Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Valaki linkelne olyan kutatást...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Valaki linkelne olyan kutatást, amely azt bizonyítja, hogy amíg a férfiak a nők egy viszonylag széles spektrumát tartják vonzónak, addig a nők csak a férfiak felső 5-10 százalékát?

Figyelt kérdés
Sokan kétségbevonják (nők), hogy létezik ilyen kutatás, pedig biztos, hogy van, láttam én is, de most nem találok rá.

2022. máj. 16. 10:41
1 2 3 4
 11/40 anonim ***** válasza:
20%

#9


Neked átlag 10 férfiból hány jön be?

Korosztályodból.

2022. máj. 16. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/40 anonim ***** válasza:
95%

#11


Mutass nekünk átlag 10 férfit.

2022. máj. 16. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/40 anonim ***** válasza:
96%
#11: 10 random férfiből kétlem, hogy lenne 1 olyan, akivel kapcsolatot akarnék. Nem azért, mert olyan rondák, hanem mert nem illünk össze, se olyan pluszt nem látok benne, ami kell egy párkapcsolathoz.
2022. máj. 16. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/40 anonim ***** válasza:
94%
#11 Vonzalom nem csak kinézet alapján alakul ki, ugye tudod?
2022. máj. 16. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/40 anonim ***** válasza:
94%

#11:


Milyen az átlag férfi? Nem ugyanaz az átlag férfi Borsodban és elit egyetemek vitaklubjaiban.


Nem mellesleg én nem vagyok heteró, így kb ugyanannyit mondanék, mint nőre.


De az én korosztályom marha jól néz ki a közegemben. Rengeteg a sportos, esztétikus, stílus egyetemista. Önmagában ez viszont édeskevés egy kapcsolathoz. A fentiek mellett mostani partneremben 1000+1 más vonzó faktor van, nem pusztán az, hogy egy objektíve is esztétikus férfi.

2022. máj. 16. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/40 anonim ***** válasza:
4%

Ne értetlenkedj.

Nem ezt kérdeztem, hogy személyisége alapján hánnyal akarnál kapcsolatot.

Azt kérdeztem hány jön be.

Ezen az oldalon mindenki ilyen hülye?

Mit nem lehet egy ilyen kérdésen értelmezni?

2022. máj. 16. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/40 anonim ***** válasza:
68%

#16:


Te vagy túl egyszerű. Mint a faék. Az, hogy valaki esztétikus és hogy vonz, nem ugyanaz.

Lányból is rengeteg szépet látok, mégis egy kezemen meg tudom számolni, mennyi fogott meg az elmúlt fél évben kisugárzás alapján.

2022. máj. 16. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/40 anonim ***** válasza:
75%
Én ismerkedtem egy hétköznapi lánnyal. De csak haver lett. Utána mindig mutatta épp kivel randizik. És szerinte azok átlagos férfiak voltak! Ugye mondanom se kell hogy ami szerinte átlag Jóska , az minimum egy 7/10 es sportos/ vagy genetikailag vékony sose elhízó típusú.
2022. máj. 16. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/40 anonim ***** válasza:
83%

#19:


Inkább te lehetsz átlag alatti.

2022. máj. 16. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/40 anonim ***** válasza:
95%

#18 kik azok a "nekünk" ?


A vesztesekre gondolsz ?

Mi változna ha mutatna 10 képet ?


Rögtön magadhoz hasonlítanád őket és megállapitanád, hogy ők bőven átlag felettiek te pedig átlagos vagy.


A végeredmény megint az lenne, hogy a nőknek nem jó az átlagos, nekik az feletti kell.


Tévedek ?

2022. máj. 16. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!