Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » A nők többségének tényleg...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A nők többségének tényleg annyira fontos csak a férfi egzisztenciája hogy meg tudjon belőle élni?

Figyelt kérdés
Ezt szokták a nők mondani itt is és társkereső oldalakon, tehát ha én minimálbérből meg tudok élni akkor már jó vagyok a nőknek egzisztenciális szempontból?
2022. máj. 16. 10:25
 1/9 anonim ***** válasza:
91%
Nem
2022. máj. 16. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
96%
Minimálbérből egyedül sem lehet megélni...
2022. máj. 16. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
2. Pedig nekem nem sokkal magasabb és megtudok (igaz saját ingatlan van)
2022. máj. 16. 10:34
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem nem - attól függ a dolog, hogy mik az adott nő távlati tervei. Nekem pl. elég, ha az összejövés után nem engem kezd pumpolni azzal az illető mű-bociszemekkel, hogy "de hát neked több van, adhatnál", "ha szeretsz, megveszed nekem ezt meg ezt", "szívtelen vagy, ha simán nézed, hogy a márkátlan csokit eszem, ha megteheted, hogy veszel nekem Milkát"... mert én nem akarok gyereket, ill. szerencsémre van lakásom, így nem vagyok másoknak kiszolgáltatva. Aki gyereket akar vállalni, az ezerszer meggondolja, hogy milyen egzisztenciájú emberrel jön össze, mert gyereket nem lehet szeretetből tartani, ahhoz bezony pluszpénz kell, hacsak nem akarja száraz kenyéren és vízen tartani és leordítani a kölök fejét, ha az elsírja magát, hogy nem tud elmenni az osztálykirándulásra, mert anyunak-apunak nem telik az utazási díjra meg az osztálypénzre.


Illetve azért tudni kell férfi oldalról is jól választani. A fiatal, vékony, szép bőrű, szép hajú csittifitti díszcicák, meg a sok férfi által "megengedően" átlagosnak titulált sminkeletlen modell külsejű nők nagyobb eséllyel lesznek válogatósok, mert tudják, hogy tudnak miből válogatni, akkor meg könnyebben elszalad az emberrel a ló. Ha kevésbé felszínesen válogat az ember, kevesebb eséllyel fog ki egy felszínes, anyagias nőt. Szép nőből is van kevéssé anyagias, de ritkább.

2022. máj. 16. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
#3 de programokra gondolom már nem futja? Nekem pl kevés lenne, mert így vagy az én pénzemből mennénk ide-oda, vagy nem mennénk, de az meg uncsi.
2022. máj. 16. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

Annyira, hogy ha spontán el akarnánk menni moziba véletlenül, az ne jelentsen anyagi csődöt, hogy már nem eszik a hónap végén.


A többi nem fontos.

2022. máj. 16. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
83%

A nem halok éhen és meg tudok élni nem ugyanazt jelenti.

Esetleg a szintén minimálbéres nőknél vagy jó.

2022. máj. 16. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
41%
Ez csak mellé duma. Az hogy önállóan élj a penzedből arra gondolnak hogy havi 1 Misi legalább .
2022. máj. 16. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Azt várják el, hogy el tudd tartani őket.

Most ezt le fogják pontozni, és jönnek rá cáfolatok, de ha konkretizáljuk az igényeiket, akkor kb. ez jön ki.

2022. máj. 20. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!