Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » A nők szájából az "éld ki...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A nők szájából az "éld ki magad fiatalon" valójában egy dupla önvédelem?

Figyelt kérdés

Egyrészt ezáltal hárítják önmagukról a felelősséget, hiszen sejtik, hogy nem fog összejönni elsőre a komoly kapcsolat, így szabadon próbálgathatják a pasikat.


Másrészt a fairplay értelmében visszafordítják a tükröt a férfiaknak, miközben naivan úgy tesznek, mintha férfiként ez úgy működne, mint az amerikai filmekben.


Valójában pedig ha egy férfi azon a szinten akarná kiélni magát, ahogy egy nő, csak a fizetős lányok maradnának, az meg egyrészt jóval több nő szemében red flag, ha akár 1 is volt a múltadban, mint fordítva, ahány férfi szemében red flag, ha a nő múltjában volt például néger. Nyíltan meg nem is vállalhatja, mert akkor rasszistának van bélyegezve.


És akkor még azokról nem beszéltünk, hogy még ha aránylag jó családból is származik, akkor is választania kell a bulizós céltalanul lézengő ÉNB Kristóf/ÉNB Marci életstílus között, amivel jár az - amennyiben jól is néz ki, különben semmit nem ér vele - hogy ki tudja természetes módon élni magát.


Ha viszont karriert épít, komolyan gondolkodik, akkor még ha adonisz is, akkor is maximum 1-2 fehérmájúbb kolléganőt, csoporttársnőt tud megdugni.


Eközben a nő meg még ha orvosira jár és agysebésznek is tanul is egy hétvégi Netflix sorozat helyett betábláz 1-1 cuki pasit Tinderről aznap 19 és 21 óra közé. Azért nem ugyanaz a pálya, nem ugyanaz a nehézségi szint. Nagyon nem.



2022. máj. 16. 02:23
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
89%
Nem, csak tudjuk, hogy többségetek nem bír elülni a picsáján és jobb, ha akkor teszitek, mikor nem vár titeket otthon család.
2022. máj. 16. 02:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
77%
Nyilván nincs barátnőd, szóval nem értem, hogy miért bosszankodsz itt egy szituáción, ami amúgy is ritka, veled meg pláne nem történik meg soha.
2022. máj. 16. 04:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
78%

Igen, mindenről a nő tehet

32N

2022. máj. 16. 05:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
62%
Szerintem gusztustalan, hogy azt, hogy egy nő volt fekete férfival/volt fekete párja, a qrvázással teszed egy lapra. Nem kicsit vagy eltévedve.
2022. máj. 16. 05:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
94%
Szivj el egy cigit, attól majd jobb lesz.
2022. máj. 16. 05:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
87%
Látszik, hogy baszatlan vagy.
2022. máj. 16. 06:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
87%

Legközelebbről nyilván a bátyám ügyeit láttam, hisz sokáig egy fedél alatt éltem vele. És ő igenis kiélte magát. Sőt túl sokáig is élt úgy, hogy nem érdekelték a komoly kapcsolatok. 17 és 32 éves kora között szinte minden buliból csajjal távozott, de ő egy nagyon nyitott, könnyen ismerkedő ember és szó szerint még a buszon is simán ismerkedett vagy egy boltban ha egy lány megtetszett neki és szinte mindig sikere volt.

A leghihetetlenebb sztori, mikor behívtak minket tanúnak a rendőrségre és ő megszerezte a minket kihallgató fiatal rendőrnő telefonszámát!

De több férfi ismerősöm is hasonló sikerekről számolt be, bár olyan ismerősöm is van, aki közel 40 éves és még mindig nem volt nővel. Mindenre van példa nyilván.

Vagyis, ha egy férfi ügyesen csajozik és persze azért nem is bűn ronda, igen, nagyon sok lehetősége van, hogy kiélje magát.

2022. máj. 16. 06:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
27%
Elárulok valamit: az ember nem attól lesz boldog, hogy minél több testi élvezetet visz bele, nem attól, hogy minél inkább kiéli a testi vágyait. Ez nem a boldogság, hanem a kiégés útja. A vágyak hajszolása boldogtalanságba visz. Úgyhogy fölösleges irigykedned, mert aki ilyen vágykiélő életmódot folytat, az sem lesz egy csöppet sem boldogabb, mint akinek van egy stabil párkapcsolata és kész.
2022. máj. 16. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
74%

Nőknek egyszerűbb szexkapcsolatot találni, mert több férfi keres egyéjszakás kalandot. Ez nem a nők hibája, hiszen ha te is vonzódsz a férfiakhoz, akkor ugyanúgy megteheted.


A legtöbb embernek nem jön össze, hogy a legelső párkapcsolatával élje le az életét. A férfiak többsége ugyanúgy több nővel van együtt házasság előtt, miért háritod az egészet a nőkre?


Hogyha neked nem sikerül egy nőt sem összeszedni, miközben a férfiak többségének igen, nem érzed úgy, hogy nem a nőkkel van baj, hanem veled?


Megjegyezném, hogy hetero párkapcsolatban ugyanannyi férfi él, mint nő - már csak a matek miatt is.

2022. máj. 16. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 A kérdező kommentje:

#2: De volt már több is, sőt, sajnos egyre több mióta rájöttem, hogy emiatt a dolog miatt nem tudok rájuk teljesértékű emberként tekinteni. Mert nekem egy élet munkája volt azt az 53 nőt összehoznom, neki meg egy év sem kell hozzá. Voltam olyan nővel is, akinek bevallottan 300 körüli pasija volt és nem volt prostituált.


És a legtöbb férfi nálam csúnyább, akik itt panaszkodnak is, az 180-at nem érik el, nincsenek kisportolva, kopaszodnak, stb. Meg nekem azért Tinderen is vannak sikereim.


#3: Ha a párja az más, de onnantól ne akarjon minőségi férfit magának. Mintha úgy úgy akarnék bemenni egy konferenciára, hogy előtte a disznóólban feküdtem az öltönyömben. Beárazta magát az ilyen nő.


A prostizás valóban nem említhető vele egy lapon, hiszen közöttük van minőségi nő is és ügyelnek a biztonságra. Nem úgy, mint azok a nők, akik gumi nélkül lefekszenek mindenféle ismeretlen idegennel.


#7: A bátyádnak volt saját szobája, volt hova vinni a nőt. A nagydumásság mondjuk nagy előny, nekem sajnos ez nem volt annyira kiemelkedő képességem, pedig 22-23 alatt én is arathattam volna, akkoriban még más világ volt.


#8: Köszönjük, Buddha!


#9: Felőlem mindenki azt csinál, amit akar meg ennyi könnyűvérű nő nélkül nekem se lett volna még ez a kevés kalandom sem, mindössze arra próbálok meg célozni, itt sokak által Chad-nek tartott férfiként (bár nem érzem magam annak), hogy ez nem fog jó irányba vezetni.


A nőnek az az erény, az a dicsőség, ha minél kevesebb férfi ment át rajta. Hiszen ez jelenti azt, hogy ő jól választott, jól működik a szűrője, elvégre neki komolyabb döntés, hogy ki termékenyíti őt meg.

2022. máj. 16. 12:03
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!