Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Az aranyosnak mondott lányokra...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elzácskaa kérdése:

Az aranyosnak mondott lányokra/nőkre miért csak a perverz debilek, meg a "nyomik" buknak?

Figyelt kérdés
Előre is elnézést mindenkitől, ha bicskanyitogatónak tűnik a kérdésem, nem arról van szó, hogy beképzelt liba lennék, és egy top 10-es manökennek tartom magam, és a szőke herceg-fehér lovon szindróma áll fenn, miközben a "normális" srácoknak nem adok esélyt... szó nincs ilyenről.Ellenkezőleg: sokan szép, csinos, kedves, okos nőnek tartanak, megnéznek, megdicsérnek, ennek ellenére az önbizalmam sokszor a béka s.gge alatt, gyerekkori traumák miatt, illetve régen túlsúlyos voltam. A helyzet az, hogy még így közel a 30-hoz is állítólag van egy kislányos báj bennem, nagy szemek, alacsony, viszonylag gyenge fizikum, "babás" arc, stb. (Viszont emellett ápolt vagyok, nőies, ügyelek az illatomra-frizurámra-összhangra a ruhák-egyebek terén, és sokminden érdekel, amiben állítólag jó is vagyok főzök-írok-zenélek-kézműveskedem-sportolok) De ezt a cukikislány-hrelyzetet rontja az is, hogy túl érzékeny, empatikus vagyok, nem tudok kiállni magamért, szinte semmilyen helyzetben, nem akarok megbántani másokat, még akkor sem, ha előzőleg ők rúgtak belém. Viszont ezzel páran klasszul visszaélnek, ami rendkívül frusztrál. Eleve rossz, hogy nem vesznek komolyan, lekezelnek, tiszteletlenek velem sok helyen, de ami még rosszabb, hogy kéretlenül rám nyomulnak olyan férfiak, akik nagyon nem az eseteim, és nem tudom őket lerázni, pedig kívül-belül egyaránt taszítanak, de annyira, hogy sokszor masszív hányinger fog el, ésa ezt nem tudom erélyesen közölni velük, mert azért mégsem akarok a lelkükbe gázolni. Két típus a nagyon gyakori, akik mindig rám kattannak: az egyik a tipikus, ápolatlan, szakadt-kinyúlt ruhás, zsíros hajú tróger, penetráns száj-láb-és hónaljszaggal, első randin böfög-fingik, aztán meg rám mászik, majd amikor én erőtlenül ellenkezni próbálok,kínos vigyorral az arcomon, közli velem, hogy "jajjj hát nem tudok neked ellenállni olyan vagy mint amikor a macskám az ölembe bújik, pici kis gömbölyű valami" na ettől meg végképp kiakadtam, hogy még kommunikálni is ilyen böszmén képes, és csodálkodik hogy nincs sikere a nőknél. Ráadásul ő egy kollégám volt, akivel barátilag tök jóban voltam csak mint férfi nagyon nem jön be és ő ezt nem hajlandó felfogni... A másik "nagy kedvencem" a maga módján ápolt, meg igényes, viszont öregapám-féle stílusú, hímsoviniszta, általában nagytestű-dagadt troll, sok esetben még jóval idősebb is nálam, és úgy tekint rám, mint valami "sugarbabyre", mint egy kis "szobadíszre", akit megvehet kilóra, ezért folyton a pénzével villog meg drága helyekre akar vinni, cserébe 1-2 randi után elkönyveli, hogy járunk, és birtokolni akar, megfojt, ha nem írok vissza rögtön, egyből átvált passzív-agresszív stílusba, hogy "oké akkor sz@rj le, csak írd hogy élsz még" stb. Meg arra ébredek, hogy ül fölöttem egy telefonnal, és félmeztelen fotókat csinál rólam, amíg én alszom (ez egy "csúnya" este végén történt, amikor részegen belementem egy hülyeségbe, inkább nem részletezném. Közben liheg a fülembe, perverz szavakkal, én meg azt nézem, hogy hol van a vészkijárat a k@rva lakásból. Ráadásul ő nemcsak fanatikusan nyomulós, hanem elképesztően lekezelő is volt, csak mert nő vagyok, meg pici, már nem is tudhatok angolul, nem is érthetek a "komolyabb" témákhoz, egyszóval semmi értelmeset nem nézett ki belőlem. Egyszerűen az a fajta volt, aki annyira ki van éhezve, hogy ha lyukat lát, egyből "eldurran a detonátor". És az ilyentől menekülök, de sikítva. Tudom, igen, a külső vonzalom nem minden, de ha nem jönnek be, arról én nem tehetek, különösen, hogy legtöbbször nyomós oka van, pláne hogy legtöbbször belsőre sem. Egyébként van egy harmadik típus is, aki külsőre ugyan Brad Pitt, de bunkó, mint az aszfalt, és a Mónika-show-n nevelkedett. Na ő meg azt sérelmezi, hogy táncházba, koncertre, színházba is szeretek járni, nemcsak "tuctuc"-féle helyekre, merthogy egy "ilyen jó csaj" ne járjon ilyen maradi helyekre. És minél jobban taszít valaki, annál inkább nyomul. Nem veszi észre magát, ha egy idő után nem írok vissza, kitérő választ adok, stb. ez elképesztő. Csak azért, mert kedves vagyok, és nem küldöm el őket minjárt a búsba, mindjárt többet képzelnek a dologba. Jól néznénk ki, ha én is elkezdenék fogdosni akár vadidegeneket az utcán, csak mert "aranyosnak" tartom őket, tutira át lenne már szabva az arcom. De akkor velem szemben miért engedik ezt meg maguknak? Félreértés ne essék, volt már 10 éves párkapcsolatom, meg most alakulóban is van egy, de az ilyenek akkor sem szállnak le rólam ha mondom hogy párom van. És még inkább leviszi az önbizalmam, hogy 10-ből 7-szer az ilyen típusok vesznek észre, mintha "egy kateória" lennénk. Bocsi a szómenésért, meg ha időnként egónak tűntem, de tényleg nem szeretnék büdösszájú-perverz férfiakkal egy szinten lenni.

2022. máj. 20. 19:11
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
91%

Sokan nem tesznek azért, hogy megérdemeljék a jobb partnert!

De sokaknak született szerencsétlenségük, hogy szarul néznek ki egy jobb partnerhez!

A szirupos filmeket is hibáztathatod.

2022. máj. 20. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
74%
Meg nem vagy 30, volt egy tíz éves kapcsolatod, meg közbe belefertek az öreg fényképezkedos bácsik is,akik fenykepezgettek, nem éltél te egy kicsit túl sokat? Hogy jött össze ennyi tapasztalat?:D
2022. máj. 20. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
55%
Nincs az az isten hogy ezt elolvassam, ember üssél már néha egy entert te szerencsétlen.
2022. máj. 20. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
2-nak: 18 voltam, amikor elkezdődött a komoly kapcsolat, egy éve ért véget... Közben hogy elfelejtsem, próbáltam esélyt adni másoknak, nem hinném, hogy olyan "sokat éltem", sőt. De kinek mi a sok. Az tény, hogy mostanában kicsit többet, mint tizenévesen :) 3-as: megértem, hogy nincs türelmed végigolvasni, nem is kell. De akkor ahhoz is kár volt venni a fáradságot, hogy ideböfögd, hogy "szerencsétlen" vagyok. Hosszú volt felvázolni a dolgot, úgy, hogy érthető legyen, ezért írtam ilyen részletesen. Mert ha csak annyit írok hogy miért csak a balfékeknek jövök be, egyből jönnek az ekéző válaszok, hogy undorító vagyok, beképzelt, meg sem érdemlek egy normális partnert, stb, ezt próbáltam elkerülni.
2022. máj. 20. 19:43
 5/15 anonim ***** válasza:
65%

Ezt el nem olvasom.

A kérdésre válaszolok csak. Azért mert ideális áldozat alapanyag a szemmel láthatóan akaratgyenge, bizonytalan nő a bántalmazóknak.

2022. máj. 20. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
47%
Azért mert nem vagy képes entereket ütni te isten barma.
2022. máj. 20. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:
Telefonról írtam, azon nehéz tagoltan szöveget formázni. Amúgy pá, lehet máshol mocskolódni :D 5-ös: mit tudjak tenni ahhoz, hogy ne legyek "szemmel láthatóan" is akaratgyenge, bizonytalan? Mert az egy dolog hogy belsőleg kéne valahogy határozottabbnak lennem, és ezen dolgoznom kéne. De ha már kívülről a homlokomra van írva, hogy "balf@sz", akkor nehéz megerősödni lelkileg. Csak mert gyárilag nem nézek ki úgy mint egy primadonna plázacica (akiknek ugye "van tartásuk"), vagy egy igazi "déndzsörösz barom", flegma fejjel, talpig sötét göncben, millió szegeccsel a pofámban, szétvarrva, fogadjam el, hogy szabad préda vagyok a perverz kéjencek, meg a csövesek számára? Azért ezt a két kategóriát írtam, mert azokat valahogy nem merik megszólítani...
2022. máj. 20. 20:23
 8/15 anonim ***** válasza:
55%
Azért mert az önbizalomhiányos "férfiak"(értsd: a tipikus incel, geek, nyomi) csak hozzájuk mernek odamenni, azokhoz a nőkhöz akiknek van önbizalma már nem. Lényegében ilyen egyszerű. Van egy hierarchiai rendszer mint a táplálékláncban.
2022. máj. 20. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
46%

A 3-as biztosan nem szokott olvasni, ha ilyen problémái vannak.


Egyébként nagyon jót derültem rajta, ezeket a típusokat én is ismerem:)


Változtass az öltözködéseden és a testalkatodon, és válogasd meg jobban, kikkel töltesz egy óránál többet. Sajnos a cuki típusra(kedves-aranyos-vékony) tényleg csak ilyenek buknak, a felnőtt nő típusra fognak betalálni a normálisak. Hagyd el a hosszú hajat, szedj fel pár kilót(akár izmot, akár zsírt, mindegy), és öltözz úgy, mintha a másik főnöke lennél, vagy amilyennek valamilyen vezető beosztású embert képzelsz el egy cégnél. Onnantól észre fogod venni, hogy nem tegeznek pl a boltban, de mégis megfordulnak utánad, mert továbbra is szép vagy, csak már nem fogsz olyan gyengének, kiszolgáltatottnak, elnyomhatónak látszani. Sajnos össze kell szedni magad, mert ha alkatilag vékony vagy és szép, esetleg fiatalabbnak is látszol a korodnál és bunkó sem vagy, mindenki lekezelő lesz veled. Szerezz szemüveget is, ilyen kékfényszűrőset, az is sokkal "szigorúbbá", felnőttesebbé tesz.


Vannak rendes férfiak, de azok nem a tinilányfeelingre hajtanak felnőtt fejjel, akivel mindent megtehetnek mert az kedves, aranyos és fizikailag gyengébb, hanem egyenrangú, csinos, önellátásra képes, talpraesett, tájékozott felnőtt!(nek látszó) nőt keresnek.


A többiekkel ne foglalkozz, ne vesztegesd rájuk az idődet! Lehet pár szerencsétlen majd azt mondja, hogy már nem vagy szexi így, megöregedtél, látszik, hogy elmúltál 25, megasszonyosodtál stb, de ők pont azok, akiket el akarsz kerülni, így a véleményük megerősít abban, hogy jó úton jársz, ha már nem kellesz nekik:)

2022. máj. 20. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
93%
Már nicknevet is úgy választottál, hogy olyannak képzeljenek, amilyennek nem akarod, hogy képzeljenek. Apróságnak tűnhet, de valószínűleg a "való életben" pont ugyanígy nem veszed észre, hogy mit kommunikálsz magadról. Amíg ezen nem változtatsz, ugyanaz lesz a célközönség, akiket nem akarsz.
2022. máj. 20. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!