Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy incelt milyen hasznos tanáccsal lehet ellátni?

Figyelt kérdés

A kérdés megválaszolását kérem mellőzzék:

-a kissességi komplexusukat mások szidalmazásával kiélők

-szándékoson a már földön fekvőket rugdosók

-a hétköznapi idióták (,ha magadat nem konvencionális és ráadásul vicces idiótának tartod, akkor persze a te véleményedre is kíváncsi vagyok)


Szokásos tanácsokat (gyakran ismételt és semmitmondó) kérem ne írjátok csak azért, hogy legyen valami hozzászólás, amennyiben nincs ötleted és csak unalmadban írnál inkább ne írj!


Olyan hozzászólásokat várnék, ami nem szürke egybites ember tanácsait jelenti, így mellőzendő:

-menj fodrászhoz

-öltözködj fel

-mosakodj, fürödj meg

-néz ki kib. jól

-ne légy tanulatlan bunkó paraszt

-ne légy rasszista

-ne válogassál

-ne csak szupermodell menj rá

-stb.


Illetve ne sértegessük a másikat különféle jelzőkkel, főként a másik ismerete nélkül, a nőgyűlöletet erőltető férfiak és nők is kerüljék a kérdést, köszönöm!



2022. máj. 19. 09:44
1 2 3 4 5
 11/42 A kérdező kommentje:

5-ösnek:


Mikor azt hiszi az ember, hogy ennél már nincsen lejjebb a valóság az arcába köp!

Külön kértem, hogy a kérdés megválaszolását kérem mellőzzék....., az elejét ezek szerint nem olvastad, sőt a végét is átugrottad "Illetve ne sértegessük a másikat különféle jelzőkkel, főként a másik ismerete nélkül, a nőgyűlöletet erőltető férfiak és nők is kerüljék a kérdést, köszönöm!"

2022. máj. 19. 10:11
 12/42 A kérdező kommentje:
"Ne panaszkodj a gyakorin."---Ezt nekem, vagy az előtted levő hozzászólónak írtad?
2022. máj. 19. 10:13
 13/42 A kérdező kommentje:
Az "5-ösnek:" választ a "4-esnek"-re kell módosítani az öngyilkosságot protezsáló válaszadó törlése végett!
2022. máj. 19. 10:16
 14/42 anonim ***** válasza:
78%
nem akarsz te segítséget, csak puffogni jöttél
2022. máj. 19. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/42 anonim ***** válasza:
86%
A szupermodell csajokra ne mondjátok,hogy átlag.
2022. máj. 19. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/42 anonim ***** válasza:
83%

Tapasztalataim alapján a legnagyobb problémák a lelki világotokkal vannak. Naná, hogy nem segít egy apró hajvágás vagy egy normális ruha ilyen volumenű gondokon.


Amíg nem fogadjátok el, hogy alaposan át kell faragni azt az eldeformápt világrendet magatokban, amit egymás között és az incel fórumokon kiépítettetek, addig semmi nem fog változni.


Én voltam evészavaros, nekünk is volt fórumunk ugyanígy, ahol kitárgyaltuk, hogy milyen hülye a többi ember, ahogy próbál felhízlalni minket meg milyen rohadt irritáló, hogy az életünkért aggódnak, mit csináljunk, hogy csöndben tudjunk hányni, mit együnk, hogy ne hízzunk, de ne essünk össze... Csomó ilyen dolog ment és a gyógyulás első lépése az volt, hogy örökre bezártam ezt a fórumot és próbáltam felvenni az egészséges emberek ritmusát, gondolatmenetét. A második lépés pedig az volt, hogy megküzdöttem magammal, bármennyire is éreztem a beteg késztetéseket eleinte egy kisebb evés után is. Újra kellett definiálnom magam, a testképem, az életcélom, mindenem.


A te problémád sokban különbözik az enyémtől, például abban, hogy nem halálos kimenetelű hosszú távon... De biztos vagyok benne, hogy a nem megfelelő tartalmakat fogyasztva sokkal nehezebb lesz kimászni ebből.


Ott van pl redditen az exredpill subreddit, javaslom az oda történő átpártolást. De az sem baj, ha úgy en bloc hagyod az összes netes közösséget és valódi dolgokkal foglalkozol, amikben örömöd leled.



A te problémád elsősorban nem az, hogy nem találsz az elvárásaidnak megfelelő módon az elvárásaidnak megfelelő partnert. Még akkor sem, ha ezt hiszed. Az én valódi problémám sem az volt, hogy nem tudtam 42 kiló alá menni anélkül, hogy feladja a vesém.

2022. máj. 19. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/42 A kérdező kommentje:
Valóban nem segítséget kértem, de soha nem is állítottam az ellenkezőjét. Erre keresem a választ: "Egy incelt milyen hasznos tanáccsal lehet ellátni?"
2022. máj. 19. 10:20
 18/42 A kérdező kommentje:

"Amíg nem fogadjátok el, hogy alaposan át kell faragni azt az eldeformápt világrendet magatokban, amit egymás között és az incel fórumokon kiépítettetek, addig semmi nem fog változni."---Nem ismerem ezen fórumokat. Lennél olyan kedves linkelni párat? (Privátban is jöhet.)


Szerinted milyen eldeformált világrendem van? Elképzelhető, hogy így az általad elképzelt világrendem nem fedi le a valósat? Mi alapján alkottál véleményt? Nem poénból kérdezem, tényleg érdekel egy békés beszélgetés erejéig.

2022. máj. 19. 10:24
 19/42 anonim ***** válasza:
85%

2-bites válasz... :,D

(1. lépés): Mindenki döntse el, hogy pontosan mit is akar!

(2. lépés): Gondolja át, hogy a kitűzött cél elérhető-e számára!

(3. lépés): Tegyen meg mindent annak érdekében, hogy sikerrel járjon!

(4. lépés): Cél elérése. / Ha nem sikerül elérni a célt, akkor gondolja át újra, hogy tiszta-e a lelkiismerete, és tanuljon a hibá(k)ból!

(5. lépés (fakultatív loop)): Újrakezdés az (1. lépés)-től... :,D

2022. máj. 19. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/42 anonim ***** válasza:
85%

#17: igen, lehet. De rajtad nem tudok segíteni, mivel a ténylegesen működő, jó tanácsokat egybitesnek gondolod.

Csak azt nem értem, ha ennyire okos vagy, és mindent jobban tudsz, mi a bánatért vagy mégis te az incel?

2022. máj. 19. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!