Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Női szemmel férfiak akik:...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Női szemmel férfiak akik: fotósok, videósok, grafikusok, azok milyen presztízsűek?

Figyelt kérdés

Szóval ezek ilyen csicskamunkák, érdekes de egyik hónapról másikra tengődő "művészlélek" szerű férfiak?


Tehát a mérnök, programozó, közgazdász stb. igazi komoly férfimunkákhoz képest nevetségesek, komolytalanok, szerencsétlenek?



2022. máj. 11. 22:50
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
92%
Mérnökként dolgozom és szerintem te vagy nevetséges. Egy jó fotós nem tengődik, egy esküvőre 100.000 alatt el sem megy.
2022. máj. 11. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
A közgazdász mióta férfimunka? Nőtöbbletes.
2022. máj. 11. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
98%
grafikust kifizetted?
2022. máj. 12. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
0%
Nincs presztízse ezeknek. Milyen emberről beszélsz?
2022. máj. 12. 07:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
8%
Idióta. A kicsi szerszámodon nem fog segíteni ez sem. Légy férfi.
2022. máj. 12. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
37%
A jó fotosokért videósokért oda vannak a csajok. Hogy róluk is készítsen valami szépet. Tapasztalat. Fotós vagyok. Nem a munkatól füg a presztizs amúgy. Van sok nem túl férfias, macsós fotós. Nem kell annak lennije. A munkájához értsen. Egy jó grafikus megint csak elég menő. És elég drága is. 30F
2022. máj. 12. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Művészlélek vagyok, de engem mondjuk nem vonzanak ezek a területek. Ettől függetlenül szerintem becsülendő és pozitív, ha valaki szívvel-lélekkel csinálja és ért is hozzá. Nekem pl. a fotós/videósnál csak azzal lenne problémám, hogy mondjuk tavasztől őszig nincs egy szombat este, hogy ráérjen, mert nyilván esküvőszezonban teljesen be van táblázva. Nekem viszont olyan munnkám van, hogy hétvégén érek rá, szóval elég nehéz lenne programot csinálni.
2022. máj. 12. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

Művész kategória számomra.


Onnantól, hogy egy hivatáshoz kell valamilyen szaktudás, nem kezelem alacsonyabb presztízsűnek, mint pl egy jobban fizetőt.


Bár az ilyen, számomra elvont emberek gondolatvilága tapasztalataim alapján nekem nagyon sok tud lenni, de ez nem lenézés, inkább össze nem illés. Az én racionális beállítottságú fejemet sem szokták kedvelni az ilyen emberek, nem vagyok elég érzékeny hozzájuk m

2022. máj. 12. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
43%
Kérdezd meg a Nánási Pált, hogy mennyire tengődik!
2022. máj. 12. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Teljesen más területen (egészségügy) mozgó nőként: fogalmam sincs, hogy ezeknek az embereknek konkrétan mi a munkájuk, hogy néz ki egy napjuk, azt meg pláne nem tudom, hogy mennyit keresnek. Feltételezem, hogy akinek mondjuk saját galériája van vagy modelleket fotóz a Vouge-ba, az teljesen más szinten mozog, mint aki mondjuk Győzikét fotózza a következő heti Kiskegyed címlapra.
2022. máj. 12. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!