Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hogyan fogjam magam vissza...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan fogjam magam vissza társkeresésnél?

Figyelt kérdés

Ritkán ismerkedem és ha valakit kinézek arra nagyon rágörcsölök és rálelkesedem, képes vagyok 0-24 elérhető lenni számára. Sok információt hányok ki magamból mégha nem kérdez akkor is, mintha promotálnám magam. Sokat is kérdezek, az egész életét, múltját meg akarom ismerni, és ez túl sok.


Mit kezdtek egy ilyen lánnyal? Hogyan fogjam vissza magam?

25 fölött vagyok



2022. máj. 12. 18:19
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
67%

Én szívesen megismernélek, szimpatikus amit írtál magadról.

28/F

2022. máj. 12. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Nem szeretnék ismerkedni, már ráakaszkodtam valakire :'D
2022. máj. 12. 18:31
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Értem, semmi baj, remélem sikerül megtalálnod a párod és boldogok lesztek együtt :)
2022. máj. 12. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Ezt neked kell tudnod, de ezzel csak elijesztel másokat. Hogyan fogod vissza magadat az élet más területein?
2022. máj. 12. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Az élet más területein visszafogom az érzéseim, de ismerkedésnél szeretem 100%ig magamat adni. Különben köszönöm a jókívánságot.
2022. máj. 12. 19:33
 6/12 anonim ***** válasza:
En kifejezetten szeretem ha a csaj ilyen
2022. máj. 12. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Ha valakinek szimpatikus vagy és ő is össze akar jönni veled, akkor ez szimpatikus is tud lenni, de ezzel a viselkedéssel kb mindent megteszel, hogy nagyon könnyű legyen kihasználni.
2022. máj. 12. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Az az általános tapasztalat hogy kihasználják. Vagy félőrültnek gondolnak és félreraknak.
2022. máj. 12. 22:07
 9/12 anonim ***** válasza:
Ha nem akarsz magadon változtatni, akkor fókuszálj arra, hogy a másiknak mik a szándékai és ha csak ki akar használni, akkor vedd a lapot és hagyd a fenébe.
2022. máj. 12. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Ne legyél mindig elérhető, és hagyd a másikat is szóhoz jutni.
2022. máj. 12. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!