Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Valaki linkelne olyan kutatást...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Valaki linkelne olyan kutatást, amely azt bizonyítja, hogy amíg a férfiak a nők egy viszonylag széles spektrumát tartják vonzónak, addig a nők csak a férfiak felső 5-10 százalékát?

Figyelt kérdés
Sokan kétségbevonják (nők), hogy létezik ilyen kutatás, pedig biztos, hogy van, láttam én is, de most nem találok rá.

2022. máj. 16. 10:41
1 2 3 4
 1/40 anonim ***** válasza:
94%
Én csak a férfiak 0,1%-át tartom vonzónak.
2022. máj. 16. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/40 anonim ***** válasza:
93%
A britt tudósok majd megmondják.
2022. máj. 16. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/40 anonim ***** válasza:
92%

Mire kell neked az ?

Megkeresni a neved a 90%-ban? Az elég sok idő. Töltsd hasznosabban szerintem.

2022. máj. 16. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/40 anonim ***** válasza:
86%

Nem létezik ilyen kutatás. Ez incel téveszme.


A kirívóan szép emberek valóban kevesen vannak, de nem ők a mérce.

2022. máj. 16. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/40 anonim ***** válasza:
88%

Nemcsak nők vonják kétségbe ezt, hanem én is (pasi).


#4 voltam.

2022. máj. 16. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/40 anonim ***** válasza:
62%
Incel téveszme, vagy sem, egyébként van benne valami. Lányként írom ezt. Én is nagyon kevés fiút tartok vonzónak, lányokból meg minden második, vagy mégtöbb lány kifejezetten szép szerintem is.
2022. máj. 16. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/40 anonim ***** válasza:
91%

Mi az, hogy vonzónak? Mit jelent a fogalom?

Hogy egy kanos pasi a nők nagyrészét megdugná alkalmilag? Vagy szinte bármelyikkel hajlandó családot alapítani?


Melelsleg ezen az oldalon topmodelleket is fikázni szoktak az incel fiúcskák.

2022. máj. 16. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/40 anonim ***** válasza:
86%

Egyébként a magyar incelek ferdítenek.


Az eredeti incel tanítsok a 80/20 szabályt alkalmazzák, tehát a külföldi incelek még a magyarokkal sem értenének egyet.


Persze a 80/20 szabály is téveszme:


"Az amerikai népszámlálási adatok alapján ahhoz, hogy az 20-80-as szabály igaz legyen (a nem házas emberekről van szó), a 20 százaléknak nagyjából mindennap kétszer kéne szexelnie. Valójában ugyanakkor az adatok alapján az jön ki, hogy a legtöbbet szexelő nem házas férfiakhoz tartozik nagyjából az összes szex 50-60 százaléka, és ugyanez az arány igaz a nők között is. A szexuális partnerek számát tekintve a felső 20 százaléknál koncentrálódik a partnerek 60 százaléka. Ami viszont talán még ennél is fontosabb, hogy ez az arány nem változott semmit az elmúlt évtizedekben,


Forrás itt: [link]

2022. máj. 16. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/40 anonim ***** válasza:
85%

Az nem lenne valós kutatás, mert marhaság.


Amiben benne van a Tinder, mint kifejezés egy kutatásban, az nettó kóklerség.

2022. máj. 16. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/40 anonim ***** válasza:
81%
incelkedünk megint?
2022. máj. 16. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!