Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Az aranyosnak mondott lányokra...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elzácskaa kérdése:

Az aranyosnak mondott lányokra/nőkre miért csak a perverz debilek, meg a "nyomik" buknak?

Figyelt kérdés
Előre is elnézést mindenkitől, ha bicskanyitogatónak tűnik a kérdésem, nem arról van szó, hogy beképzelt liba lennék, és egy top 10-es manökennek tartom magam, és a szőke herceg-fehér lovon szindróma áll fenn, miközben a "normális" srácoknak nem adok esélyt... szó nincs ilyenről.Ellenkezőleg: sokan szép, csinos, kedves, okos nőnek tartanak, megnéznek, megdicsérnek, ennek ellenére az önbizalmam sokszor a béka s.gge alatt, gyerekkori traumák miatt, illetve régen túlsúlyos voltam. A helyzet az, hogy még így közel a 30-hoz is állítólag van egy kislányos báj bennem, nagy szemek, alacsony, viszonylag gyenge fizikum, "babás" arc, stb. (Viszont emellett ápolt vagyok, nőies, ügyelek az illatomra-frizurámra-összhangra a ruhák-egyebek terén, és sokminden érdekel, amiben állítólag jó is vagyok főzök-írok-zenélek-kézműveskedem-sportolok) De ezt a cukikislány-hrelyzetet rontja az is, hogy túl érzékeny, empatikus vagyok, nem tudok kiállni magamért, szinte semmilyen helyzetben, nem akarok megbántani másokat, még akkor sem, ha előzőleg ők rúgtak belém. Viszont ezzel páran klasszul visszaélnek, ami rendkívül frusztrál. Eleve rossz, hogy nem vesznek komolyan, lekezelnek, tiszteletlenek velem sok helyen, de ami még rosszabb, hogy kéretlenül rám nyomulnak olyan férfiak, akik nagyon nem az eseteim, és nem tudom őket lerázni, pedig kívül-belül egyaránt taszítanak, de annyira, hogy sokszor masszív hányinger fog el, ésa ezt nem tudom erélyesen közölni velük, mert azért mégsem akarok a lelkükbe gázolni. Két típus a nagyon gyakori, akik mindig rám kattannak: az egyik a tipikus, ápolatlan, szakadt-kinyúlt ruhás, zsíros hajú tróger, penetráns száj-láb-és hónaljszaggal, első randin böfög-fingik, aztán meg rám mászik, majd amikor én erőtlenül ellenkezni próbálok,kínos vigyorral az arcomon, közli velem, hogy "jajjj hát nem tudok neked ellenállni olyan vagy mint amikor a macskám az ölembe bújik, pici kis gömbölyű valami" na ettől meg végképp kiakadtam, hogy még kommunikálni is ilyen böszmén képes, és csodálkodik hogy nincs sikere a nőknél. Ráadásul ő egy kollégám volt, akivel barátilag tök jóban voltam csak mint férfi nagyon nem jön be és ő ezt nem hajlandó felfogni... A másik "nagy kedvencem" a maga módján ápolt, meg igényes, viszont öregapám-féle stílusú, hímsoviniszta, általában nagytestű-dagadt troll, sok esetben még jóval idősebb is nálam, és úgy tekint rám, mint valami "sugarbabyre", mint egy kis "szobadíszre", akit megvehet kilóra, ezért folyton a pénzével villog meg drága helyekre akar vinni, cserébe 1-2 randi után elkönyveli, hogy járunk, és birtokolni akar, megfojt, ha nem írok vissza rögtön, egyből átvált passzív-agresszív stílusba, hogy "oké akkor sz@rj le, csak írd hogy élsz még" stb. Meg arra ébredek, hogy ül fölöttem egy telefonnal, és félmeztelen fotókat csinál rólam, amíg én alszom (ez egy "csúnya" este végén történt, amikor részegen belementem egy hülyeségbe, inkább nem részletezném. Közben liheg a fülembe, perverz szavakkal, én meg azt nézem, hogy hol van a vészkijárat a k@rva lakásból. Ráadásul ő nemcsak fanatikusan nyomulós, hanem elképesztően lekezelő is volt, csak mert nő vagyok, meg pici, már nem is tudhatok angolul, nem is érthetek a "komolyabb" témákhoz, egyszóval semmi értelmeset nem nézett ki belőlem. Egyszerűen az a fajta volt, aki annyira ki van éhezve, hogy ha lyukat lát, egyből "eldurran a detonátor". És az ilyentől menekülök, de sikítva. Tudom, igen, a külső vonzalom nem minden, de ha nem jönnek be, arról én nem tehetek, különösen, hogy legtöbbször nyomós oka van, pláne hogy legtöbbször belsőre sem. Egyébként van egy harmadik típus is, aki külsőre ugyan Brad Pitt, de bunkó, mint az aszfalt, és a Mónika-show-n nevelkedett. Na ő meg azt sérelmezi, hogy táncházba, koncertre, színházba is szeretek járni, nemcsak "tuctuc"-féle helyekre, merthogy egy "ilyen jó csaj" ne járjon ilyen maradi helyekre. És minél jobban taszít valaki, annál inkább nyomul. Nem veszi észre magát, ha egy idő után nem írok vissza, kitérő választ adok, stb. ez elképesztő. Csak azért, mert kedves vagyok, és nem küldöm el őket minjárt a búsba, mindjárt többet képzelnek a dologba. Jól néznénk ki, ha én is elkezdenék fogdosni akár vadidegeneket az utcán, csak mert "aranyosnak" tartom őket, tutira át lenne már szabva az arcom. De akkor velem szemben miért engedik ezt meg maguknak? Félreértés ne essék, volt már 10 éves párkapcsolatom, meg most alakulóban is van egy, de az ilyenek akkor sem szállnak le rólam ha mondom hogy párom van. És még inkább leviszi az önbizalmam, hogy 10-ből 7-szer az ilyen típusok vesznek észre, mintha "egy kateória" lennénk. Bocsi a szómenésért, meg ha időnként egónak tűntem, de tényleg nem szeretnék büdösszájú-perverz férfiakkal egy szinten lenni.

2022. máj. 20. 19:11
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
9-es, tehát valaki viselkedjen olyan módon, ami idegen tőle? Élete végéig?
2022. máj. 20. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
94%

Miért lenne idegen tőle? Csak nézzen ki úgy, ahogy szeretné, hogy bánjanak vele! Szerintem a kérdező nem béna, elnyomható emberke, gondolkozik, kiáll magáért, észreveszi, ha valami nincs rendben, és többnyira utólag, de kilép a helyzetekből, amik nem kedvezőek számára. Meg egyébként nem hiszem, hogy bárkinek az a viselkedése, személyisége, természete, hogy megengedhető legyen, hogy lekezelően bánjanak vele. Csak megküzdési stratégiát kell tanulnia, ez személyiségfejlődés és nem idegen tőle, most tanul. Bizonyos tulajdonságok elsajátítása nem változtat a természetén. Továbbra is kedves és értelmes lesz, csak a megjelenése fog változni.


A viselkedésem nekem sem változott, csak a megjelenésem, így kiestek azok az emberek, akik korábban körülöttem voltak. Sokkal nyugodtabb az életem, továbbra is rendes vagyok, jóindulatú és segítőkész, csendesebb, bár igaz, hogy változtam attól is, hogy már másfajta emberek vesznek körül. Nőtt az önbecsülésem attól, ahogy mások állnak hozzám a való életben(és ez kizárólag a külsőmtől változott). Érdekes egyébként, hogy néha, ha belefutok ismerősbe régebbről, meglep az, ahogy viselkedik velem, annyira elszoktam az egésztől, és néha előjönnek a régi reakcióim..


Nem mondtam, hogy legyen parancsolgató, bunkó, rideg, vagy bármi ilyesmi. Miért ne lehetne rendes az, aki úgy néz ki, mint egy magasabb társadalmi státuszú ember? Változtasson a megjelenésén, máshogy fognak hozzáállni az emberek, így növeszthet önbizalmat ahhoz, hogy képes legyen kiállni magáért!

2022. máj. 20. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
Szerintem a személyiséghez hozzátartozik a kinézet, megjelenés. Én pl. nem tudnék, akarnék stílust váltani, hogy másoknak megfeleljek.
2022. máj. 20. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:

Varsz egy par evet meg, aztan leszallnak majd rolad ezek a zavaro tenyezok (akkor meg az lesz a baj, hogy a kutya nem foglalkozik veled).



37F incel

2022. máj. 21. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:

"az egyik a tipikus, ápolatlan, szakadt-kinyúlt ruhás, zsíros hajú tróger, penetráns száj-láb-és hónaljszaggal, első randin böfög-fingik, aztán meg rám mászik, majd amikor én erőtlenül ellenkezni próbálok"


Ez lehet a baj. Az ilyen emberrel eleve nem kéne randiznod, közölnöd kéne vele (ha amúgy bejön), hogy nézett-e már tükörbe, meg szedje már össze magát, mert te is adsz magadra, pedig higgye el, nem keresel sokat, tehát ne fogja arra, hogy ő csóró és azért nem tud fürdeni, mert a szappan nem kerül annyiba, mint egy doboz sör, a cigarettától meg pláne.


Ilyenkor azért készülj, hogy le kell húzni a fejed, mert üt vagy köp feléd egyet, tehát csak olyan szituációban mondd neki, ahol vannak más emberek is rajtatok kívül. Maradj tisztelettudó, alpári stílust ne vegyél fel, ne vedd át, ha elküld melegebb éghajlatra.


De ilyenekkel egyáltalán miért állsz le, miért jutsz el odáig, hogy a kínos szituációkat leszámítva nem lépsz le tőlük időben? Például mikor melletted várja az éjszakai járatot.


"Ráadásul ő egy kollégám volt, akivel barátilag tök jóban voltam csak mint férfi nagyon nem jön be és ő ezt nem hajlandó felfogni."


Akkor adj neki tanácsot, ha barátzónás, de ne a tipikus női hülyeséget, főleg ha neked arcszerkezetileg, stílusilag nem jön be, de bezzeg barátnak, lelki szemetesnek jó. Akkor ne hazudd neki azt, hogy ha havonta elkölt magára 100 ezer forintot, fordász, borbély, kozmetikumok, drága holmik, stb. akkor majd kinyílik a kánaán, mert a suhogónadrágos herbálosnak is van nője meg a téren fetrengő hajléktalanból is a jóképűbbeknek, miközben tele a világ senior fejlesztő, millió felett kereső, drága ruhákat hordó, ápolt mérnök-informatikusokkal, akik maximum nem a legújabb divat szerint öltöznek és nem harsányak és ezért eddigi életük során kizárólag prostituáltakkal volt szexuális kapcsolatuk.


"úgy tekint rám, mint valami "sugarbabyre", mint egy kis "szobadíszre", akit megvehet kilóra, ezért folyton a pénzével villog meg drága helyekre akar vinni, cserébe 1-2 randi után elkönyveli, hogy járunk, és birtokolni akar, megfojt, ha nem írok vissza rögtön, egyből átvált passzív-agresszív stílusba, hogy "oké akkor sz@rj le, csak írd hogy élsz még" stb. Meg arra ébredek, hogy ül fölöttem egy telefonnal, és félmeztelen fotókat csinál rólam, amíg én alszom (ez egy "csúnya" este végén történt, amikor részegen belementem egy hülyeségbe, inkább nem részletezném. Közben liheg a fülembe, perverz szavakkal, én meg azt nézem, hogy hol van a vészkijárat a k@rva lakásból."


Tehát elfogadod azt, hogy pénzel, mert az jól esik, dugsz is vele, miközben már az elején látod rajta, hogy egy megveszekedett perverz állat és annyira is felnőtt vagy már, hogy tudd: nincs ingyenebéd, a pénzért mindig mindenki vár valamit cserébe, ha nem is szexet, akkor lelkizést, a társaságodat akarja "megvenni", de mivel nem az a lelkizős fajta, aki így felvág a pénzzel, kizárásos alapon valószínűleg a szex lesz az, amit kér majd cserébe.


"hogy táncházba, koncertre, színházba is szeretek járni, nemcsak "tuctuc"-féle helyekre, merthogy egy "ilyen jó csaj" ne járjon ilyen maradi helyekre. És minél jobban taszít valaki, annál inkább nyomul. Nem veszi észre magát, ha egy idő után nem írok vissza, kitérő választ adok, stb. ez elképesztő."


Már megfogalmaztad, hogy oka van. Egy férfi megérzi azt, hogy egy nő csak kéreti magát, de dugható, mint ahogy említetted, hogy lefeküdtél nem kevés ilyen sráccal, akiket felsoroltál.


Ha valóban le tudnád zárni a dolgokat, akkor nem nyomulnának.


Hidd el tudom, mert bár férfiként nők részéről nem tapasztalom, de csövesek, különböző ügynökök meg simán idegesítő, magát jópofának gondoló részegek minket is rendszeresen megkörnyékeznek és érdekes módon csak azok az ismerőseim szívják meg, akik nem tudnak megálljt parancsolni.


Illetve csak azokat éri attrocitás, akik tűrnek-tűrnek, majd robbannak és mindenki őket nézi, hogy oké, hogy idegesítő, de azért ne rugdossa már idegből a nyílt utcán azt a csövest, akivel múlt héten még 10 percet beszélt és pacsizott, utána meg nekünk hisztizett, hogy van-e valakinél kézfertőtlenítő.


"Csak azért, mert kedves vagyok, és nem küldöm el őket minjárt a búsba, mindjárt többet képzelnek a dologba."


Nem a búsba kell elküldeni, de miről szeretnétek beszélgetni? Mi az oka annak, hogy állsz, sokszor vigyorogva, csillogó szemekkel (mert a biológiai vonzalmat nem tudod letagadni, te a szép szemeit látod a koszos, szakadt külső mögött, amire rákattantál és már el is kezdtél nedvesedni talán), majd még számot, elérhetőséget cserélsz vele, stb.


Engem személy szerint idegesített az, hogy milyen sok nő cserélt velem elérhetőséget, esetleg ő ajánlotta fel, hogy jelöljem be Facebookon, vissza is igazolt, aztán pár 1-1 szavas válasz után semmi reakció vagy törölt/letiltott.


Az ilyenekre találták ki a pszichológust, hogy megtanítsa neked, hogyan kommunikálj az emberekkel, ha a szüleidtől ezt nem kaptad meg.

2022. jún. 22. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!