Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért mindig a gyökér srácokba...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért mindig a gyökér srácokba leszek szerelmes?

Figyelt kérdés

Általában olyan pasikba esek bele, akikbe nagyon nem kellene. Ezek a tipikus 'mindent leszarok' alakok, akiknek csak a ma számít, sokszor bunkók a nőkkel, viszont tudnak elég macsók lenni, ha odateszik magukat.


Én ellentétben teljesen más vagyok, céltudatos, határozott, egyáltalán nem bunkó, ezért legtöbbször ezek a kapcsolatok nem is működnek. Kezdem már unni, hogy ezért nincs normális párkapcsolatom, mert nem tudok a szívemnek parancsolni és akkor is a fentebb említett jellemzőkkel bíró srácok jönnek be.


Mit tanácsolnátok?


24/N



2022. máj. 21. 23:24
1 2 3 4
 11/38 anonim ***** válasza:
8%

9,10: Nem hülye aki feltette a kérdést, csak tapasztalatlan. Könnyű okosnak lenni ha valaki már belenyúlt a tutiba párszor.


A 6-os voltam.

2022. máj. 21. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/38 anonim ***** válasza:
76%

Mert a bunkó gyökerek jól néznek ki.

Aki meg normális az gondolom nem néz ki sehogy és nem mozgat meg benned semmi.

Beletaláltam?

Lehet lepontozni.

2022. máj. 21. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/38 anonim ***** válasza:
84%
Apád egy milyen ember? Attól függetlenül, hogy szereted őt vagy sem, vagy hogy milyen a viszonyotok. Objektíven nézve ő is egy pöts a nőkkel, ő is férfias, bunkó, macsó, leszarós? (Nem veled, még egyszer.)
2022. máj. 21. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/38 anonim ***** válasza:
100%

#11


Én nem mondtam, hogy hülye lenne csak próbáltam használható tanácsot írni.

2022. máj. 22. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/38 anonim ***** válasza:
60%

12.


Persze az őszes jól kinéző pasi gyökér...

2022. máj. 22. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/38 anonim ***** válasza:
81%

Biztos ismered azt a mémet, hogy:

"Mikor a csaj panaszkodik, hogy miért nem talál egy olyan srácot, mint te, pedig te pont olyan srác vagy, mint te"


Ez nagyjából össze is foglalja a helyzetet. Azokat a srácokat, akik normálisak, barátzónába teszed, mert számodra unalmasak, nem tudnak egy pillanat alatt levenni a lábadról, mint a macsó gyökerek.

Csak aztán miután már elégszer átáztatta a bugyid a gyökér, elkezded elvárni tőle, amit az tudna nyújtani, akit kioffoltál, mert UnAlMaS.


És az a szomorú, hogy ez a jelenség általános a nők körében, persze mindig tisztelet a kivételnek.

2022. máj. 22. 02:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/38 anonim ***** válasza:
71%

Előző vagyok, kiegészíteném egy személyes példával:

Van egy lány, aki folyton panaszkodott az exére, hogy mennyire szar vele, mennyire nem törődik vele, stb stb. És volt egy pár szituáció, amikor kérdezte, vagy úgy jött ki a helyzet hogy elmondtam hogy én hogyan csinálnám, stb.. Persze folyton dicsért, hogy mennyire normális vagyok, ilyenre lenne szüksége, stb..

Aztán nyilván (ki gondolta volna) kiderült, hogy hát ja, csak barátként tud rám tekinteni, mert hogy nincs meg a szikra ( ͡° ͜ʖ ͡°)

2022. máj. 22. 02:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/38 anonim ***** válasza:
#15 Ne forgasd ki a szavakat!!!
2022. máj. 22. 03:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/38 anonim ***** válasza:
79%

16-17


Mesélj, mit kéne kezdeni vki olyannal, aki kicsit se vonz... :)

2022. máj. 22. 03:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/38 anonim ***** válasza:
mert a hasonlo emberek vonzák egymást
2022. máj. 22. 04:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!