Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Lányok! összejönnétek incel...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! összejönnétek incel fiúval?

Figyelt kérdés
2022. máj. 14. 21:45
1 2 3 4 5
 11/44 anonim ***** válasza:
91%

Szerintem itt te nem értesz valamit. Márpedig az incel fogalmát. Az nem csupán annyit jelent, hogy nincsenek sikerei a nőknél. Az incelek általában heteroszexuális férfiak, akik a nőket utálják, ugyanis őket okolják azért, amiért nem élhetik ki vágyaikat, és egyfolytában sajnáltatják önmagukat olyan klisék mögé bújva, mint hogy azért nem szeretik őket a nők, mert nincs elég pénzük.

Tehát nem, egy épeszű nő sem jönne össze egy incellel.

2022. máj. 14. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/44 A kérdező kommentje:
Én tanuljak meg fogalmazni? XD inkább te tanulj meg szöveget értelmezni
2022. máj. 14. 23:20
 13/44 anonim ***** válasza:
76%
Nyomi vagy kérdező. Maradj magadnak incel fincel nincel😂😂😂
2022. máj. 14. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/44 anonim ***** válasza:
74%
Tudok értelmezni szöveget, de csak akkor ha van értelme 🤭
2022. máj. 14. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/44 A kérdező kommentje:
nem az volt a kérdés hogy nyomi vagyok-e, hanem hogy "Lányok! összejönnétek incel fiúval?" ERRE várom a válaszokat.
2022. máj. 14. 23:32
 16/44 anonim ***** válasza:
79%
Amúgy ha ilyen gőgös, nagyképű stílusban nyomod, akkor azért nem csoda, hogy nem nagyon kiváncsi rád egy nő sem. Próbáltad már magadban is megkeresni a hibát, vagy folyton csak a lányokat okolod a sikertelenségedért?
2022. máj. 14. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/44 anonim ***** válasza:
84%
#15 NEM. Ez a válaszom.
2022. máj. 14. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/44 anonim ***** válasza:
71%
Mit jelent az hogy "incel"?
2022. máj. 15. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/44 anonim ***** válasza:
86%
Utolsó: a nőknél sikertelen pasasok, akik a csajokat hibáztatják mindezért, kitaláltak maguknak egy saját kategóriát, ők lettek az incelek. És úton-útfélen hirdetik ezt, mint ha büszkének kéne lenni rá, holott csak a saját korlátoltságukat verik nagy dobra általa…
2022. máj. 15. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/44 anonim ***** válasza:
89%

#19

Köszönöm! Nem tudtam, hogy már ilyen is van.


Tehát a felelősséghárítás és önsajnálat szubkultúrája. Ilyenkor mindig annyira hálás tudok lenni, hogy engem normális emberek vesznek körül és csak így neten látok ilyeneket. Így egy kicsit olyan, mintha ez tényleg csak mese lenne.

2022. máj. 15. 01:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!