Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Fogalmam sincs mihez kezdjek?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fogalmam sincs mihez kezdjek? Csomó gondolat a fejemben Remélem valaki hasznos tanáccsal tud ellátni bővebben lent, picit sok lesz

Figyelt kérdés

Van egy barátnőm, most leszünk 1 évesek.

ő 22 éves, én meg 25.

Az elején nem volt semmi vita, veszekedés, feszültség kettőnk között, mára ez egyre gyakoribbá vált.

Azt tudni kell, hogy távkapcsolatban élünk, ő itt van egyetemen, kollégiumban van.

ahogy tehetjük, és időnk engedi, próbálunk együtt lenni minél többet, és van hogy heti 1x,2x nálam alszik.

Valahogy felvetette a témát, mi lenne ha jövőre összeköltöznénk? én nagyon megörültem ennek, mivel szeretne velem tervezni stb.

mert itt akart mindig is élni, meg dolgozni. azért jött ide tanulni. De mostanában ezen agyalok, illetve megfordult a fejemben, hogy remélem nem csak érdekből szeretne velem összeköltözni, hogy legyen albérlete, itt tudjon lakni, jobban kijönne anyagilag, ha valakivel össze költözik.

olyan gyorsan és hirtelen jött nekem ez az összeköltözés...

Meg mostanában egyre gyakrabban felhozza a gyerek témát, szeretne gyereket is pár éven belül, ezen is felkapom a fejem, és csak nézek, aztán mondja, hogy nem akar öregen szülni, korban leszünk már akkor.

és örüljek neki, hogy vannak céljai, velem tervez, stb

szoktam mondani hogy örülök, de ez olyan gyors nekem.

A viták meg a feszkók miatt bizonytalanodok el, nagyjából semmi nem jó neki az elmúlt időszakban is volt egy kisebb vitánk, beteg volt, én meg rákérdeztem hogy van, tudott e így betegen a vizsgára készülni, erre totálisan felkapta a vizet, hogy hagyjam a tanulással, ne nyagassam, meg hogy biztos én se tanulnék betegen...

akkor otthon volt, én dolgoztam, nem nagyon beszéltünk aznap, és csak egy szimpla kedves kérdés volt hogy hogy van?

egyből nekem esett.

másik, nem érzem a tűzet, amikor megjön hozzám, én mondom neki személyesen is hogy mennyire hiányoztál, ő sose mondja, max annyit, ha elköszönünk egymástól, hogy szeretlek. nincs az a szenvedélyes csók, én ezeket hiányolom férfi létemre

itthon is csomószor én bújok hozzá, szexben is én kezdeményezek, ez az elején nem volt így, volt, hogy ő kezdeményezett. úgy érzem én többet adok ebbe a kapcsolatban, mint ő.

sokszor tesz szemrehányásokat.

Szerettem volna venni egy kisebb autót amivel furikázhatok a városban, erre ne a kocsira gyűjtsek most fontosabb az albérlet amúgy is ilyen csicska kis kocsikat ne vegyek hanem bmwt, mercédest stb...

tudom, hogy imádja ezeket az autókat és amikor leírtam neki, hogy ezek mint drágák, fenntartása se olcsó, egyből nekem esett hogy jajj csak vicceltem, ne vegyem túl komolyan ezeket, úgy érzem hogy meg kell feleljek neki...

amikor megismerkedtünk még a közösségi oldalakon követtem likeoltam bikinis nőket, most már tiszteletben tartom hogy van barátnőm , meg meg is említette, hogy szarul esett ez neki.

de most múlt hónapban és észre vettem, hogy likeol ilyen kigyúrt sportoló pasikat, szóvá tettem, hogy ez nekem is rosszul esik, és még én voltam a hibás, hogy azt likeol amit akar, meg minden.

múltkor leültem vele beszélni, hogy nem kéne mindenen fenn akadnia, mert mostanában egyre feszültebb, családi gondok, iskola tudom milyen, megértem, mondtam neki, de nem bírom ezt a folyamatos,hisztit, meg az ilyen leszaromságát, nekem esik, lehord.

ha fordítva történne ez, akkor még ő lenne megsértődve.

mindenkinek vannak nehéz időszakai, de az hogy mostanában minden apró dolgon vitázunk... rossz.

volt hogy 16 óráztam a meló helyen nagyon elfáradtam és megkérdeztem még egyszer tőle, hogy akkor mikor is találkozunk vagy valami ilyesmi volt, és akkor is nekem esett, hogy mi van be vagyok zakkanva? miért nem figyelek, melyik bolygón vagyok?

amikor meg fordítva történik ez, ő is csomószor megkérdezi, hogy dolgozok, akkor ő is meg van zakkanva? én nem írok, és nem beszélek így vele

kb ennyi.

és nem tudom már mit szeretnék? nekem ez sok

de még is nagyon szeretem, mert hűséges, nem csalna meg soha, és ahogy elnézem a mai lányokat, ha vele tönkre menne a kapcsolatom, nem hiszem, hogy találnék jobbat nála?! :(



2018. nov. 21. 12:47
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
100%
Amikor mindkettőtöknek több ideje lesz, akkor üljetek le megbeszélni a dolgaitokat, mert így nincs értelme összeköltözni. Mondd el te is a kételyeidet és hagydd, hogy ő is elmondja az övéit. 30+
2018. nov. 21. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
88%

előbb utóbb ott fog hagyni ha nem viselkedsz férfiként. a csajod kezd elkanászodni, nem adja meg a tiszteletet, te meg sopánkodsz meg szomorúan nézel. neki azt kéne látnia hogy egy erős férfi vagy, ehhez képest azt látja hogy bármit megtehet veled. elveszted minden tiszteletét és nem fog rád férfiként tekinteni. ha még egyáltalán tekint.


hogy mit tegyél azt elég nehéz megmondani. az utolsó mondatod mindent elárul. félsz hogy nem találnál jobbat nála. sajnos így nehéz kivívni a tiszteletet, ha érzi hogy tőle függsz, megijedsz ha esetleg besértődik, stb.

2018. nov. 21. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nyugodtan mondd meg neki,hogy szeretnél vele összeköltözni,de elbizonytalanodtál a viselkedése miatt. Utána mondd meg neki amiket ide leírtál.
2018. nov. 21. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
100%

Csak kihasznál, de nem szeret, megalázóan beszél veled, más pasikra csorgatja a nyálát, és durva kettős mércét alkalmaz.

És te úgy érzed, hogy jobbat nem találnál. Hát az kellemetlen.

Újabb példa arra, hogy ha egy nő jól néz ki, akármilyen xar személyisége lehet.

2018. nov. 21. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
100%
Ez komám csak súlyosbodni fog. Ennek tükrében hozd meg a döntést.
2018. nov. 21. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
83%

Sárkányosodik a csajod.


Ülj le vele nyugodtan, és mondd el neki, hogy nem tetszik a viselkedése, amit újabban produkál.

Mondd el neki, hogy Te tiszteled őt, és ezt elvárod fordítva is. Te nem beszélsz vele csúnyán és nem rajta vezeted le a feszkót, úgyhogy ő is próbáljon úgy viselkedni veled, ahogy Te vele.

Hogy amíg így viselkedik, semmi értelme az összeköltözésnek, sőt hosszú távon neked ez a stílus nem fekszik.


innentől rajta áll, hogyan tovább, ha észbe kap és változtat, akkor szerencséd, ha nem, akkor biztos hogy találsz jobbat, nem kell egy rossz kapcsolatban benne maradni.

Ha egy ilyen beszélgetés nem hoz változást, akkor nem kell erőltetni.

2018. nov. 21. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
77%
Kérdező, semmi önbizalmad nincs, ez a gond.
2018. nov. 21. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
35%
Hát barátom jól rá bas.zol ha tovább folytatod ezt! Egyértelműen látszik,hogy pénz éhez ri..banc és az sem kizárt,hogy manapság mással kezelteti magát ezért nincs meg részéről a kezdeményezés és a tűz! Ha valóban téged szeretne akkor nem az autó meg ilyen baromságok foglalkoztatnák! Szerintem keress másik lányt amíg nem lesz addig meg jó lesz kezelgetni aztán zavard el a pic..ába! :)
2018. nov. 21. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
50%
Az ilyen férfi társaimat sajnálom mint te. Ki dolgozod a beledet is , hogy nektek jó legyen , de a mocskos personának még ez sem elég ..
2018. nov. 21. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
34%
Így jártam én is. Hullára dolgoztam magam, mégsem volt elég. A lové volt a lényeg. Most jobb egyedül.
2018. nov. 21. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!