Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Valaki linkelne olyan kutatást...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Valaki linkelne olyan kutatást, amely azt bizonyítja, hogy amíg a férfiak a nők egy viszonylag széles spektrumát tartják vonzónak, addig a nők csak a férfiak felső 5-10 százalékát?

Figyelt kérdés
Sokan kétségbevonják (nők), hogy létezik ilyen kutatás, pedig biztos, hogy van, láttam én is, de most nem találok rá.

2022. máj. 16. 10:41
1 2 3 4
 21/40 anonim ***** válasza:
35%

Pareto-elv, vagyis 80-20 szabály, és igenis alkalmazható a "társkeresésre" is.

Pár évvel ezelőtt valaki levezette, bebizonyította.

Ajánlom rákeresni Google-ben a következő kifejezésekre:

'pareto principle dating'

'pareto principle dating apps'

'pareto principle online dating'

[link]

35/F

2022. máj. 16. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/40 anonim ***** válasza:
5%

#18


Takarodj te innen, anyádba.

Én kérdeztem előbb, egy faék egyszerű kérdést, de még erre sem tudsz válaszolni.

Ez is az értelmi szintedet mutatja.

Egy számot kellett volna benyögnöd, 0-10-ig de még erre sem vagy képes csak kötözködsz.

2022. máj. 16. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/40 anonim ***** válasza:
96%

#22:


Dating site-ok nem megbízható “k u t a t á s o k a t” csinálnak, hanem ami nekik reklám.

2022. máj. 16. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/40 anonim ***** válasza:
86%

Engem az érdekelne, hogy mi értelme ennek az egész incel dolognak ?


Ha tegyük fel tény lenne ez a 80-20 dolog, vagy csak a felső 5-10% jut nőhöz akkor az mit változtatna az életeteken ?


Mi az amit el szeretnétek érni ?

2022. máj. 16. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/40 anonim ***** válasza:
82%

#25


Sírni akarnak, ennyire egyszerű.

2022. máj. 16. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/40 anonim ***** válasza:
24%

#ma 12:12


Mondjuk a nők alap hozzáállásán változtatni? Hogy szálljanak már le arról a krwa magas lóról, amire az utóbbi pár évben ültek a Tinder, meg az Instagram hatása miatt...


Érdekes, 20-30-40 évvel ezelőtt nem voltak nagyon incelek, mert nem voltak ilyen 'nők egóját és elvárásait tupírozó, férfiak önbizalmát, önbecsülését, és magabiztosságát romboló' netes szrságok...

2022. máj. 16. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/40 anonim ***** válasza:
82%

"Nem ezt kérdeztem, hogy személyisége alapján hánnyal akarnál kapcsolatot.


Azt kérdeztem hány jön be."


Nekem nincs olyan, aki egy külső, és bejön. Kéne tudni róla dolgokat.


Azt látom, hogy szép ember, ugyanannyira, ahogy egy kutyánál is látom, ha szép fényes a bundája, de ez nem jelenti azt, hogy bejönne.

2022. máj. 16. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/40 anonim ***** válasza:
100%

#27

Te fordítva ülsz a lovon.


Amit te szeretnél az nem valósítható meg.


Egy egyszerű példa.


Jelentkezel egy munkára ahol kőművest keresnek de betonkeverőt még az életben nem láttál majd ezután csodálkozol, hogy nem vettek fel.


Leforditva. Ne az elvárásokat akard megszabni hanem magadat igazítsd hozzájuk, hogy megfelelj nekik.

2022. máj. 16. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/40 anonim ***** válasza:
82%

#27:


Akkor is voltak magányos emberek. Plusz te komolyan a kényszerházasságokat preferálod?


Nagymamám sógora azért lett alkoholista, mert 17 évesen teherbe ejtette a nagymamám “sötétben egypatronos” (+ agresszív és buta) húgát, aki követte terhesen mindenhová, mikor meg akart szökni tőle és erőszakkal lettek összeadva.


Te férfiként örülnél egy ilyen életnek?

2022. máj. 16. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/40 A kérdező kommentje:
22-es, köszönöm! Erre voltam kíváncsi. A topic-ot én ezzel lezártnak tekintem, megkaptam a választ a kérdésemre! :)
2022. máj. 16. 12:31
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!