Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Nem szeretnem hazahozni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem szeretnem hazahozni magamhoz a baratomat, mit tegyek (tobbi lent)?

Figyelt kérdés
A baratom 21 eves,en 15. 4honapja vagyunk egyutt.Teljesen mas anyagi korulmenyek kozott elunk. Nekik tobb penzuk van, szep nagy hazuk van, minden gyonyoru a lakasban. Nalunk semmi extra, a szobam falara egy alapos festes raferne, az ajtom zorog, kikene cserelni es az ajtofelfam is be van torve. En panelba lakom. A furdonk is rosst alllapotban van, regi kad es mosdokagylo. A szuleit foglalkoztatja hogy miert nem hoztam haza. Meg itthon a sok veszekedes. Nem tudom mit csinaljak...:( de nagyon kellemetlen ez.

2013. dec. 29. 22:47
 1/4 anonim ***** válasza:
Akkor szakits vele. Tul sok a korkulonbseg amugyis! Es kesz meg van oldva.
2013. dec. 29. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

-.-

tanuld meg szeretni és tisztelni azt amid van és légy rá büszke. Ez van te itt élsz. És amúgy se azt nézi hol élsz hanem hogy ki vagy...

Istenem olyan gyerek vagy tényleg inkább szakíts vele...

2013. dec. 29. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Teljesen megértem a helyzetedet, én is mindig ezzel szenvedtem. A "csak" barátaimat se szívesen hívom át. De egyszer úgyis át kell esni ezen is, és nem lesz olyan vészes, mint gondolnád. A családodat kérd meg, hogy tényleg próbáljanak nyugodtabbak lenni, mikor nálatok van, ha vitás helyzet is alakulna ki, fékezzék az indulataikat(meg a hangjukat). A lakás miatt pedig nem kell aggódnod. Nem azért megy oda, nem érdeklik ezek a dolgok, hidd el. Nekünk is rossz állapotban van a lakásunk, de már 3 barátomat hoztam haza, és soha egyikőjüket se foglalkoztatta. Csak elsőre nehéz erőt venni magadon, hogy áthívd, de utána eltűnik ez a gátlás:) Persze rend legyen, meg tisztaság, de a többin ne aggódj. Drukkolok.
2013. dec. 30. 01:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Ha nem akarod akkor ne vidd haza.


A férjemen kívül én se mutattam be másik pasimat a családomnak. Nem kell minden pasikát bemutatgatni. Minek?

2013. dec. 30. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!