Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Nem lenne jobb, ha igazságosab...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem lenne jobb, ha igazságosabbá tennék az online társkeresőket, hogy maximum 10 match-et engedne mindenkinek havonta és akkor jutna a felső 10% alatt is match a többieknek?

Figyelt kérdés

2022. márc. 9. 17:42
1 2 3 4
 1/34 anonim ***** válasza:
98%

Nincs ilyen, hogy "jut" match.

A match abból lesz, hogy két ember legalább egy jobbra húzás erejéig vonzódik egymáshoz.

Ha nincs vonzalom, nincs match, érthető?

2022. márc. 9. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/34 anonim ***** válasza:
97%
De igye férfiak is nök is, max 10 match?
2022. márc. 9. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/34 A kérdező kommentje:

#1


Ha nem ismerkedhetnél csak max 10 emberrel akkor nem jelölne mindenki ész nélkül mindenkit. Végül a maradék csak a maradékból válogathatna.

2022. márc. 9. 17:51
 4/34 anonim ***** válasza:
95%

Akkor még jobban megválogatnák, hogy kit húznak jobbra és még rosszabbak lennének az esélyek. Lenne egy népszerű réteg mindkét nemnél, nehogy azt hidd, hogy akkor neked ettől több lenne.

Ezzel csak azt érnék el, hogy használhatatlanabb lenne az egész és emiatt eltűnnének onnak az emberek. Talán a heti 10 reálisabb, akkor legalább annyit elérnél, hogy aki jobbra húz és írsz neki, az nagyobb eséllyel fog válaszolni és jobban meg tudod ismerni.

2022. márc. 9. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/34 anonim ***** válasza:
91%
................
2022. márc. 9. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/34 anonim ***** válasza:
77%
Te valami kommunista vagy?
2022. márc. 9. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/34 anonim ***** válasza:
1%
Ezt már én is felvetettem párszor, de érdemi ellenérv nem érkezett. Ez egy mindenkinek előnyös beavatkozás lenne, hiszen a választás lehetősége fennmaradt, egyszerűen annyi történne, hogy mindenkinek egyenlő feltételeket biztosítunk. Teljesen racionális elképzelés, én támogatom.
2022. márc. 9. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/34 anonim ***** válasza:
1%
#6 És ha nem kommunista lenne, hanem rabszolgatartó rablókapitalista, az jobb lenne?
2022. márc. 9. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/34 anonim ***** válasza:
62%
A kapitalizmusban az sikeres, aki tesz magáért. A kommunizmusban ezt büntetik, helyette a semmittevő lúzereket jutalmazzák. Szánalmas minden problémáért az államnak sírni, mint egy pelenkás csecsemő.
2022. márc. 9. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/34 anonim ***** válasza:
23%
szerintem meg olyan társkereső kellene ahol nem lennének képek, csak tulajdonságok, hogy ne az alapján ítélkezzenek az emberek... Persze legyenek olyan dolgok is amiből ki lehet alakítani valami elképzelést, súlyt, magasság, kor stb... Nem tudom ott mennyi ferdítés lenne, így is qrva sok van az ilyen oldalakon még képpel is, a kedvencem amikor úgy fotózzák magukat a nők hogy ne látszódjon hogy dagadt disznók :D
2022. márc. 9. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!