Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hogy érezzem jól magamat...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy érezzem jól magamat csúnya arccal?

Figyelt kérdés

29/N vagyok.

Egyedülálló. Sajnos, a mai szépségideálhoz mérten, csúnya arccal áldott meg a sors. Egyáltalán nem szimmetrikus, és nem szép. Nem kell küldj képet válasz, mert nem fogok. Egész életem során alig kaptam dicséretet, illetve több beszólást kaptam utcán is, hogy csúnya vagyok. A pasik sem néznek meg nagyon, az arcom tényleg nem szép.

Én próbálok szemezni, de nem veszik fel a szemkontaktust.


Ezt kezdem elfogadni, viszont a problémám a következő: rengeteg eseményre járok, bulikba, felolvasóestekre, stb, és oda igyekszem kicsípni magamat amennyire lehet (szép haj, szép smink, szép ruha, stb), viszont így is kb csak átlag alatti vagyok, és sehol nem kapok bókokat, dicséretet. Minden barátnőmet elviszik a buliban, már kb. az első 5 percben, én meg egyedül táncolok. :D

A legrészegebb emberek jönnek oda hozzám. És ez nagyon rosszul érint.


Igyekszem jól érezni magamat, de annyira nőietlennek, csúnyának érzem magamat. Oké, írhatjátok, hogy tuti nem vagyok az, de igen, az vagyok. Vannak kevésbé vonzó emberek, én sajnos ebbe a kategóriába esek.

Ha az átlagos, vagy szép arcú barátnőm smink nélkül, zsíros hajjal megy ki utcára, többen megnézik akkor is, mint engem teljes sminkben, kicsípve.

Szóval amikor én kihozom magamból a "maxot", akkor is átlag alatti maradok. Többnyire megbírkózom ezzel a hétköznapokban, de mostanában egyre többször jön rám, hogy hiányzik a dicséret, vagy hogy valakinek én legyek a nő. Vagy nem is valakinek, egyáltalán az, hogy nőnek érezhessem magamat.


Volt már kapcsolatom, de mindkettőben megcsaltak, és hangoztatták, hogy nem vagyok szexi, az arcom férfias. Azt mondták, azért voltak velem, mert nagyon rendes és kedves vagyok és ilyen lányt nem találnak személyiségileg.

De a külsőm nem jött be nekik.


És mostanában csúnyább pasiknál próbálkozom, és tök jól "alakul", de aztán látom, hogy ők sem ölnek energiát a velem való ismerkedésbe, ha nem keresem őket, ők sem engem.


2022. máj. 19. 15:41
1 2 3 4
 1/34 anonim ***** válasza:
96%
Nem kell kép de azt leírhatnád konkrétan, hogy mi a baj az arcoddal.
2022. máj. 19. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/34 anonim ***** válasza:
96%
Plasztikai műtétre gondoltál már? Nem tudom konkrétan mi a gondod az arcoddal, de ma már bármit megcsinálnak. Persze nem olcsó, de mi a fontosabb, hogy jól érezd végre magad a bőrödben, vagy hogy legyen a száládon pár nulla?
2022. máj. 19. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/34 anonim ***** válasza:
91%
számládon*
2022. máj. 19. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/34 anonim ***** válasza:
100%

Hasonló a helyzet nálam is, bár nekem az alakom is szar 😅 Hiába kérdezik, mi baj az arcoddal, sokszor egyszerűen nem lehet megfogni a problémát. Az aszimmetriától pedig önmagában senki nem lenne csúnya, meg lehet nézni például Jodi Lyn O'Keefe színésznőt, brutál aszimmetrikus az arca, mégis gyönyörű, vagy Tyler Posey-t, hogy jóképű aszimmetrikus arcú férfit is említsek.

"Ha az átlagos, vagy szép arcú barátnőm smink nélkül, zsíros hajjal megy ki utcára, többen megnézik akkor is, mint engem teljes sminkben, kicsípve."

Ez szinten ismerős, pedig nekem annyira gyönyörű arcú barátnőim nincsenek is, mindegyiknek van valami hibája, mégis ezerszer szebb és nőiesebb benyomást keltenek, mint én. Legkapósabb barátnőm vékony, mégis van kis tokája, csapott az álla, nagy és "púpos" az orra, kissé csálék a fogai, talán egyedül a szeme igazán szép, de a szemhéja is lógós, mégis valahogy tök jó az összkép, és sokkal jobban mutat hozzám képest. Szerintem simán csak szarul vagyunk összerakva, talán az arcarányaink nem jók vagy a jóisten tudja.

2022. máj. 19. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/34 anonim ***** válasza:
94%

Engem is érdekelne azért, hogyan is néz ki az arcod, mitől gondolod csúnyának. És a testalkatod mellé milyen.


Amit leírtál abból nem lehet következtetést levonni, maximum annyit, hogy ez a "direkt csúnya pasikkal jössz össze" önmagad mérgezése, hiszen mivel csúnyának látod őket, nem tudod titkolni, leplezni, ezt ők is érzik, hogy azért jöttél velük össze, mert más férfinek - aki NEKED tetszik - nem kellenél, ők meg minek teperjenek egy olyan kapcsolatért, ahol még te is - egy olyan nő, aki az első adandó alkalommal dobbantana mellőlük, ha a kiszemelt álomherceg szerelmet vallana neki - csak ha ló nincs, szamár is jó alapon vagy velük? Ez megalázó nagyon egy férfinek is.

2022. máj. 19. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/34 anonim ***** válasza:
94%

Erre nem tudok semmi érdemlegeset írni

Ha esetleg mégis akarsz küldj egy képet, 29 éves nő vagyok, én azt gondolom egy kívülálló tanácsa ami őszinte és páratatlan sokat segíthet.

Nekem legalább anno segített

Attól hogy te azt gondolod kihoztad magadból a maxot és a barátaid kedvesen megdícsérnek közel sem biztos, hogy így van.

Lehet hogy valójában amiben/ahogy te szépnek látod magad az tök előnytelen.

2022. máj. 19. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/34 Mathus ***** válasza:
18%

a kérdésre: azzal, hogy 5-7 naponta beírod ugyanezt a kérdést, attól a helyzet nem fog változni. az önértékelésed nem fog javulni a buzdító üzenetekkel egyenes arányban.

szerintem nem ez a bajod, hanem valamilyen durvább pszihózis, és amikor az beüt, akkor kezdesz ide írni. a gyakorikérdésekre irogatásnak viszont nincsen terápiás értéke, hidd el nekem.

2022. máj. 19. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/34 anonim ***** válasza:
11%
Na akkor arc nélkül mutassatok magatok először.
2022. máj. 19. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/34 anonim ***** válasza:
11%
Az is lehet baj hogy nem egy ligában játszol azokkal a pasikkal akik neked tetszenek! Aztán akivel kb egy szinten vagy azt meg letiltod hogy “úgyan már”.
2022. máj. 19. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/34 anonim ***** válasza:
67%

Amúgy nem tudom mit értetlenkedtek, a férfiak visszajelzései mindent elárulnak.

Ha egy nőnél akkor sem próbálkoznak mikor ki van öltözve, ki van festve, ott a baj már nem kevés.

Igen, vannak nők, akik egyszerűen nem szépek és kész.

Nem egy-egy testrész hibás, hanem maga az összkép.

2022. máj. 19. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!