Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ha nőknek nem a külső és a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha nőknek nem a külső és a pénz számít, akkor mi alapján választanak párt?

Figyelt kérdés
2022. máj. 21. 10:49
1 2 3
 21/30 anonim ***** válasza:
82%
#20 ezzel csak az a baj, hogy akik normális srácnak nevezik magukat azok elkeseredettek, bunkók, tiszteletlenek, 0 önbizalmuk és mindenkit hibáztatnak maguk helyett. az igazi normális srácok nem bizonygatják hogy kedvesek és normálisak, hanem úgy viselkednek, mi meg látjuk hogy tényleg azok
2022. máj. 21. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/30 anonim ***** válasza:
24%
Azt férfiként aláírom, hogy a nők nem azokat a férfiakat szeretik, akik úgy körbeugrálják őket, mint valami komornyik.
2022. máj. 21. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/30 anonim ***** válasza:
30%

Lepontoztátok, pedig sok igazság van abban amit a 19-es írt.

Meg abban is, amit a 22-es.

Ismerősöm: magas, még csak nem is néz ki kimondottan jól (látszik már rajta, hogy piás), amikor meg akar szerezni egy nőt, ugyanazt a bókolást nyomja nekik, ha már megvan a csaj/nő, akkor hagyja főni a levében, csak odavakkangat neki amikor a csaj keresi. Ha épp kedve támad egy dugásra, megint bókol és dicsér. És ezzel párhuzamosan egy csomó csajt megetet. Az a szép, hogy néhányan még tudnak is róla, hogy másik csaj is van a képben.

Nő létemre mindig el tudok képedni a női hiszékenységen és hülyeségen.

2022. máj. 21. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/30 anonim ***** válasza:
82%

A külső nekem számít. Nem kell Brad Pitt, a férjem mások szerint pl egyáltalán nem egy jó pasi. De nekem tetszik.

Amúgy meg belső. Legyen okos, vicces, megbízható, tudjunk beszélgetni, passzoljon az életmódunk.

2022. máj. 21. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/30 anonim ***** válasza:
8%
Ühümm.
2022. máj. 21. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/30 anonim ***** válasza:
71%

Csak a szémélyiség számít.


7#, nem tagadják. Te fagy hülye. Senki se választ soha külső alapján. Látni a személyiséget a másik tekintetébe. Te is látod, csak nem tidatosan. Te is csak a személyiség alapján választasz. Az max illúzió, hogy bármi más számítana.

2022. máj. 22. 01:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/30 anonim ***** válasza:
16%

,,Senki se választ soha külső alapján."

Muhahahahaha évszázad vicce...

Akkor gondolom az valami illúzió lehet hogy a jóképű/pénzes srácok úgy váltogatják a nőket mint a zoknitXD

Innen látszik hogy a nők nagyrészétől csak az idióta valóságtagadás megy ezen a fórumon.

2022. máj. 22. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/30 anonim ***** válasza:
71%
En teljesen elveszett vagyok e teren. Atlagosan keresek (250 n), helyes arcom van allitolag es latszik, hogy komolyan sportolok (itt kuldtem el nehany lanynak a kepeim es ok mondtak, egybehangzoan). Helyesen irok (ez angol billentyu). Munkam soran beteg gyerekekkel foglalkozom, tehat meg a “kedves, erzekeny” faktor is stimmel. Egeszsegugyi-jellegu diplomam van. Most valoszinuleg masszornek is tanulok majd. Van kutyam, tehat meg az is szimpi lehet(ne). Szeretik is dogonyozni, ha setalunk, latjak, jo kapcsolatunk van, de ez sosem segitett igazan. Ilyenkor se adnak “magas labdat” a csajok (mikor szoktatok erre setalni stb…), igy meg nem fogok nyomulni, persze. Mosolygos, beszedes, nyugodt szemelyiseg vagyok, de altalaban eleg hatarozott is. Mely, komoly temakrol is vannak gondolataim, olvasok, foleg regebben rengeteget (regeny, ismeretterjeszto is). Azt mondtak legutobb, hogy szerintuk nem tudom venni a jelzeseket. De szerintem azokra nem is lehet alapozni. Siman flortolnek a csajok ugy is, ha nem akarnak semmit (ezek nem nagy flortok, csak kis kedves beszelgetesek). De nem adnak alkalmat, magas labdakat. Egyszer mondana valaki egy jobb celzast, de ilyen nem jon. 27/F
2022. aug. 6. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/30 anonim ***** válasza:
71%
28 vagyok. Valoban, onbizalmam nincs (bizonyos ertelemben). Szoktam mondani, hogy tudom, hogy egesz jo partner lehetnek, csak nem tudom elhinni, hogy ezt mas is latna.
2022. aug. 6. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/30 anonim ***** válasza:
22%
23: Ez mért hiszékenység és hülyeség?
2022. aug. 6. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!