Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Társkeresőn feladott hirdetésh...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Társkeresőn feladott hirdetéshez érdemes elmenni fényképészhez aki úgymond jó fotót csinál rólunk?

Figyelt kérdés
2022. máj. 11. 07:49
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
75%
Szerintem igen. A mai világban a fotó az első szűrő. Ha az nem jön be, lapoznak tovább.
2022. máj. 11. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
78%
Semennyire. Talán többen fognak visszaírni, de ha élőben nem nézel ki olyan jól, mint a képen, úgysem akar veled másodszor randizni a csaj.
2022. máj. 11. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
85%
Érdemes, mert azokat a képeket nem csak ott hasznosíthatja az ember, hanem máshol is felhasználható.
2022. máj. 11. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
100%
Nem. A valóságban nem fogsz olyan jól kinézni.
2022. máj. 11. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem oda a valósághoz közelebb álló, szűrők és filterek nélküli képeket érdemes felrakni.
2022. máj. 11. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
100%

Egy jól sikerült, előnyös fotó növeli az esélyét annak, hogy válaszolnak neked az első kapcsolatfelvételkor, illetve hogy másoknak megtetszel az oldalon. De igazából ahogy előttem is írták, ha az első randevún kiderül a másik fél számára, hogy túl csalóka volt a fotód, akkor bizony lehet, hogy a csalódás miatt otthagy, s akkor csak az idődet vesztegetted vele.


Én amondó vagyok, hogy ha van egy jó ismerősöd, aki néhány normális képet csinál rólad, akkor nincs értelme fényképészhez menni. A szórt fényben (azaz nem direkt napsütésben) és szép háttérrel készült fotók általában jól sikerülnek. Legyen köztük arckép, félalakos kép, és egészalakos kép is, hogy nehogy azt gondolják, hogy valamit takargatsz. Ezenkívül fontos, hogy szelíden (nem vigyorogva) mosolyogj, és a kamerába nézz, hogy a szemedet lássák, mert az ugyebár a lélek tükre.

2022. máj. 11. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 A kérdező kommentje:
Én a jó fotón azt értem hogy valóságos vagyis nem lesz se jobb de rosszabb se annál amit majd személyesen fog tapasztalni. Üres körök se lesznek de olyan se lesz hogy nem is válaszol.
2022. máj. 11. 08:32
 8/19 A kérdező kommentje:
Mármint az akinek be jönnék
2022. máj. 11. 08:32
 9/19 anonim ***** válasza:
6%
Jobb lesz a valóságnál, ha profi fotós csinálja. Már a fénybeállításoktól jobb lesz.
2022. máj. 11. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 A kérdező kommentje:
Az nem profi fotós aki nem tud valóságos fotót csinálni
2022. máj. 11. 08:44
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!