhöz jár, és nekik bokdognak kéne lenniük, hogy te felajánlod magad?
2022. jan. 2. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
100%
Nekem sosem volt igényem kigyúrt 190+-os férfiakra, pedig vékony vagyok.
2022. jan. 2. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
22%
Ki a faxnak kell egy koca?
2022. jan. 3. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!