Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy incelt milyen hasznos tanáccsal lehet ellátni?

Figyelt kérdés

A kérdés megválaszolását kérem mellőzzék:

-a kissességi komplexusukat mások szidalmazásával kiélők

-szándékoson a már földön fekvőket rugdosók

-a hétköznapi idióták (,ha magadat nem konvencionális és ráadásul vicces idiótának tartod, akkor persze a te véleményedre is kíváncsi vagyok)


Szokásos tanácsokat (gyakran ismételt és semmitmondó) kérem ne írjátok csak azért, hogy legyen valami hozzászólás, amennyiben nincs ötleted és csak unalmadban írnál inkább ne írj!


Olyan hozzászólásokat várnék, ami nem szürke egybites ember tanácsait jelenti, így mellőzendő:

-menj fodrászhoz

-öltözködj fel

-mosakodj, fürödj meg

-néz ki kib. jól

-ne légy tanulatlan bunkó paraszt

-ne légy rasszista

-ne válogassál

-ne csak szupermodell menj rá

-stb.


Illetve ne sértegessük a másikat különféle jelzőkkel, főként a másik ismerete nélkül, a nőgyűlöletet erőltető férfiak és nők is kerüljék a kérdést, köszönöm!



2022. máj. 19. 09:44
1 2 3 4 5
 31/42 A kérdező kommentje:

1: Egyet értek veled, az emberek a visszajelzések alapján alakítják ki az önképüket, aki csak negatívot kap az ezek alapján fogja magát beazonosítani.

Gimiben engem 5-en napi szinten vertek, amiből 2. évben elegem lett és békés természetem ellenére visszaütöttem, kicsit túlzásba vittük és 3-an kórházban kötöttünk ki. Onnantól kezdve többet nem volt gond, mindenki a helyére került, lettek barátaim és megszűnt az egész osztályt érintő terror, ami még több barátot eredményezett.


2: -es pipa nem haragszom magamra, sőt másokra sem.

Tudom még fejlődnöm kell pl. ha látok egy bántalmazottat, akit mások tömegben szapulnak, vagy megtámadnak ismeretlenül is a védelmére kelek, ami nem éppen előnyös tulajdonság, sőt az egyik karakterhibámnak nevezném.

Exem szerint sokan visszaélnek vele, hogy egy-egy kamu történettel körítve túlságosan ki tudnak használni az emberek pénzzel, segítséggel, költöztetéssel, stb.


3: Lassan 4 éve nem randiztam, van 2 dugópajtim, illetve néha egy idősebb nővel is összejárok. A randizás nem az én világom.


4: Erre nem tudok mit mondani :)

2022. máj. 19. 12:13
 32/42 anonim ***** válasza:
75%

Járjon pszichológushoz. Ezt amúgy a legtöbb embernek lehetne ajánlani. És szakemberrel dolgozzon az önképének a megértésén.

Tudom, hogy elcsépelt, de egy jó szakember tényleg tud segíteni, hogy a belső problémák a helyükre kerüljenek, és az általában utána megoldja a belső problémákat is. Tényleg ajánlani tudom, és nem csak inceleknek.

2022. máj. 19. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/42 A kérdező kommentje:

Közben az inceleket is kérdezném, volt-e használható tanács és kérném, hogy meséljenek picit a tapasztalataikról.


Esetleg van-e olyan akinek sikerült incel ismerőseit úgymond megreformálni?

2022. máj. 19. 12:29
 34/42 anonim ***** válasza:
24%
Nézz ki nagyon-nagyon jól. Ez a legjobb tanács, amit csak adni lehet. Minden más mellébeszélés.
2022. máj. 19. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/42 anonim ***** válasza:
31%

#32


Ettől még mondjuk a külsőd nem fog változni és továbbra is csak a szinteden levő nőket/férfiakat tudod leakasztani. Én végigkutattam az internetet (angol és német nyelven) sikertörténeket után. Sok olyan ronda férfit találtam, aki eljárt pszichológushoz, de egyet se (megbízható forrásból, nem youtube hazudozás), aki utána kijelentette, hogy mostantól szép női vannak rondaként. Ami azt illeti elég kevés írta, hogy egyáltalán lett bárkije is. Én is járok, de eddig 2 dolgot tudott nekem mondani (nő pszichológus):

* Szépség relatív (l. alább link nőknél ez mit jelent valójában)

* Miért nem adtam esélyt azoknak a (ronda) nőknek, akiknél "viccből" próbálkoztam. Történt ugyanis, hogy anno kezdett elegem lenni az elutasításokból, közben meg mindenhol azokat a baromságokat lehetett hallani nőktől, hogy önbizalom, meg intelligencia, meg humor így hát fogtam magam és tettem a szépet két (szintemen levő) ronda nőnek. Mindkettő simán meglhetett volna, egyik eléggé meg is alázkodott, csak hogy legyen valami. Ennyit az önbizalomról meg egyéb baromságokról...


Úgyhogy röviden az én véleményem, hogy pszichológus csak akkor ér valamit, ha azt képzeled a szinteden levőknél sincs esélyed ("ismertem" interneten pár ilyen srácot régen, nekik lett pszichológus nélkül is nője).


https://www.gyakorikerdesek.hu/felnott-parkapcsolatok__tarsk..

2022. máj. 19. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/42 anonim ***** válasza:
73%

"akit mások tömegben szapulnak, vagy megtámadnak ismeretlenül is a védelmére kelek, ami nem éppen előnyös tulajdonság, sőt az egyik karakterhibámnak nevezném."


Nem teljesen értelek, én ebben a világon semmi kivetnivalót nem látok.

2022. máj. 19. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/42 A kérdező kommentje:

Az a baj vele, hogy mindig megjárom a végén pl. láttam egy összegörnyedt pózban levő nőt amint 2 pali ütlegeli, lecibáltam őket a nőről és amíg engem gyapáltak addig el tudott menekült a helyszínről, utána derült ki, azért ütlegelték mert kizsebelte az egyiküket.

Ha csendben nézem, ahogy a többi ember is tette egy bűnözővel kevesebb lenne, az én hibám, hogy megúszta.

2022. máj. 19. 14:41
 38/42 anonim ***** válasza:
36%
Ok, akkor én az itt levő csajoktól kérdezném, hogy ti mit szeretnétek? Hogy kellene felszedni egy nőt? Csak úgy odamenni hozzá, az nem fog menni. Utcán? Az hülyeség, mindenki megy valamerre. Ti meg azt nem tudjátok felfogni, hogy a férfiak TELJESEN máshogy gondolkodnak mint ti. És elhiszem, hogy sikerült nagy nehezen valami nem-alkoholista faszit kifogni, aki csinált nektek egy gyereket és most élitek a kvázi-kispolgári magyar léteteket a túlárazott szoba-konyhás újépítésű társasházban, amit vagy a szülők vettek meg nektek, vagy fizethetitek életetek végéig, de azért higgyétek el, vannak emberek ebben az országban akik nem ilyenek. A magyar valóság NEM EZ, annak ellenére, hogy ti nem tudtok róla. Viszitek a gyereket a bölcsibe a kicsi kocsival, őrületbe kergettek MINDENKIT a környezetetekben, mert nektek most ilyen-olyan bajotok van. De ti is tudjátok, hogy mi lesz a sztori vége: a férjecskétek már szemet vetett a csini kis titkárnőre, az idő pedig múlik. Kellemes életet! :DDDDD
2022. máj. 19. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/42 anonim ***** válasza:
76%

#38 ebben egy egész élet keserűsége benne van. De nem a mieink, hanem a tied 😉


🍾🥂 További sikeres, gyűlölködésben gazdag életet kívánok, nyugtatgasd továbbra is ilyenekkel magad, hátha akkor nem ébredsz rá a saját nyomorult valóságodra. Addig jó neked amíg azt hiszed hogy másnak se jobb 😉

2022. máj. 19. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/42 anonim ***** válasza:
41%

Hasznos tanács:

Hozd ki a maximumot a külsődből és az egzisztenciádból!

A külső és a pénz a csajozás 90%-a. Ebbe törődj bele. Persze sokaknak a fejlődési lehetőségük minimális vagy semennyi ezeken a területeken. Na ők megszívták.

2022. máj. 20. 06:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!