Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nők!Ti ki állnátok valahogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nők!Ti ki állnátok valahogy az párotokért egy verekedésben?

Figyelt kérdés

Sok palitól hallottam már milyen tökös gyerek,hogy ő bárkinek neki menne az párjáért.

Na de mi újság nőknél?

Nők mire hajlandóak a palijukért?

Mondjuk menne az verekedés,mit csinálnátok?



#Önvédelem,pasi,nő, párkapcsolat,szerelem
2021. aug. 28. 01:56
1 2
 1/17 Thispain ***** válasza:
88%
A verekedés férfi dolog, szóval egy nő elméletileg max. szurkol.
2021. aug. 28. 03:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:

1

De se rendőrt se hív?

2021. aug. 28. 03:28
 3/17 Thispain ***** válasza:
94%
Az már az ő döntése, hogy hív-e.
2021. aug. 28. 03:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
94%

Nem félteném és ápolnám utána a sebeit. Rendőrt akkor hívnék, ha valóban olyan dolog történt, ami miatt kell (pl. meg akarták késelni). Ha csak összeszólalkoznak akkor nem.


Mondjuk a párom ritka nyugodt ember, így tudnám hogy rohadt nagy baj van ha valakinek neki megy.

2021. aug. 28. 06:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
79%
Ahogy ismerem, nem kellene "kiállnom helyette", nem lenne neki probléma kiállni saját magáért. Én legfeljebb megpróbálnám szétszedni őket és elrángatni onnan, mert elég méltatlan, c.gány megoldásnak tartom a verekedést (persze ha nem támadás történt, hanem a "mit mondtááá?? Gyere ide, játsszuk le" kategória).
2021. aug. 28. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
95%

20+ éve űzi az egyik harcművészetet, 10+ éve oktatja is.

Ebből két dolog következik: soha nem verekszik. Nála tényleg elég egy ütés vagy rúgás, hogy megöljön valakit, akaratán kívül. Volt, hogy belekötöttek, ott se állt bele.

A másik: láttam eleget verekedni övvizsgán, edzésen, és őszintén szólva én se szívesen sétálnék bele egy eltévedt pofonba. Nincs az az isten, hogy ilyen esetben csak a közelébe menjek.

2021. aug. 28. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
44%
Beszàllnék a bunyóba, ha már egyszer kellett az egyenjogúság, akkor annak minden előnye és hátránya is kelljen. Én tanultam többféle harcművészetet, ő nem. El nem tudnám képzelni, hogy amíg tegyük fel, őt ütik-verik, én meg a valagamat vakargassam csak egy félreeső helyen.
2021. aug. 28. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
30%
Azért az egyes válaszoló kicsit leragadt az időben, kb párszáz évvel ezelőtt.
2021. aug. 28. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
91%
Nem egy verekedős fajta, soha nem láttam egy szikráját sem az agressziónak az elmúlt közel 30 év során. Ezáltal tudom, hogy ha előfordulna ilyesmi, akkor nagy a gáz és biztosan segítenék, amiben tudok.
2021. aug. 28. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
#8 Miért is? Intelligens ember nem verekszik, max önvédelemből. Egy nő eleve nem olyan fizikumú, hogy a párját megvédje egy másik pasitól. A férfiak egy rétege viszont úgy tűnik, képtelen feldolgozni, hogy már nem az ötvenes években élünk és még mindig bunyókat generál. Ez hadd ne a nők problémája legyen már.
2021. aug. 28. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!